Trener: Djuranović Dejan Trener: Musemić Husref

Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Četrti sodnik

TUZLA CITY

1:1 Maksimović 85'
1:2 Ramić 90+2'/11m

Piscalka90+3. minuta: Glavni sodnik je označil konec tekme.

zoga1:2 Ramić/11m; 90+2. minuta: Po posredovanju Bržana, ki je v kazenskem prostoru z roko izbil žogo, je le glavni sodnik videl prekršek in dosodil enajstmetrovko. Z bele točke je bil zanesljiv Ramić.

89. minuta: Adamov je priboril kot z desne strani. Po podaji Repasa se je Tuzla ubranila.

zoga1:1 Maksimović; 85. minuta: Pišek je storil prekršek na levi strani polovice Domžal. Predložek pred vrata je poslal Maksimović. Žoga je preletela vse nogometaše in končala v levem kotu vratarja Bržana.

81. minuta: Strajnar je storil prekršek na desni strani polovice Domžal. Po podaji Doffa so se rumeni ubranili.

79. minuta: Jovičević je odbil v kot z desne strani. Po podaji Doffa je na prvi vratnici odbil Pišek.

71. minuta: Saitoski je priboril kot z desne strani. Po podaji Sitoskega je žoga prišla do Jovičevića, ki je streljal s 15 metrov. Vratar Fezić se je izkazal z obrambo.

66. minuta: Černe je krenil v hiter napad Domžalčanov. Podal je na desno do Saitoskega, ki je uspešno preigraval. Njegov strel z 22 metrov je zletel mimo vrat.

64. minuta: S strelom s 23 metrov je poizkušal Maksimović. Vratar Mihelak je bil zanesljiv.

62. minuta: Adamov je odbil v kot z leve strani. Po podaji Durakovića so se Domžalčani ubranili.

60. minuta: Jovičević je odlično prodrl po levi strani. V kazenskem prostor je žogo zavrnil do Markuša, ki je z 12 metrov močno streljal. Z izjemno obrambo se je izkazal vratar Fezić, ki je žogo odbil do Repasa. Ta je z 10 metrov streljal, a so igralci Tuzle uspešno blokirali.

57. minuta: Crnkić je na levi strani prodrl v kazenski prostor Domžal. S 13 metrov je streljal mimo leve vratnice.

zoga1:0 Repas; 56. minuta: Urbančič je preigraval na polovici Tuzle. Na kratko je podal do Käita, ki je podaljšal do Repasa. Ta je s 16 metrov mojstrsko zadel zgornji levi kot nemočnega Fezića.

52. minuta: Černe je ukradel žogo 20 metrov od vrat Tuzle. Na kratko je podal do Käita, ki je podaljšal na desno do Martinovića. Ta js streljal z levico, a je bil znova na pravem mestu vratar Fezić.

49. minuta: Markuš je odbil v kot z leve strani. Po podaji Džafića je odbil Jovičević. V nadaljevanju akcije je z desne strani predložek na drugo vratnico poslal Nukić. Do strela z glavo je prišel Morris, a se je z odlično obrambo izkazal vratar Mihelak.

48. minuta: Po napaki Nukića je Černe krenil proti vratom Tuzle. Namesto strela je v sredini iskal Jovičevića, a so igralci Tuzle podajo uspešno preprečili.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Tuzle.

Piscalka45+1. minuta: Glavni sodnik je označil konec prvega polčasa.

45. minuta: Po napaki Nukića sta Černe in Martinović krenila v hiter protinapad. Po odigrani dvojni podaji je Černe streljal s 14 metrov, a je bil vratar Fezić na pravem mestu.

40. minuta: Černe je priboril kot z desne strani. Po podaji Repasa je žoga končala v rokah vratarja Fezića.

38. minuta: Gorenc Stanković je odbil v kot z desne strani. Po podaji Mišića so se Domžalčani ubranili.

32. minuta: Po dolgi podaji Dajčmana je Černe na vrhu kazenskega prostora zadržal žogo. Podal je na levo do Martinovića, ki je z 18 metrov streljal po tleh. Vratar Fezić je bil zanesljiv.

31. minuta: Nukić je prodrl po desni strani. Poslal je predložek pred vrata, kjer je slabo z glavo streljal Ubiparip.

Enajstmetrovka Ubiparip; 15. minuta: Dajčman je na levem robu kazenskega prostora storil prekršek nad Rustemovićem in glavni sodnik je pokazal na belo točko. Odgovornost je prevzel Ubiparip, a je strel z bele točke z odlično obrambo zaustavil vratar Mihelak.

7. minuta: Gorenc Stanković je odbil v kot z desne strani. Po podaji Mišića je na prvi vratnici odbil Urbančič.

3. minuta: Saitoski je priboril prosti strel na desni strani polovice Tuzle. Po podaji Repasa je žoga končala v rokah vratarja Fezića.

2. minuta: Urbančič je priboril kot z leve strani. Po podaji Martinovića so se nogometaši Tuzle ubranili.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.

Lep pozdrav iz sončnega Umaga! Pred mlado zasedbo Domžal je prijateljska tekma z bosanskim predstavnikom FK Tuzla City. Sedmouvrščeno moštvo bosanskega državnega prvenstva, ki se v Umagu nahaja na dvanajstdnevnih pripravah, je pred dnevi s 3:2 ugnalo NK Jadran Dekani, še pred tem pa so s 3:0 odpravili kranjski Triglav.

CRGP logo Logo hitD ToursAS DomžaleMG instalaterstvoTG LOGO BREZ OZADJAMetal profilAvtomehanika KvederOrbim KamnikSalomonLavacoNemecIzolacije Pevecvalinanov ProairDare Kos s.p.SPC ŠkerjanecGM Jagodiclogoaslani tus logobmc ound   chio logo jpg RGB