Trener: Djuranović Dejan Trener: Vanoli Rodolfo

V moštvu Domžal manjkajo poškodovani Marko Martinović, Zeni Husmani, Gaber Dobrovoljc in Tibor Gorenc Stankovič. Zaradi kazni manjka Benjamin Markuš.

Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Četrti sodnik

KOPER

2:1 Vršič 64'  Guberac 34'
  Mišić 74'

Piscalka90+4. minuta: Glavni sodnik Slavko Vinčić je označil konec tekme.

90+3. minuta: Po kratki podaji Mišića je Guberac močno sprožil z desnega roba kazenskega prostora. Vratar Mulalić je žogo odbil v kot. Po podaji Guberca so se rumeni ubranili.

90+1. minuta: Četrti sodnik Alen Borošak je označil tri minute dodatka tekme.

87. minuta: Z desnega roba kazenskega prostora je močno streljal Mulahusejnović. Z manjšimi težavami je žogo uspel ukrotiti vratar Mulalić.

86. minuta: Po predložku Pejića je Mulahusejnović prišel do strela s sedmih metrov. V zadnjem trenutku je s požrtvovalnim drsečim startom nogo podstavil Šoštarič Karić in žogo odbil v kot. Po podaji Vršiča so se Domžalčani ubranili.

85. minuta. Po na videz nenevarnem predložku Pejića se je žoga dotaknila prečke in se odbila nazaj v igro.

menjava81. minuta: V ekipi Domžal je Tamarja Svetlina zamenjal Jošt Urbančič.

menjava78. minuta: V ekipi Domžal je Daria Kolobarića zamenjal Slobodan Vuk.

zoga3:1 Mulahusejnović/ag.; 75. minuta: Ibričić je izvajal prosti strel na levi strnai polovice Kopra. Po podaji Ibričića je Mulahusejnović nespretno posredoval pred svojimi vrati in žogo preusmeril v svojo mrežo.

rumeni karton mali74. minuta: Zaradi prekrška nad Matejem Podlogarjem je rumeni karton prejel Mišić.

menjava72. minuta: V ekipi Domžal je Janeza Piška zamenjal Matej Podlogar.

menjava71. minuta: V ekipi Kopra je Barišića zamenjal Vekić.

zoga2:1 Vršič; 64. minuta: Barišić je uspešno preigraval na levem robu kazenskega prostora Domžal. Poslal je predložek na drugo vratnico, kjer je osamljeni Vršič iz neposredne bližine z glavo žogo poslal v mrežo.

menjava62. minuta: V ekipi Kopra sta Palčiča in Jozinovića zamenjala Pejić in Stevanović.

59. minuta: Po izjemni podaji Jakupovića je Kolobarić sam krenil proti vratom Kopra. V neposrednem dvoboju z vratarjem je poizkušal z lob udarcem, a je vratar Adam uspel strel z roko ubraniti.

menjava56. minuta: V ekipi Kopra je Vilerja zamenjal Vršič.

55.minuta: Klemenčič je priboril prosti strel na desni strani polovice Kopra. Po podaji Ibričića je žoga prišla do Šoštariča Kariča, ki je z 11 metrov streljal za las previsoko.

zoga2:0 Kolobarić; 51. minuta: Käit je priboril kot z desne strani. Po podaji Jakupovića je žoga preletela vse nogometaše. Klemenčič je na levi strani našel Ibričića. Ta je z izjemno podajo zaposlil Klemenčiča, ki je prodrl v kazenski prostor. Podal je pred vrata, kjer je nogo podstavil Kolobarić in žogo preusmeril v mrežo.

49. minuta: Po predložku Klemenčiča z desne strani si je Jakupović v kazenskem prostoru zaustavil žogo. Podal je nazaj do Šoštariča Kariča, ki je z 20 metrov z desnico streljal previsoko.

