Trener: Grabić Dejan Trener: Djuranović Dejan

V moštvu Domžal zaradi poškodb manjkajo Slobodan Vuk, Zeni Husmani, Gaber Dobrovoljc in Tibor Gorenc Stankovič.

Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Četrti sodnik

2:1 Tučić 57'

1:1 Kolobarić 56' Käit 11'
2:2 Podlogar 69'  Jakupović 37'

Piscalka90+2. minuta: Glavni sodnik Aleksandar Matković je označil konec tekme.

90+1. minuta: Četrti sodnik Martin Matoša je označil dve minuti dodatka tekme.

85. minuta: Kolobarić je priboril prosti strel globoko na levi strani polovice Brava. Z neposrednim strelom je poizkušal Ibričić, Vekić pa je z izjemno obrambo žogo odbil v kot z desne strani. Po podaji Jakupovića so se domači ubranili.

menjava83. minuta: V ekipi Brava je Matka zamenjal Brekalo.

81. minuta: Po predložku Podlogarja z leve strani je Jakupović s 13 metrov z voleja streljal mimo leve vratnice.

79. minuta: Žinič je ukradel žogo na polovici Brava. Prodrl je v kazenski prostor, kjer je močno streljal, znova se je z obrambo izkazal vratar Vekić.

menjava78. minuta: V ekipi Brava je Kramariča zamenjal Maher.

78. minuta: Po dobrem predložku Žiniča je Jakupović z glavo streljal nenatančno.

menjava77. minuta: V ekipi Brava je Kirma zamenjal Kancilija.

74. minuta: Podlogar je priboril kot z leve strani. Po podaji Ibričića je z glavo odbil Tučić.

72. minuta: Jakupović je priboril prosti strel na levi strani polovice Brava. Po podaji Ibričića so se domači ubranili.

zoga2:2 Podlogar; 69. minuta: Jakupović je bil pri žogi na desni strani polovice Brava. Poslal je predložek pred vrata, kjer se je odlično znašel Podlogar, ki je s petih metrov žogo poslal v spodnji desni kot nemočnega Vekića.

menjava62. minuta: V ekipi Domžal je Mattiasa Käita zamenjal Matej Podlogar.

62. minuta: Žinič je odbil v kot z desne strani. Po podjai Trontlja je odbil Ibričić. V nadaljevanju je Križan z 20 metrov streljal previsoko.

60. minuta: Po lepi globinski podaji je v kazenskem prostoru do strela prišel Jakupović. Žoga je zletela ob bližnjo vratnico, ob tem pa oplazila tudi domačega igralca. Po podaji Ibričića s kota so domači odbili do Markuša, ki je s 16 metrov močno streljal z voleja. Vratar Vekić je z izjemno podajo žogo odbil do Šoštariča Kariča, ki je z 10 metrov streljal mimo desne vratnice.

zoga2:1 Tučić; 57. minuta: Nukić je z odlično podajo zaposlil Tučića, ki je prišel sam pred vratarja Mulalića. S strelom v spodnji desni kot je ponovno popeljal Bravo v vodstvo.

zoga1:1 Kolobarić; 56. minuta: Odlična akcija Domžalčanov. Ibričić je na polovici Brava našel Jakupovića, ki je z izjemno podajo zaposlil Kolobarića. Ta je bil sam pred vratarjem Vekićem, ki je bil ob strelu v spodnji desni kot popolnoma brez moči.

54. minuta: Po dolgi podaji Vukliševića je Markuš z glavo podaljšal proti vratom Brava. Blizu žoge je bil Kolobarić, a iz neposredne bližine ni prišel do strela.

51. minuta: Pišek je z globinsko podajo zaposlil Jakupovića, ki je z leve strani kazenskega prostora z voleja streljal za las mimo daljše vratnice.

rumeni karton mali50. minuta: Zaradi prekrška nad Svenom Šoštaričem Karičem je rumeni karton prejel Nukić.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Brava.

