Trener: Djuranović Dejan Trener: Božič Igor (odsoten zaradi Covida-19)

V moštvu Domžal zaradi težav s stegensko mišico še naprej manjka Gaber Dobrovoljc. Odsotna sta tudi Tibor Gorenc Stankovič in Denis Adamov (tehnična odločitev).

Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Četrti sodnik

2:1 Vuklišević 89'  Šoštarič Karič 65'

0:1 Stančič 42'  Doukoure 18'
  Stančič 60'
  Azinović 72'

Piscalka90+5. minuta: Glavni sodnik Aleksandar Matković je označil konec tekme in Domžalčani se veselijo druge zaporedne zmage!.

menjava90+2. minuta: V ekipi Domžal je Daria Kolobarića zamenjal Tilen Klemenčič.

menjava90+1. minuta: V ekipi Tabora je Severja zamenjal Stare.

90+1. minuta: Četrti sodnik David Šmajc je označil tri minute dodatka tekme.

zoga2:1 Vuklišević; 89. minuta: Vuk je priboril kot z leve strani. Po podaji Käita so gostje odbili v nov kot. Po podaji Ibričića je bil pred vrati najvišji Vuklišević, ki je z glavo žogo poslal pod prečko.

88. minuta: Kolobarić je priboril kot z leve strani. Po podaji Käita je v nov kot odbil Mihaljević. Po vnovični podaji Käita je pred vrati odbil Salkić.

86. minuta: Vuk je krenil v hiter protinapad. Podal je na levo proti Kolobariću, ki je bil za las prepočasen in vratar Koprivec je žogo z drsečim startom uspešno odbil.

menjava85. minuta: V ekipi Domžal je Arnela Jakupovića zamenjal Matej Podlogar.

83. minuta: Ibričić je priboril kot z leve strani. Po podaji Ibričića so se gostje ubranili.

78. minuta: Po kratki podaji Žiniča je Vuk s 25 metrov streljal čez zgornji desni kot vrat Koprivca.

menjava77. minuta: V ekipi Tabora je Aldairja zamenjal Pogba.

74. minuta: Ibričić je storil prekršek na levi strani polovice Domžal. Po podaji Mihaljevića je Azinović z glavo streljal čez gol.

73. minuta: Husmani je priboril prosti strel 25 metrov od vrat Tabora. Po podaji Ibričića je pred vrati padel Vuklišević, vratar Koprivec pa je z odlično obrambo žogo odbil v kot z desne strani. Po podaji Jakupovića so se gostje ubranili.

rumeni karton mali72. minuta: Zaradi prekrška nad Slobodanom Vukom je rumeni karton prejel Azinović.

menjava70. minuta: V ekipi Tabora je Stančiča zamenjal Stanković.

70. minuta: Sikošek je odlično prodrl po levi strani. V kazenskem prostoru je iskal Jakupovića, ki je žogo prepustil Žiniču. Ta je s 16 metrov močno streljal po tleh, a se je znova izkazal vratar Koprivec.

68. minuta: Po kratki podaji Tolića je Aldair s 25 metrov streljal mimo leve vratnice.

66. minuta: Prosti strel s 25 metrov je izvajal Mihaljević. Streljal je visoko čez gol.

menjava65. minuta: V ekipi Domžal sta Tamarja Svetlina in Janeza Piška zamenjala Slobodan Vuk in Mattias Käit.

rumeni karton mali65. minuta: Zaradi prekrška nad Severjem je rumeni karton prejel Sven Šoštarič Karič.

63. minuta: Sikošek je priboril kot z leve strani. Po podaji Ibričića je bil na pravem mestu vratar Koprivec.

62. minuta: Po izjemni globinski podaji Jakupovića je Kolobarić prišel sam pred vrata Tabora. Z izjemno obrambo se je izkazal vratar Koprivec, ki je strel napadalca Domžal odbil.

zoga1:1 Jakupović; 60. minuta: Prosti strel s 25 metrov je izvedel Jakupović, ki je mojstrsko zadel zgornji levi kot popolnoma nemočnega Koprivca. Pravi evrogol domžalskega ostrostrelca.

rumeni karton mali60. minuta: Zaradi prekrška nad Zenijem Husmanijem je rumeni karton prejel Stančič.

