Video: Domžale okrepil tud Igor Radovanović

Ob začetku priprav na spomladanski del sezone smo se pogovarjali s športnim direktorjem Nogometnega kluba Domžale Matejem Oražmom, ki nam je razkril zadnje dogajanje v zvezi s kadrom članskega moštva. Novinca v ekipi trenerja Darka Birjukova sta Jaka Ihbeisheh in visokorasli napadalec Igor Radovanović, ki je s klubom podpisal dve in polletno pogodbo. 26-letni državljan Bosne in Hercegovine se je novim soigralcem na treningu priključil že danes.

Orazem mu1

Pogovor s športnim direktorjem Matejem Oražmom:

Načrt priprav članskega moštva:
16.01. – 03.02. Domžale in okolica
04.02. – 14.02. Savudrija in okolica
15.02. – 19.02. Domžale in okolica
20.02. – 26.02. Novigrad
27.02. – 03.03. Domžale in okolica

Prijateljske tekme do odhoda na Hrvaško:
25.01. Domžale - Aluminij
28.01. Domžale - Krka