NŠ Drava Ptuj: Arsić - Furek 46', Ljubec - Antolič 46', Dan Krajnc - Topolinjak 60'
Domžale: Majer - Balkovec 55', Zec - Ljubović 62', S. Vuk - G. Vuk 73'
Rumen kartoni: Ljubec 20', Rumež 64', Požeg Vancaš 80', Husmani 90+1'
Rdeči kartoni:

V ekipi Domžal zaradi okrevanja po poškodbi ni Marka Kovjenića, Draška Božovića in Tadeja Remsa.

90+2. minuta: Glavni sodnik Miran Bukovec je označil konec tekme. Domžalčani so se uvrstili v četrtfinale slovenskega pokala.

90+1. minuta: V ekipi Domžal je zaradi prekrška rumeni karton prejel Zeni Husmani.

80. minuta: Zaradi prekrška nad Frangežem je rumeni karton prejel Požeg Vancaš.

78. minuta: Požeg Vancaš in Goran Vuk sta z odlično akcijo izigrala obrambo Drave na levi strani. Požeg Vancaš je tik pred vratarjem Ajlecem žogo podal v sredino do Kousa. Ta je streljal na prazna vrata, a je pred golom nogo podstavil Zagoršek in žogo dvignil čez prečko. Po podaji s kota so domači izvedli hiter protinapad. Hitronogi Kajtazi je na vrhu kazenskega prostora našel Drožđeka, ki je močno streljal. Dobro postavljeni vratar Vidmar je žogo ujel.

73. minuta: V ekipi Domžal je Slobodana Vuka zamenjal Goran Vuk.

68. minuta: Kous je ukradel žogo na sredini igrišča. Prodrl je vse do kazenskega prostora, kjer je z odlično podajo med domačimi branilci našel Slobodana Vuka. Napadalec Domžal je obšel vratarja Ajleca, a potem z desne strani ni uspel žoge pospraviti v prazno mrežo.

64. minuta: Zaradi prekrška nad Joshuo Parkerjem je rumeni karton prejel Rumež.

62. minuta: V ekipi Domžal je Darka Zeca, ki je kapetanski trak predal Nejcu Vidmarju, zamenjal Denis Ljubović.

60. minuta: V ekipi Drave je Dana Krajnca zamenjal Topolinjak.

55. minuta: V ekipi Domžal je Žana Majerja zamenjal Jure Balkovec.

0:4 Slobodan Vuk; 55. minuta:
Požeg Vancaš je na polovici Drave našel Slobodana Vuka. Ta je z odlično potezo preigral zadnjega obrambnega igralcev domačih, s strelom v spodnji desni kot pa je ugnal še vratarja Ajleca.

50. minuta: Husmani je za hrbtom domače obrambe našel Slobodana Vuka. Napadalec Domžal je z 12 metrov, nekoliko z leve, streljal mimo leve vratnice.

46. minuta: Med odmorom je gostujoči trener Franc Fridl opravil dve  zamenjavi. V slačilnici sta ostala Arsić in Ljubec, zamenjala pa sta ju Furek in Antolič. Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Drave.

45+2. minuta: Nemudoma po tretjem golu Domžal je glavni sodnik Miran Bukovec označil konec prvega polčasa.

0:3 Kous; 45. minuta:
Korun je z odlično diagonalno podajo na levi strani polovice Drave našel Požega Vancaša. Ta je s kratko podajo zaposlil Janžo, ki je prodrl v kazenski prostor. Streljal je v dolgi kot, a ni bil najbolj natančen. Akcijo je spremljal Kous, ki je žogo iz neposredne bližine, s pomočjo leve vratnice, poslal v prazno mrežo.

41. minuta: Arsič je priboril prvi kot za domače na tekmi. Z desne strani je podal Ljubec, pred vrati pa je žogo zanesljivo ujel Vidmar.

34. minuta: Ljubec je bil pri žogi na polovici Domžal. Z domiselno podajo je v kazenskem prostoru Domžal našel Zagorška. Prvi strel slednjega je blokiral Korun, drugega z 10 metrov pa z odlično obrambo vratar Vidmar.

32. minuta: Kajtazi je uspešno preigraval po levi strani. V kazenskem prostoru je podal navzven do Dana Krajnca, ki je z 20 metrov meril previsoko.

30. minuta: Majer je ukradel žogo na polovici Drave. Odigral je dvojno podajo s Parkerjem in na levi strani kazenskega prostora našel Slobodana Vuka. Ta je bil sam pred vratarjem Ajlecem, ki pa je bil v neposrednem dvoboju uspešnejši od napadalca Domžal.

20. minuta: Zaradi prekrška nad Slobodanom Vukom je rumeni karton prejel Ljubec.

0:2 Parker; 15. minuta:
Slobodan Vuk je bil pri žogi na polovici Drave. Z imenitno podajo med domačimi branilci je našel Kousa, ki je sam prišel pred vratarja Ajleca. Nesebično je podal na levo, kjer je žogo v prazno mrežo porinil osamljeni Parker.

Enajstmetrovka S. Vuk; 10. minuta:
Slobodan Vuk je z bele točke streljal po sredini gola in vratar Ajlec je uspel žogo odbiti ter preprečiti podvojitev vodstva gostov.

9. minuta: Domžalčani so izpeljali hitro akcijo po levi strani. Požeg Vancaš je na kratko podal na vrh kazenskega prostora do Janže. Ta je bil hitrejši od Drožđeka, ki je storil prekršek za enajstmetrovko.

0:1 Slobodan Vuk; 2. minuta:
Domžalčani so izpeljali lepo akcijo po desni strani. Pobegnil je Skubic, ki je poslal nizek predložek pred vrata. Tam je bil najhitrejši Slobodan Vuk, ki je iz neposredne bližine učinkovito zaključil.

1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal, ki so zaigrali v naslednji postavitvi, od desne proti levi: Vidmar; Skubic, Korun, Zec, Janža; Majer, Husmani; Kous, Slobodan Vuk, Požeg Vancaš; Parker.