NKD TV: Denis Halilović že nared

Na sredinem dopoldanskem treningu članskega moštva je bilo opaziti veliko zadovoljstva. Z izjemo Slobodana Vuka in Darka Topića, ki sta vadila po posebnem programu, so vsi ostali igralci trenirali s polno paro.

Denis Halilović

Med njimi je tudi Denis Halilović, ki je v torek zvečer že odigral tekmo proti mladinski ekipi Domžal, ki so jo člani z goloma Michela Nacka Balokoga in Gabra Dobrovoljca dobili z 2:0. 26-letni nogometaš sredine igrišča je sicer v prvenstvu nazadnje zaigral v 30. kolu minulega prvenstva proti kranjskemu Triglavu.

Denis Halilović, obrambni/zvezni igralec NK Domžale