48. minuta. Svetlin je priboril prosti strel globoko na levi strani polovice Kopra. Ibričić je nevarno streljal v dolgi kot vrat Adama, znova pa je na golovi črti z glavo žogo uspešno odbil Jozinović.

Piscalka46. minuta. Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Kopra.

Piscalka45+2. minuta: Glavni sodnik Slavko Vinčić je označil konec prvega polčasa.

45+1. minuta: Četrti sodnik Alen Borošak je označil minuto dodatka prvega polčasa.

zoga1:0 Jakupović; 45. minuta: Kolobarić je priboril kot z leve strani. Po kratki podaji Ibričića je Svetlin poslal predložek v kazenski prostor. Gostje so odbili do Jakupovića, ki je z 20 metrov z močnim udarcem z voleja premagal presenečenega Adama.

41. minuta: Po izjemni globinski podaji Ibričića je Šoštarič Karič z 11 metrov domiselno streljal z glavo. Žoga je preletela vratarja Adama, a se je od prečke odbila do Jakupovića. Ta je z 12 metrov streljal z voleja, a so gostje uspeli z blokom odbiti v kot z desne strani. Po podaji Ibričića je Käit na prvi vratnici streljal z glavo. Žoga je končala na mreži koprskih vrat.

41. minuta: Po podaji Šoštariča Kariča se je Käit izkazal z odličnim prodorom. S 15 metrov je streljal v spodnji levi kot vrat Kopra, a vratar Adam ni imel težav z obrambo.

39. minuta: Po dolgi diagonalni podaji Palčiča je Jozinović prišel do strela znotraj kazenskega prostora. Z voleja je žogo poslal v zunanji del mreže.

38. minuta: Jozinović je z lepo diagonalno podajo na desni strani kazenskega prostora zaposlil Palčiča. Ta je prišel do strela z desnico, a se je z odlično obrambo izkazal vratar Mulalić, ki je žogo odbil.

36. minuta: Šoštarič Karič je priboril kot z leve strani. Po podaji Ibričića Vuklišević ni prišel do strela z glavo.

rumeni karton mali34. minuta: Zaradi prekrška nad Tamarjem Svetlinom je rumeni karton prejel Ivica Guberac.

30. minuta: Strel Ibričića je v kot z leve strani odbil Jelić Balta. Po podaji Ibričića je z glavo streljal Vuklišević, v levem kotu vrat Kopra pa je z golove črte žogo z glavo izbil Jozinović.

29. minuta: Strel Jozinovića z 20 metrov je s peto v kot odbil Klemenčič. Po podaji Guberca je pred vrati odbil Jakupović.

17. minuta: Svetlin je priboril prosti strel na levi strani polovice Kopra. Po podaji Ibričića so se Koprčani ubranili.

16. minuta: Po podaji Guberca je Jozinović s 25 metrov streljal precej mimo leve vratnice.

13. minuta: Klemenčič je priboril kot z desne strani. Po podaji Jakupovića je na drugi vratnici Svetlin žogo vrnil pred vrata. Tam je bil od Šoštariča Kariča z roko višji vratar Adam.

11. minuta: Pišek se je odlično znašel na polovici Kopra. Lepo je podal na levo stran do Jakupovića, ki je z 20 metrov močno sprožil z levico. Vratar Adam je žogo odbil do Kolobarića, ki pa je s strelom s sedmih metrov preveč okleval in ostalo je pri začetnem izidu.

rumeni karton mali10. minuta: Zaradi prekrška na polovici Kopra je rumeni karton prejel Arnel Jakupović.

8. minuta: Pišek je na desni strani lepo podal v globino za Kolobarića. Ta je močno z desne strani streljal z voleja, vratar Adam je žogo z odlično obrambo odbil.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.

V deževnih Domžalah se bo ob 20. uri pričela tekma 34. kola 1. SNL med NK Domžale in FC Koper. Srečanje si lahko v neposrednem prenosu ogledate na Planet TV 2.