Trener: Djuranović Dejan Trener: Jović Aleksandar

Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Četrti sodnik

1:0 Jakupović 53'
GORICA

Kačinari 72'
  Širok 90+3'

Piscalkarumeni karton mali90+4. minuta: Glavni sodnik Dragoslav Perić je označil konec tekme in Domžalčani se veselijo nove pomembne zmage! Po tekmi je zaradi ugovarjanja rumeni karton prejel Širok.

90. minuta: Klemenčič je odbil v kot z desne strani. Po podaji Cvijanovića je na prvi vratnici odbil Ibričić.

menjava89. minuta: V ekipi Domžal je Arnela Jakupovića zamenjal Tilen Klemenčič.

84. minuta: Vuklišević je storil prekršek na levi strani polovice Domžal. Po podaji Cvijanovića so Goričani pred vrati storili prekršek.

menjava82. minuta: V ekipi Domžal je Daria Kolobarića zamenjal Matej Podlogar.

78. minuta: Ibričić je priboril kot z leve strani. Po podaji Ibričića so se Goričani ubranili.

menjava77. minuta: V ekipi Gorice sta Begića in Kačinarija zamenjala Colley in Črnic.

74. minuta Do strela z 20 metrov je prišel Kačinari. Z voleja je streljal previsoko.

rumeni karton mali72. minuta: Zaradi prekrška nad Senijadom Ibričićem je rumeni karton prejel Kačinari.

menjava62. minuta: V ekipi Gorice sta Oyewusija in Hodžića zamenjala Cvijanović in Šehić.

56. minuta: Po dolgi podaji rumenih je Kolobarić krenil proti vratom. Iz vrat je šel Marjanović, ki je na vrhu kazenskega prostora z veliko mero sreče žogo uspešno odbil.

55. minuta: Käit je odbil v kot z leve strani. Po podaji Kačinarija so gostje storili prekršek pred vrati Domžal.

zoga1:0 Jakupović; 53. minuta: Domžalčani so izpeljali lepo akcijo na polovici Gorice. Svetlin je z izjemno podajo med branilci našel Jakupovića, ki je bil povsem sam pred vratarjem Marjanovićem. Z veliko mero potrpežljivosti je počakal na pravi trenutek za strel in povsem brez težav premagal nemočnega vratarja Gorice.

51. minuta: Po kratki podaji Nkame je do strela s 25 metrov prišel Kačinari. Žoga je letela pod prečko, vratar Mulalić pa jo je odbil v kot. Po podaji Široka so se rumeni ubranili.

46. minuta: Sikošek je priboril prosti strel globoko na levi strani polovice Gorice. Po podaji Ibričića je na prvi vratnici odbil Velikonja.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.

menjava46. minuta: Med odmorom sta v ekipi Domžal Benjamina Markuša in Slobodana Vuka zamenjala Mattias Käit in Tamar Svetlin. V ekipi Gorice je Vipotnika zamenjal Velikonja.

Piscalka45+2. minuta: Glavni sodnik Dragoslav Perić je označil konec prvega polčasa.

45+1. minuta: Vuk je priboril kot z leve strani. Po podaji Ibričića so Domžalčani pred vrati storili prekršek.

45+1. minuta: Četrti sodnik David Šmajc je označil minuto dodatka prvega polčasa.

43. minuta: Šoštarič Karič je priboril prosti strel na levi strani polovice Gorice. Po podaji Ibričića so se Goričani ubranili.

37. minuta: Širok je prodrl po desni strani. Potegnil je v sredino in z 20 metrov streljal z levico. Vratar Mulalić je bil zanesljiv. V naslednjem napadu je s 25 metrov streljal še Kačinari. Znova brez težav za Mulalića.

36. minuta: Šoštarič Karič je odbil v kot z desne strani. Po podaji Široka je do strela z glavo prišel Tine Kavčič, a brez nevarnosti za domača vrata.

34. minuta: Jakupović je priboril kot z desne strani. Po podaji Jakupovića je žoga prišla na sredino igrišča do Sikoška. Ta jo je vrnil Jakupoviću, ki je s 25 metrov streljal mimo desne vratnice.

21. minuta: Lepa akcija Domžalčanov po desni strani. Jakupović in Kolobarić sta izigrala obrambo Gorice. Slednji je zaposlil Markuša, ki je žogo zavrnil do Jakupovića. Ta je s 16 metrov z desnico streljal previsoko.

8. minuta: Žinič je priboril prosti strel na desni strani polovice Gorice. Po podaji Jakupovića je Ibričić prišel do strela znotraj kazenskega prostora. Močan poizkus z voleja je z veliko mere sreče vratar Marjanović odbil v kot. Po podaji Jakupovića so se gostje ubranili.

4. minuta: Oyewusi je bil pri žogi na desni strani polovice Domžal. Poslal je nizek predložek v sredino, kjer so domači odbili do Hodžića. Ta je z 20 metrov streljal previsoko.

2. minuta: Po podaji Markuša je Jakupović prišel do strela z 20 metrov. Gostje so odbili v kot z desne strani. Po podaji Jakupovića so se Goričani ubranili.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Gorice.

Lep pozdrav iz sončnih Domžal, kjer nas ob 16.30 čaka 79. prvoligaški obračun z ND Gorica. Domačo tekmo 24. kola lahko v neposrednem prenosu spremljate na Planet TV 2.

CRGP logo Logo hitD ToursAS DomžaleMG instalaterstvoTG LOGO BREZ OZADJAMetal profilAvtomehanika KvederOrbim KamnikSalomonLavacoNemecIzolacije Pevecvalinanov ProairDare Kos s.p.SPC ŠkerjanecGM Jagodiclogoaslani tus logobmc ound   chio logo jpg RGB