NKD TV: Domžale - Tromso IL 1:3

Mladinci Nogometnega kluba Domžale so v torek popoldan v Športnem parku Domžale odigrali prijateljsko tekmo z vrstniki iz norveškega Tromsoja, ki je na pripravah v Sloveniji. Varovanci Darka Birjukova so bili v prvem polčasu boljši tekmec in so tudi povedli. Z lepim lob udarcem je gostujočega vratarja premagal Alen Ožbolt.

Alen Ožbolt

Skandinavci so uspeli izenačiti že v prvem polčasu, v drugem delu igre pa so prišli do zmage s 3:1. Ta je v veliki meri posledica številnih zamenjav v domači ekipi, ki je v nasprotju s Tromsojem v tekmovalnem pogonu in se krčevito bori za naslov državnega prvaka.