NKD TV: Šolo in nogomet je možno uskladiti

Nogometaši v slovenskih nogometnih klubih se vse bolj zavedajo, kako pomembna je formalna izobrazba za njihovo prihodnost. V Mladinskem nogometnem centru Nogometnega kluba Domžale temu posvečajo ogromno pozornost, o čemer priča tudi poglobljeno sodelovanje s Srednjo šole Domžale, ki iz leta v leto izobrazi več članov domžalskega prvoligaša.

Jure Balkovec

Jure Balkovec je eden izmed tistih dijakov, ki je letošnje poletje šolanje v gimnaziji končal z opravljanjem maturitetnega izpita. 18-letni Belokranjec je prepričan, da je z zrelostnim preizkusom opravil dobro, tako da se bo lahko sedaj v popolnosti osredotočil na nadaljevanje priprav pod vodstvom trenerja Stevana Mojsilovića.

Domžalčane naslednja tekma čaka v nedeljo, ko se bodo v Športnem parku Domžale udarili z ukrajinsko ekipo Karpati Lvov. Mednarodni obračun se bo začel ob 20:00, pred tem pa si lahko ogledate še zadnji dan izjemno močnega mednarodnega turnirja kadetov, Domžale open 2013, ki se začne že v petek ob 17:30.

Normal 0 21 false false false SL X-NONE X-NONE

/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Navadna tabela"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;}