10 Ibričić Senijad (K) menjava46' 8 Gkezos Kosmas menjava46'
20 Šoštarič Karič Sven menjava46' 12 Andersson Timossi Alex menjava79'
26 Martinović Marko menjava63' 14 Cvetko Christopher menjava79'
27 Gorenc Stankovič Tibor menjava73' 23 Rieder Florian menjava46'
28 Perc Nick menjava46' 31 Mahrer Thorsten

Pink 48'

Piscalka90+3. minuta: Glavni sodnik je označil konec tekme.

90+1. minuta: Černe je priboril kot z leve strani. Po podaji Jovićevića je na prvi vratnici odbil Pecirep.

89. minuta: Rep je prišel sam pred vratarja Štublarja. Žogo je poslal proti vratom, kjer je Dobrovoljc z golove črte uspešno odbil.

Enajstmetrovka Klemenčič; 88. minuta: Po predložku Černeta je Saravanja v kazenskem prostoru zaustavil žogo z roko. Enajstmetrovko je izvedel Klemenčič, ki je zadel prečko.

85. minuta: Repas je priboril prosti strel na desni strani polovice Austrie. Predložek pred vrata je poslal Jovićević, tam pa Zogović ni uspel najbolje streljati in žoga je zletela čez gol.

83. minuta: Jurilj je priboril kot z leve strani. Po podaji Repasa so Avstrijci odbili do Hodžića, ki je streljal. Žoga je končala v rokah vratarja Moserja.

77. minuta: Repas je priboril kot z leve strani. Po podaji Jovičevića so se Avstrijci ubranili.

76. minuta: Ilenič je odbil v kot z leve strani. Po podaji Fridrikasa so se rumeni ubranili in  krenili v hiter protinapad. Z odlično podajo je Jovičević v ogenj poslal Jurilja. Ta je prišel sam pred vratarja, a streljal previsoko.

72. minuta: Mihelak je odbil v kot z desne strani. Po podaji Timossija so se rumeni ubranili.

69. minuta: Georgijević je priboril kot z desne strani. Po podaji Repasa so se Avstrijci ubranili.

65. minuta: Lepa akcija Domžalčanov pred kazenskim prostorom Austrie. Markuš je na levi strani našel Georgijevića, ki je z 12 metrov streljal previsoko.

zoga0:2 Turgay/11m; 64. minuta: Enajstmetrovko je zanesljivo izvedel Turgay.

63. minuta: Po strelu Repa je Husmani blokiral strel. Čeprav je igralec Domžal imel roke ob telesu je glavni sodnik pokazal na belo točko.

52. minuta: Jovičević je priboril kot z desne strani. Po podaji Jakupovića je žoga končala v rokah vratarja Moserja.

50. minuta: Avstrijci so krenili v hiter napad po desni strani. Po zavrnjeni žogo je Fridrikas streljal mimo leve vratnice.

49. minuta: Greil je na desni strani našel Pinka, ki je sam krenil proti vratom Domžal. V neposrednem dvoboju je bil uspešnejši vratar Mihelak, ki je žogo odbil.

46. minuta: Jakupović je prišel do strela s 25 metrov. Streljal je mimo leve vratnice vrat Avstrijcev.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.

Piscalka45+4. minuta: Glavni sodnik je označil konec prvega polčasa.

zoga0:1 Wimmer; 45+3. minuta: Strajnar je odbil v kot z desne strani. Po podaji Turgaya je bil pred vrati najvišji Wimmer, ki je z glavo žogo poslal v spodnji levi kot nemočnega Mihelaka.

43. minuta: Timossi je pobegnil po desni strani. V kazenskem prostoru je žogo namestil Turgayu, ki je streljal s prve. Vratar Mihelak je žogo odbil v kot z leve strani. Po podaji v kazenski prostor je do strela prišel Wimmer. Žoga se je od branilca Domžal odbila mimo desne vratnice v kot. Po podaji s kota so se rumeni ubranili.

42. minuta: Domžalčani so krenili v hiter protinapad po levi strani. Do strela s 16 metrov je prišel Perc. Vratar Menzel je z manjšimi težavami žogo zadržal v svojih rokah.

39. minuta: Strel Cvetka s 25 metrov je zaustavil vratar Mihelak.

37. minuta: Schumacher je bil pri žogi na levi strani. Poslal je predložek pred vrata, kjer je Pink z glavo streljal mimo leve vratnice.

33. minuta: Gkezos je na desni strani zaposlil Timossija. Ta je poslal predložek pred vrata, kjer je z glavo streljal Pink. Vratar Mihelak ni imel težav z obrambo.

22. minuta: S 25 metrov je streljal Rieder. Vratar Mihelak ni imel težav z obrambo.

19. minuta: Perc je storil prekršek na desni strani kazenskega prostora Domžal. Po podaji Greila so se Domžalčani ubranili.

18. minuta: Timossi je bil pri žogi na desni strani polovice Domžal. Podal je v kazenski prostor do Greila, ki je s petih metrov močno streljal. Vratar Mihelak se je izkazal z odlično obrambo.

13. minuta: Nova lepa akcija Domžalčanov po levi strani. Ibričić je zaposlil Strajnarja, ki je z odlično potezo preigral svojega čuvaja. V kazenskem prostoru je našel Martinovića, ki je streljal s prve. Vratar Menzel se je izkazal z obrambo.

5. minuta: Lepa akcija Domžalčanov po levi stani. Husmani je na kratko podal do Ibričića, ki je pred vrati našel Vuka. Njegov strel je zletel mimo vrat. V nadaljevanju akcije je Ibričić priboril prosti strel na desni strani polovice Austrie. Predložek kapetana je končal v rokah vratarja Menzla.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Austrie.