Piscalka45+1. minuta: Glavni sodnik Aleksandar Matković je označil konec prvega polčasa, v katerem so Domžalčani igrali, domači pa so izkoristili eno svojih redkih priložnosti.

43. minuta: Žinič je odbil v kot z leve strani. Po podaji Trontlja je na prvi vratnici Tučić podaljšal do Križana, ki je z 10 metrov z voleja streljal previsoko.

40. minuta: Po dolgi podaji Käita je Križan žogo odbil do Jakupovića. Ta je prišel do strela s 25 metrov, a se je z odlično obrambo izkazal vratar Vekić, ki je žogo odbil.

rumeni karton mali37. minuta: Zaradi prekrška nad Križanom je rumeni karton prejel Arnel Jakupović.

35. minuta: Pišek je na levi strani zaposlil Šoštariča Kariča, ki je poslal nizek predložek pred vrata. Do strela je prišel Jakupović, a je bil Vekić znova na pravem mestu.

zoga1:0 Nukić; 29. minuta: Po podaji Križana je Kirm na sredini žogo preusmeril do Tučića. Ta je z globinsko podajo zaposlil Nukića, ki je sam krenil proti vratom. Po uspešnem preigravanju je žogo mimo vratarja Mulalića poslal v mrežo.

26. minuta: Po kratki podaji Piška je Ibričić z desne strani poslal predložek v kazenski prostor. Do strela z glavo je prišel Jakupović, a vratar Vekić ni imel težav z obrambo.

23. minuta: Šoštarič Karič je prodrl po levi strani. V kazenskem prostoru je našel Käita, ki je žogo zavrnil do Ibričića. Ta je z levega roba kazenskega prostora streljal čez zgornji levi kot domačih vrat.

19. minuta: Jakupović je priboril prosti strel na desni strani polovice Brava. Po podaji Jakupovića je žoga končala v rokah Vekića.

17. minuta: Šoštarič Karič je ob levi stranski črti lepo zaposlil Käita, ki je prodrl v kazenski prostor. Z roba petmetrskega prostora je streljal, a se je z odličnim blokom izkazal Križan.

14. minuta: Šoštarič Karič je priboril kot z leve strani. Po podaji Šoštariča Kariča so domači odbili na sredino do Žiniča. Ta je z natančno podajo na desni strani kazenskega prostora našel Klemenčiča, ki je s 14 metrov z voleja streljal nenatančno.

13. minuta: Na levi strani polovice Domžal je obrambi pobegnil Tučić. Znotraj kazenskega prostora je streljal mimo bližnje vratnice.

13. minuta: Žinič je bil pri žogi na desni strani polovice Brava. Poslal je izjemen predložek pred vrata, kjer je do neoviranega strela z glavo prišel Kolobarić. Žogo je poslal čez domača vrata.

rumeni karton mali11. minuta: Zaradi prekrška nad Španringom je rumeni karton prejel Mattias Käit.

8. minuta: Žinič je odbil v kot z leve strani. Po podaji Trontlja so se Domžalčani ubranili.

3. minuta: Ibričić je priboril prosti strel na desni strani polovice Brava. Po podaji Ibričića je pred vrati do strela prišel Käit. Lepa priložnost se je končala z žogo v rokah vratarja Vekića.

2. minuta: Vuklišević je odbil v kot z leve strani. Po podaji Trontlja so se Domžalčani ubranili.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.

Po 35 dneh premora je znova na sporedu ligaška tekma domžalskih nogometašev. Srečanje v prestolnici, kjer domuje NK Bravo, se bo začelo ob 15. uri. Za neposreni prenos tekme je poskrbljeno na Planet TV 2.

CRGP logo Logo hitD ToursAS DomžaleMG instalaterstvoTG LOGO BREZ OZADJAMetal profilAvtomehanika KvederOrbim KamnikSalomonLavacoNemecIzolacije Pevecvalinanov ProairDare Kos s.p.SPC ŠkerjanecGM Jagodiclogoaslani tus logobmc ound   chio logo jpg RGB