7 Mavretič Til menjava71' 2 Cipot Kai menjava61'
15 Adamov Denis 5 Travner Jure
26 Martinović Marko menjava81' 15 Erniša Rok
27 Gorenc Stankovič Tibor 18 Brkić Marko menjava87'
30 Perc Nick 24 Cipot Tio
32 Dajčman Žiga 25 Lovrić Dragan menjava20'
42 Urbančič Jošt 28 Štrakl Vito
81 Sikimić Predrag menjava88' 97 Filipović Andrija
Pom. tren: Mežnaršič Aleš Trener: Šimundža Ante

V ekipi Domžal manjkajo Gaber Dobrovoljc, Damjan Vuklišević, Arnel Jakupović, Tonči Mujan, Mattias Kait, Matej Podlogar in Tilen Klemenčič.

Brkić 90+2'

Piscalka90+4. minuta: Domžalčani so prišli do prostega strela na levi strani polovice Mure. Po podaji Ibričića so se gostje ubranili in glavni sodnik Alen Borošak je označil konec tekme.

rumeni karton mali90+2. minuta: Zaradi prekrška nad Markom Martinovićem je rumeni karton prejel Brkić.

90+1. minuta: Četrti sodnik Roman Glažar je označil tri minute dodatka tekme.

menjava88. minuta: V ekipi Domžal je Tamarja Svetlina zamenjal Predrag Sikimić.

menjava87. minuta: V ekipi Mure je Bobičanca zamenjal Brkić.

rumeni karton mali82. minuta: Zaradi prekrška na polovici Mure je rumeni karton prejel Marko Martinović.

menjava81. minuta: V ekipi Domžal je Janeza Piška zamenjal Marko Martinović, ki je vknjižil prvi nastop v rumenem dresu.

zoga1:1 Kozar; 80. minuta: Sorčan je odbil v kot z levestrani. Po podaji Bobičanca je v nov kot odbil Šoštarič Karič. Po podaji Bobičanca z desne strani je Ibričić odbil do Šturma, ki je s 25 metrov močno streljal. Žoga se je pred vrati zaustavila in prišla do Kozarja, ki je iz neposredne bližine izid izenačil.

rumeni karton mali78. minuta: Zaradi prekrška nad Kozarjem je rumeni karton prejel Til Mavretič.

76. minuta: Kolobarić je priboril kot z desne strani. Po podaji Ibričića je odbil Kouter, a le do Sikoška, ki je s slabih 30 metrov streljal malce previsoko.

menjava71. minuta: V ekipi Domžal je Slobodana Vuka zamenjal Til Mavretič.

rumeni karton mali70. minuta: Zaradi prekrška nad Šturmom je rumeni karton prejel Slobodan Vuk.

67. minuta: Makovec je odbil v kot z leve strani. Po dvojni podaji Koutra in Bobičanca je slednji streljal mimo desne vratnice.

rumeni karton mali64. minuta: Zaradi prekrška nad Janezom Piškom je rumeni karton prejel Kouter.

menjava61. minuta: V ekipi Mure je Žižka zamenjal Cipot.

60. minuta: Kolobarić je priboril kot z leve strani. Po podaji Ibričića so gostje odbili nazaj do Ibričića. Nov predložek pred vrata je odbil Lovrić.

59. minuta: Po kratki podaji Ibričića je Svetlin poslal predložek pred vrata. Do strela je prišel Sikošek, vendar vratar Obradović ni imel težav z obrambo.

56. minuta: Po strelu Ibričića je dobro glavo nastavil Lovrić in domači so prišli do kota z desne strani. Po podaji Ibričića je na prvi vratnici poizkušal Kolobarić, a brez nevarnosti za vrata Mure.

zoga1:0 Sikošek; 52. minuta: Po kratki podaji Ibričića je Žinič poslal močan predložek pred vrata. Kolobarić je streljal proti vratom, kjer je Obradović odbil do Sikoška, ki je s petih metrov, s pomočjo prečke, žogo poslal v mrežo.

47. minuta: Mura je odgovorila s strelom Horvata s 25 metrov. Žogo je poslal mimo leve vratnice.

46. minuta: Rumeni so zapretili že v prvem napadu. Z leve strani je predložek na bližnjo vratnico poslal Sikošek. Vuk je z glavo streljal za las mimo leve vratnice.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.

Piscalka45+2. minuta: Glavni sodnik Alen Borošak je označil konec prvega polčasa.

45+2. minuta: Šoštarič Karič je priboril kot z leve strani. Po podaji Ibričića so se gostje ubranili.

44. minuta: Šoštarič Karič je z nekaj sreče žogo spravil do Sikoška. Ta je poslal močan predložek pred vrata, kjer je nespretno posredoval Horvat in žogo preusmeril proti svojim vratom. Z izjemno obrambo je gol domačih preprečil vratar Obradović.

41. minuta: Po kratki podaji Kousa je Bobičanec streljal s 25 metrov. Vratar Sorčan je bil zanesljiv.

36. minuta: Husmani je streljal s 30 metrov, žogo je poslal mimo vrat.

29. minuta: Ibričić je na levi strani kazenskega prostora našel Sikoška, ki je poslal predložek pred vrata. Tam je Vuk z glavo streljal previsoko.

25. minuta: Kolobarić je priboril kot z leve strani. Po podaji Ibričića so se gostje ubranili in krenili v hiter protinapad. Po kratkem preigravanju je Horvat znotraj kazenskega prostora zatresel zunanji del mreže z desne strani.

23. minuta: Šoštarič Karič je odbil v kot z desne strani. Po podaji Bobičanca je pred vrati odbil Šoštarič Karič.

22. minuta: Šoštarič Karič je priboril kot z leve strani. Po podaji Ibričića so se gostje ubranili.

menjava20. minuta: V ekipi Mure je Marošo zamenjal Lovrić.

16. minuta: Prosti strel s 17 metrov je izvedel Ibričić, ki je streljal mimo leve vratnice.

rdeci kartonRdeči karton Gorenc; 15. minuta: Po lepi globinski podaji je Kolobarić sam krenil proti vratom. S prekrškom ga je zaustavil Gorenc, ki je prejel neposredni rdeči karton.

14. minuta: Sikošek je priboril kot z leve strani. Po podaji Ibričića so gostje odbili do Svetlina. Ta je z leve strani poslal predložek na drugo vratnico, kjer je Pišek z glavo streljal za las mimo leve vratnice.

11. minuta: Svetlin je priboril prosti strel na levi strani polovice Mure. Po podaji Ibričića je žoga prišla do Vuka, ki jo je lepo namestil Husmaniju. Ta je z 19 metrov močno streljal, vratar Obradović pa je s konicami prstov žogo odbil čez prečko. Po podaji Ibričića so se gostje ubranili.

9. minuta: Sikošek je storil prekršek na desni strani polovice Domžal. Po podaji Bobičanca je pred vrati odbil Pišek. Žoga je znova prišla do Bobičanca, ki je poslal predložek pred vrata, kjer je Maroša z glavo streljal previsoko.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Mure.

Logo hitD ToursAS DomžaleMG instalaterstvoTG LOGO BREZ OZADJAMetal profilAvtomehanika KvederOrbim KamnikSalomonLavacoNemecIzolacije PevecvalinanovProairDare Kos s.p.SPC ŠkerjanecGM Jagodiclogoaslani tus logobmcound  chio logo jpg RGB