FacebookTwitterYoutubeInstagram

V domžalskih barvah tudi v Ugandi

Nogometni klub Domžale se vselej rad priključi humanitarnim in družbeno koristnim akcijam. Pred kratkim smo s pomočjo svetovnega popotnika, ki želi ostati neimenovan, poslali zajeten del športne opreme v Ugando. Predstavljamo vam nekaj zanimivih utrinkov iz te afriške države, iz katere je Nogometni klub Domžale v zahvalo prejel prav posebno darilo.

Dresi

Domačin

Dres

Darilo iz Ugande:
Dres in žoga

Darilo NK Domžale in ostalih dobrotnikov:
Naše Darilo

esadmulalic logo    Joma  ELPro