Trener: Djuranović Dejan Trener: Antić Dragan

Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Četrti sodnik

3:1 Martinović 66'
4:1 Mujan 79'

1:1 Dolovac 51'

Piscalka90. minuta: Glavni sodnik je iznačil konec tekme.

87. minuta: Po podaji Husmanija je Saitoski prodrl do desnega roba kazenskega prosotra. Njegov strel je zletel za las mimo daljše vratnice.

85. minuta: Saitoski je prišel do žoge na polovici Domžal. V kazenskem prostoru je zaposlil Černeta, ki je bil sam pred vratarjem Dinama. Ta je prvi strel ubranil, v drugo pa je Černe streljal za las mimo desne vratnice.

81. minuta: Po kratki podaji Jovičevića je Jakupović s 23 metrov streljal previsoko.

zoga4:1 Mujan; 79. minuta: Jakupović je prodrl v kazenski prostor na desni strani. Tik pred vratarjem Vukašinovićem je žogo podal v sredino. Tam je do žoge prišel Mujan, ki je streljal. Igralci Dinama so žogo odbili nazaj do Mujana, ki je z voleja žogo poslal v prazno mrežo.

78. minuta: Sikošek je priboril kot z leve strani. Po podaji Mujana so se igralci Dinama ubranili.

76. minuta: Sikošek je na levi strani na kratko podal do Mujan, ki je poslal predložek pred vrata. Do strela z glavo je prišel Černe, ki je streljal za las previsoko.

75. minuta: Černe in Mujan sta odigrala svojo podajo pred kazenskim prostorom Dinama. Močan strel slednjega je zaustavil vratar Vukašinović.

74. minuta: Jovičević je prišel do žoge na polovici Dinama. Njegov strel z 20 metrov je zaustavil vratar Vukašinović.

72. minuta: Po kratki podaji Martinovića je Husmani s 25 metrov z voleja streljal za las mimo desne vratnice.

70. minuta: Černe je priboril kot z desne strani. Po podaji Jakupovića je Markuš z glavo streljal za las mimo desne vratnice.

zoga3:1 Martinović; 66. minuta: Nogometaši Dinama so izgubili žogo v svojem kazenskem prostoru. Do nje je prišel Martinović, ki je z močnim strelom poslal žogo v mrežo.

63. minuta: Sikošek je bil pri žogi na lavi strani polovice Dinama. Na kratko je podal do Mujana, ki je zavrnil do Martinovića. Ta je nevarno streljal s 15 metrov, vratar Simonović pa je s konicami prstov žogo dvignil čez prečko. Po podaji Jakupovića s kota se je v priložnosti znašel Podlogar, a se je ponovno z odlično obrambo izkazal vratar Simonović.

zoga2:1 Jakupović/11m; 60. minuta: V kazenskem prostoru Dinama je Zlatković s prekrškom zaustavil Podlogarja in Domžalčani so prišli do enajstmetrovke. Zanesljivo je z bele točke v polno zadel Jakupović.

58. minuta: Svetlin je bil pri žogi na levi strani polovici Dinama. Poslal je predložek na drugo vratnico, kjer je Jakupović z glavo podal do Podlogarja. Ta je iz bližine streljal, a se je z obrambo izkazal vratar Vukašinović. Žoga se je odbil do Jakupovića, ki je streljal s 16 metrov. Vratar Simonović je bil zanesljiv.

55. minuta: Urbančič je bil pri žogi na levi strani polovice Dinama. Njegov predložek je naprotnik odbil do Adamova, ki je na vrhu  kazenskega prostora na kratko podal do Martinovića. Ta je z 18 metrov streljal za las mimo leve vratnice.

53. minuta: Svetlin je odbil v kot z desne strani. Po podaji Čubrila je Nedeljković močno sprožil s 25 metrov. Žoga je zletela za las čez vrata rumenih.

zoga1:1 Dolovac; 51. minuta: Dinamo je izigral obrambo rumenih na levi strani. Na robu kazenskega prostora je bil pri žogi Dolovac. Precej z leve strani je močno sprožil in žogo poslal pod prečko vratarja Mulalića.

49. minuta: Jakupović je priboril kot z desne strani. Po podaji Jakupovića igralci Dinama niso uspeli dobro izbiti žoge. Po kratkem "fliperju" je žoga prišla do Jakupovića, ki je znotraj kazenskega prostora streljal mimo desne vratnice.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.

Piscalka45+1. minuta: Glavni sodnik je označil konec prvega polčasa.

zoga1:0 Vuk; 42. minuta: Käit je z odlično podajo na desni strani našel Adamova. Ta je znotraj kazenskega prostora žogo zavrnil do Vuka, ki je z 12 metrov natančno meril v spodnji desni kot nemočnega Simonovića.

40. minuta: Urbančič je priboril kot z leve strani. Po podaji Svetlina je pred vrati odbil Zlatković.

39. minuta: Käit je priboril kot z desne strani. Po podaji Svetlina so se nogometaši Dinama ubranili.

34. minuta: Vuk je krenil v hiter protinapad Domžal. Podal je na levo do Urbančiča, ki je z levega roba kazenskega prostora streljal previsoko.

15. minuta: Mavretič je na vrhu kazenskega prostora našel Käita, ki je z odlično podajo zaposlil Vuka. Ta je pred vrati poizkušal s strelom, a so igralci Dinama odbili v kot. Po podaji Svetlina je na prvi vratnici z glavo streljal Podlogar. Vratar Simonović je bil na pravem mestu.

12. minuta: Käit je ukradel žogo globoko na levi strani polovice Dinama. Do žoge je prišel Podlogar, ki je z levega roba kazenskega prostora streljal mimo leve vratnice.

11. minuta: Markuš je prišel do žoge na polovici Vranja. Podal je na desno do Mavretiča, ki je poslal nizek predložek pred vrata. Nasprotnik je žogo odbil do Markuša, ki je z 20 metrov streljal čez gol.

9. minuta: Urbančič je odbil v kot z leve strani. Po podaji Vukašina je v nov kot odbil Mavretič. Po podaji Vukašina je uspešno odbil Podlogar.

2. minuta: Prvi so do zaključnega strela prišli igralci Dinama. Poizkus Vukašina je brez težav zaustavil Mulalić.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Dinama.

Lep pozdrav iz delno oblačnega Umaga! Pred nami je četrta pripravljalna tekma v letošnjem koledarskem letu. Nasprotnik je srbski drugoligaš FK Dinamo Vranje.

CRGP logo Logo hitD ToursAS DomžaleMG instalaterstvoTG LOGO BREZ OZADJAMetal profilAvtomehanika KvederOrbim KamnikSalomonLavacoNemecIzolacije Pevecvalinanov ProairDare Kos s.p.SPC ŠkerjanecGM Jagodiclogoaslani tus logobmc ound   chio logo jpg RGB