MEDNARODNA PRIJATELJSKA TEKMA
sreda, 12.02.2014 ob 18:30
Igrišče v Castiglioneju

Strelci:
0:1 Vuk S. 15', 0:2 Janža 21', 0:3 Husmani 37', 0:4 Parker 50', 0:5 Husmani 53', 0:6 Vuk S. 54'

Zeni Husmani

RIBELLE CALCIO (ITA) DOMŽALE
1 Capobianco (55') 41 Vidmar Nejc (70')
2 Cesarini (55') 2 Skubic Nejc (70')
3 Pieri (55') 5 Zec Darko (70')
4 Forti (55') 10 Vuk Slobodan (70')
5 Porchia (55') 11 Živec Saša Aleksander (70')
6 Godolfi (55') 19 Maksimović Nemanja (70')
7 Dumitru (55') 23 Parker Joshua Kevin Stanley (70')
8 Speranza (55') 37 Majer Žan (70')
9 Felletti (55') 64 Janža Erik (70')
10 Calvielo (55') 88 Korun Uroš
11 Montanaro (55') 90 Husmani Zeni (70')

12 Bertaccini (55') 1 Balažič Izidor (70')
13 Montalfi (55') 6 Horić Kenan (70')
14 Bazzi (55') 9 Vuk Goran (70')
15 Fabbri (55') 15 Gorenc Stanković Jon (70')
16 Cengini (55') 16 Jelar Anže (70')
17 Scaioli (55') 18 Pihler Aleks (70')
18 Zoffoli (55') 31 Ožbolt Alen (70')
19 Ensini (55') 27 Dobrovoljc Gaber (70')
20 Ravaioli (55') 77 Gabrić Drago (70')
21 Rossi (55') 92 Kous Žiga (70')
22 Aloe (55')

Zaradi poškodbe je tekmo izpustili Sasha Aneff, ki sicer že redno vadi z ekipo. Priložnosti za igro niso dobili Rudi Požeg Vancaš, Ajdin Mulalić, Roy Rudonja in Aladin Šišić.
0:1 Vuk S.; 15. minuta: Maksimović je na levi strani zaposlil Janžo, ki je poslal odličen predložek na drugo vratnico. Tam je bil povsem sam Slobodan Vuk, ki je žogo odlično sprejel s prsmi in rutinirano zadel v polno.

0:2 Janža; 20. minuta: Domžalčani so po prekršku nad Slobodanom Vukom prišli do prostega strela z 18 metrov. Žogo si je namestil Janža, ki je z mojstrskim strelom čez živi zid zadel zgornji desni kot vrat Ribella.

0:3 Husmani; 47. minuta: Domžalčani so agresivno pritisnili na nasprotnika na njegovi polovici. Do žoge je 25 metrov od vrat prišel Husmani, ki si je pripravil prostor za strel. Z 18 metrov je z nizkim udarcem premagal vratarja Capobianca.

0:4 Parker, 50. minuta: Vratar Ribella ni najbolje izbil žoge iz svojega kazenskega prostora. Slobodan Vuk je globoko na polovici Italijanov na kratko podal do Pakrerja, ki je s 25 metrov natančno streljal. Žoga se je od prečke odbila v gol.

0:5 Husmani; 53. minuta: Domžalčani so odlično kombinirali po desni strani polovice nasprotnika. Slobodan Vuk je nevarno podal pred vrata, kjer je z 12 metrov odlično streljal Husmani, ki je žogo poslal pod prečko.

0:6 Vuk S.; 54. minuta: Majer je ukradel žogo na sredini igrišča. Akcijo je nadaljeval Parker, ki je odlično zaposlil Slobodana Vuka. Ta je z drsečim startom dosegel drugi gol na tekmi in postavil končni izid 6:0 za Domžale.

Tekst: Grega Krmavnar in Jan Košir