FacebookTwitterYoutubeInstagram

Obvestilo za javnost: Covid-19 v NK Domžale

Po včerajšnji je danes prišlo še do 12. okužbe znotraj Nogometnega kluba Domžale v vsega tednu dni. Med pozitivnimi se je znova znašel igralec, zato bosta tekmi z Aluminijem in Bravom odigrani naknadno.

nkd 6 kolobaric

V NK Domžale smo že pred dnevi želeli prestaviti tekmo z Muro, ker se stanje v povezavi s koronavirusom ni izboljšalo, pa smo Nogometni zvezi Slovenije predlagali preložitev tekem 9. in 10. kola, ki bi morali biti odigrani v četrtek, 29. oktobra, in v ponedeljek, 2. novembra.

Ker si vsi skupaj želimo čim hitreje zajeziti okužbe znotraj kluba in širše, s tem soglašata tudi oba tekmeca, bosta dvoboja z NK Aluminij in NK Bravo predvidoma odigrana v novembrskem reprezentančnem premoru.

Besedilo: Nejc Berce

esadmulalic logo    Joma  ELPro