Trener: Kosić Dušan Trener: Djuranović Dejan

Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Četrti sodnik

Klemenčič 27'
  Husmani 31'
  Georgijević 44'

Piscalka90+4. minuta: Glavni sodnik Aleksandar Matković je označil konec tekme.

90+2. minuta: Žinič je odbil v kot z leve strani. Po podaji Guerrica je z glavo visoko čez gol streljal Ovsenek.

90+1. minuta: Četrti sodnik Roman Glažar je označil najmanj tri minute dodatka tekme.

87. minuta: Tabor je imel lepo priložnost za vodstvo. Kljun je z desne strani poslal nizek predložek pred vrata, kjer je bil osamljeni Krivičič. Pri strelu s sedmih metrov se je zapletel in žoge ni uspel usmeriti proti vratom. Razčistil je Vuklišević.

84. minuta: Po kratki podaji Žiniča je Jakupović z desnega roba kazenskega prostora za las mimo leve vratnice sprožil Jakupović.

menjava82. minuta: V ekipi Tabora je Mavretiča zamenjal Tolić.

82. minuta: Po kratki podaji Vuka je Ibričić s 25 metrov streljal z voleja. Z levico je žogo poslal mimo leve vratnice.

menjava80. minuta: V ekipi Domžal je Benjamina Markuša zamenjal Arnel Jakupović.

79. minuta: Alić je storil prekršek na desni strani polovice Domžal. Po podaji Krivičiča je žogo brez težav ujel vratar Mulalić.

71. minuta: Po predložku Žiniča na drugo vratnico je Alić prišel do strela s prve. Z voleja je streljal mimo daljše vratnice.

68. minuta: Markuš je odbil v kot z leve strani. Po podaji Krivičiča je na prvi vratnici odbil Ibričić.

67. minuta: Klemenčič je odbil v kot z desne strani. Po podaji Krivičiča je pred vrati z glavo odbil Vuk.

menjava65. minuta: V ekipi Tabora sta Mihaljevića in Kouaoa zamenjala Ovsenek in Kosi.

65. minuta: Alić je ukradel žogo na polovici Domžal in krenil v hiter protinapad. 25 metrov od vrat se je odločil za strel, a je žogo poslal mimo leve vratnice.

64. minuta: Markuš je storil prekršek na polovici Domžal. Po podaji Mihaljevića je z glavo odbil Žinič.

63. minuta: Domžalčani so krenili v hiter protinapad. Markuš je na desni strani zaposlil Žiniča, ki je prodrl proti kazenskemu prostoru Tabora. S 23 metrov je streljal mimo desne vratnice.

menjava59. minuta: V ekipi Domžal sta Mateja Podlogarja in poškodovanega Alena Jurilja zamenjala Andraž Žinič in Slobodan Vuk.

menjava57. minuta: V ekipi Tabora je Bongonguija zamenjal Kljun.

57. minuta: Vuklišević je odbil v kot z leve strani. Po podaji Mihaljevića je Krivičič na prvi vratnici streljal mimo desne vratnice.

55. minuta: Podlogar je priboril kot z desne strani. Po podaji Alića na drugo vratnico je Vuklišević žogo poslal nazaj pred vrata. Tam so uspešno odbili domači.

rumeni karton mali54. minuta: Zaradi prekrška nad Alenom Juriljem je rumeni karton prejel Mavretič.

47. minuta: Jurilj je pobegnil po levi strani polovice Tabora. Žogo je zavrnil do Ibričića, ki je z 20 metrov streljal v zgornji levi kot vrat Tabora. Vratar Koprivec je z obrambo žogo uspel zaustaviti.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.

Piscalka45+2. minuta: Glavni sodnik Aleksandar Matković je označil konec prvega polčasa.

45+1. minuta: Četrti sodnik Roman Glažar je označil minuto dodatka prvega polčasa.

rumeni karton mali44. minuta: Zaradi prekrška nad Kouaom je rumeni karton prejel Dejan Georgijević.

37. minuta: Alić je odbil v kot z desne strani. Po podaji Mihaljevića so se rumeni ubranili.

32. minuta: Markuš je na desni strani polovice Tabora našel Klemenčiča. Ta je poslal predložek pred vrata, kjer je Jurilj močno streljal z glavo. Dobro postavljeni vratar Koprivec je žogo ujel.

rumeni karton mali31. minuta: Zaradi prekrška nad Stančičem je rumeni karton prejel Zeni Husmani.

28. minuta: Georgijević je priboril kot z desne strani. Po podaji Alića so se domači ubranili.

rumeni karton mali27. minuta: Rumeni karton je prejel Tilen Klemenčič.

26. minuta: Jurilj in Georgijević sta odigrala odlično dvojno podajo na levi strani kazenskega prostora Tabora. Srbski napadalec je prišel vse do vrat, kjer je njegov strel iz težkega položaja s požrtvovalnim posredovanjem ubranil vratar Koprivec.

26. minuta: Klemenčič je izgubil žogo na levi strani polovice Domžal. Stančič je na levi strani prodrl v kazenski prostor in žogo zavrnil do Bongonguija. Ta je streljal iz obrata, a je bil vratar Mulalić znova zanesljiv.

rumeni karton mali24. minuta: Zaradi prekrška nad Alenom Juriljem je rumeni karton prejel Salkić.

22. minuta: Salkič je z desne strani poslal predložek na vrh kazenskega prostora. Tam je Stančič prišel do strela z voleja. Vratar Mulalić je bil dobro postavljen in je žogo ujel.

16. minuta: Domžalčani so prišli do prostega strela na levi strani polovice Tabora. Po podaji Alića je na prvi vratnici odbil Stančič.

15. minuta: Jurilj je preigraval na levi strani kazenskega prostora Tabora. Podal je do Husmanija, ki je s 25 metrov močno sprožil s prve. Vratar Koprivec je z manjšimi težavami uspel žogo ukrotiti.

10. minuta: Husmani je priboril prosti strel na desni strani polovice Tabora. Po podaji Ibričića je Vuklišević storil prekršek nad vratarjem Koprivcem.

5. minuta: Po kratki podaji Šoštariča Kariča je Jurilj pobegnil po levi strani polovice Tabora. Z nizkim predložkom je našel Georgijevića, ki je s 13 metrov streljal mimo desne vratnice.

2. minuta: Guerrico je prodrl po levi strani. Poslal je odličen predložek pred vrata, kjer je s šestih metrov s prve streljal Bongongui. Z izjemno obrambo se je izkazal vratar Mulalić, ki je žogo odbil čez prečko. Po podaji s kota so se rumeni ubranili.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Tabora.

Ob 15. uri se bo začela prva sobotna tekma Prve lige Telemach! Domžalčani bodo na Krasu iskali prve tri točke odkar nogometaši Tabora igrajo v 1. SNL! Neposredni prenos srečanja bo na Sportklub 1.