Selekcija U11 med svetovno elito

Selekcijo do 11 let Nogometnega kluba Domžale v prihodnjih dneh čakata dva izjemno zanimiva turnirja. Že v soboto se bo v Radomljah merila za uvrstitev na finalni turnir Coridal Cup-a, kjer je Nogometni klub Domžale enkrat že uspešno zastopal Slovenijo. Vrhunec pa sledi od 16. do 18. maja, ko bodo varovanci Marka Završana nastopili na turnirju z imenom U11's Mini Euru v Nemčiji.

Selekcija do 11 let

Na turnirju bo nastopila vrsta podmladkov iz največjih evropskih klubov. Med drugim se bodo Domžalčani za zmago na Mini Euru borili z ekipami Schalke 04, Manchester United, Ajax Amsterdam, Tottenham Hotspur, Bayern München, Porto, Sparta Praga...

Selekcija do 11 let

Organizatorji so že opravili žreb, ki je Domžalčane uvrstil v izjemno zahtevno skupino B, kjer se bodo merili z amsterdamskim Ajaxom, londonskim Tottenhamom, stockholmskim AIK, praško Sparto in varšavsko Legio. Najboljši ekipi se iz skupine uvrstita v tako imenovani Zlati krog, tretji in četrti bosta v nedeljo nastopila v srebrnem krogu, peti in šesti pa v bronastem krogu. Vsak od omenjenih krogov bo sestavljen iz šestih ekip, ki se bodo med seboj pomerile vsaka z vsako.