Selekciji starejših dečkov in kadetov, aktivni tudi med tednom!

Selekciji U15 in U17 sta včeraj odigrali tekmi proti vrstnikom s Šiške. Selekcija U15 je tekmo z rezultatom 4-1 zanesljivo dobila. Kadetska selekcija je z vrstniki Brava odigrala neodločeno, končni izid tekme je bil 3:3.

MNC1104

Mile Stanković, trener U15: ''Dobra tekma z naše strani. Sicer smo v prvem polčasu imeli, kar nekaj lepih priložnosti, a se je kljub temu polčas končal z rezultatom 0:0. V garderobi smo se dogovorili, da z tako igro nadaljujemo in to se je obrestovalo, saj smo hitro dosegli gol za vodstvo. Z naše strani je bila tekma zelo dinamična in agresivna, tako da je to bila vsekakor zaslužena zmaga.''

Erik Merdanović, trener U17: ''Prvi polčas sta odločili dve individualni napaki, ki sta gostom omogočili vodstvo z 2:0 ob polčasu. Kar nekaj časa smo potrebovali, da smo se prilagodili na nasprotnikov specifičen slog nogometa. Skozi celotno tekmo se je čutila dobra energija z nase strani in tudi zaostanek s tremi goli nas ni oviral, da smo na koncu zasluzeno prišli do izenačenja. Ne glede na velik zaostanek smo bili mirni in igrali svojo igro, verjeli v to kar delamo in na koncu nas je nogomet nagradil.''