55. minuta: Kolobarić je priboril kot z leve strani. Po podaji Ibričića je na prvi vratnici odbil Nemanić.

52. minuta: Po podaji Šoštariča Kariča je Svetlin streljal z dobrih 25 metrov. Žogo je poslal mimo leve vratnice.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.

menjava46. minuta: V ekipi Tabora je Doukoureja zamenjal Tolić.

Piscalka45+1. minuta: Glavni sodnik Aleksandar Matković je označil konec prvega polčasa.

45. minuta: Žinič je priboril kot z desne strani. Po podaji Jakupovića je Vuklišević z glavo streljal čez vrata Koprivca.

rumeni karton mali44. minuta: Zaradi prekrška nad Aldairjem je rumeni karton prejel Zeni Husmani.

zoga0:1 Stančič; 42. minuta: Krivičič je z globinsko podajo v ogenj poslal Stančiča, ki je z desne strani prišel sam pred vratarja Mulalića. Z močnim strelom v dolgi kot je poskrbel za vodstvo gostov.

41. minuta: Svetlin je priboril kot z desne strani. Po podaji Jakupovića je žoga končala v stranskem avtu.

39. minuta: Ibričić je priboril prosti strel na levi strani polovice Tabora. Po podaji Ibričića je na prvi vratnici odbil Stančič. Žoga je prišla do Piška, ki je z 22 metrov streljal s prve z voleja. Vratar Koprivec se je izkazal z odlično obrambo.

38. minuta: Po hitri akciji Tabora je Salkić pobegnil po desni strani. Poslal je predložek na prvo vratnico, kjer je Aldair prišel do strela. Zatresel je zunanji del mreže.

35. minuta: Sikošek je priboril kot z leve strani. Po podaji Ibričića so se gostje ubranili.

34. minuta: Šoštarič Karič je priboril prosti strel na levi strani polovice Tabora. Po podaji Ibričića je na prvi vratnici odbil Stančič.

32. minuta: Pišek je priboril prosti strel na desni strani polovice Tabora. Po podaji Ibričića so se gostje ubranili.

29. minuta: Šoštarič Karič je storil prekršek na desni strani polovice Domžal. Po podaji Krivičiča so se Domžalčani ubranili.

23. minuta: Žinič je priboril prosti strel na desni strani polovice Tabora. Po podaji Jakupovića je z glavo odbil Nemanić.

21. minuta: Vnovič se je z izjemnim samostojnim prodorom izkazal Sikošek. Prišel je vse do vrat, kjer je z 10 metrov streljal mimo zgornjega desnega kota vrat Koprivca.

20. minuta: Po samostojnem prodoru je do strela z 20 metrov prišel Sikošek. Z desnico je žogo poslal za las čez zgornji levi kot vrat Koprivca.

rumeni karton mali18. minuta: Zaradi prekrška nad Arnelom Jakupovićem je rumeni karton prejel Doukoure.

17. minuta: Po predložku Severja z leve strani je do strela z desnega roba kazenskega prostora prišel Salkić. Žogo je poslal mimo desne vratnice.

15. minuta: Sikošek je priboril kot z leve strani. Po podaji Ibričića je Pišek pred vrati storil prekršek.

7. minuta: Kolobarić je odbil v kot z leve strani. Po podaji Mihaljevića je do strela z glavo prišel Azinović. Žoga je oplazila prečko in zletela za gol.

3. minuta: Po kratki podaji Husmanija z glavo je Sikošek streljal s 25 metrov. Žogo je poslal mimo leve vratnice.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Tabora.

Lep pozdrav iz pretežno oblačnih Domžal, kjer nas ob 15. uri čaka dvoboj 22. kola Prve lige TS. Tokratna nasprotnika sta šestouvrščene Domžale in sedmouvrščeni Tabor iz Sežane, dvoboj pa si lahko v neposrednem prenosu ogledate na Planet TV 2.

CRGP logo Logo hitD ToursAS DomžaleMG instalaterstvoTG LOGO BREZ OZADJAMetal profilAvtomehanika KvederOrbim KamnikSalomonLavacoNemecIzolacije Pevecvalinanov ProairDare Kos s.p.SPC ŠkerjanecGM Jagodiclogoaslani tus logobmc ound   chio logo jpg RGB