Trener: Djuranović Dejan Trener: Stojanović Slaviša

Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Četrti sodnik

1:1 Podlogar 76' Vuklišević 42'
2:1 Dobrovoljc 79'
LEVSKI

0:1 Petkov Marin 23'  Rajnov 78'

Piscalka90+1. minuta: Glavni sodnik je označil konec tekme in Domžalčani so dosegli še drugo zmago med zimskimi pripravami.

90. minuta: Levski je imel lepo priložnost za izenačenje. Sam je pred vratarja Sorčana prišel Stivan Petkov, a se je domžalski čuvaj mreže izkazal z odlično obrambo.

81. minuta: Domžalčani so prišli do kota z leve strani. Po podaji Mavretiča je žoga končala v rokah vratarja Mikulića.

zoga2:1 Dobrovoljc; 79. minuta: Markuš je priboril prosti strel na desni strani polovice Levskega. Po izjemnem predložku Repasa je bil pred vrati najvišji Dobrovoljc, ki je z glavo žogo mojstrsko poslal v mrežo.

zoga1:1 Podlogar; 76. minuta: Klemenčič je priboril kot z desne strani. Po podaji Repasa je prišlo do zmede pred vrati Levskega. Vratar je žogo odbil do Podlogarja, ki je z desne strani s strelom po tleh zatresel prazno mrežo.

69. minuta: Käit je priboril kot z desne strani. Po podaji Repasa so se Bolgari ubranili.

68. minuta: Po dolgi podaji Gorenca Stankovića je Podlogar odlično zadržal žogo na levi strani polovice Levskega. Podal je do Käita, ki je v sredini našel Markuša. Ta je z 20 metrov odlično streljal, Bolgare pa je rešila desna vratnica.

67. minuta: Urbančič je storil prekršek na desni strani polovice Domžal. Po podaji Najdenova so rumeni odbili.

61. minuta: Po kratki podaji Husmanija je Jakupović prišel do strela s slabih 30 metrov. Z odlično obrambo se je izkazal vratar Mikulić.

59. minuta: Husmani je na levi strani zaposlil Urbančiča. Ta je poslal predložek pred vrata, kjer so Bolgari odbili do Husmanija. Ta je z 18 metrov streljal s prve z voleja. Žoga je zadela enega od igralcev Levskega in zletela za las mimo leve vratnice. Po podaji Jakupovića s kota so se Bolgari ubranili.

56. minuta: Jakupović je odbil v kot z leve strani. Po podaji Rajnova so Bolgari igrali z roko.

48. minuta: Pišek je na kratko podal do Vuka, ki si je lepo pripravil prostor za strel. Z 20 metrov je poslal žogo za las mimo leve vratnice.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Levskega

Piscalka45+1. minuta: Glavni sodnik je označil konec zanimivega prvega polčasa.

43. minuta: Adamov je odbil v kot z leve strani. Po podaji Marina Petkova je odbil Jakupović.

rumeni karton mali42. minuta: Vuklišević je storil prekršek za rumeni karton na desni strani polovice Domžal. Po predložku Marina Petkova je pred vrati odbil Kolobarić.

40. minuta: Alex Petkov je bil pri žogi na desni strani polovice Domžal. Poslal je nizek predložek v kazenski prostor, kjer je s prve z voleja streljal Martin Petkov. Domžalčane je rešila leva vratnica.

38. minuta: Kolobarić je priboril kot z desne strani. Po podaji Jakupovića je žoga končala v rokah vratarja Mihajlova.

36. minuta: Svetlin je na levi strani zaposlil Sikoška. Ta je z natančno podajo na vrhu kazenskega prostora našel Jakupovića, ki je močno streljal s prve. Žoga je letela v spodnji levi kot, vratar Mihajlov pa se je izkazal z odlično obrambo. Le nekaj trenutkov pozneje je ponovno z razdalje streljal Jakupović, tokrat čez vrata Levskega.

35. minuta: Po sodniškem metu je Ibričić nemudoma našel Jakupovića, ki je s peto lepo zaposlil Kolobarića. Ta je bil sam pred vratarjem Mihajlovom, a je streljal za las mimo leve vratnice.

33. minuta: Jakupović je z globinsko podajo iskal Kolobarića. Tik pred napadalcem Domžal je žogo uspel pokriti vratar Mihajlov.

30. minuta: Po lepem prodoru Sikoška po levi strani in predložku v sredino je Jakupović žogo namestil Svetlinu. Ta je s 16 metrov močno streljal, a so igralci Levskega uspešno blokirali. V nadaljevanju akcije je Pišek priboril kot z desne strani. Po podaji Jakupovića je z glavo streljal Vuklišević, a je bil na pravem mestu vratar Mihajlov.

26. minuta: Po napaki rumenih na svoji polovici je do strela z levega roba kazenskega prostora prišel Jurukov. Žogo je poslal precej mimo vrat.

zoga0:1 Petkov Marin; 23. minuta: Po lepi podaji Jurukova je bil na vrhu kazenskega prostora od Sikoška spretnejši Marin Petkov. Prišel je sam pred vratarja Sorčana in ga s strelom v spodnji desni kot tudi premagal.

22. minuta: Jurukov je prišel do žoge na levi strani polovice Domžal. Prodrl je v kazenski prostor in z osmih metrov streljal za las mimo vrat Sorčana.

17. minuta: Jakupović je priboril kot z desne strani. Po podaji Jakupovića so Bolgari odbili v nov kot. Po vnovični podaji Jakupovića so igralci Levskega znova odbili.

8. minuta. Po hitri akciji Levskega je do žoge na desni strani kazenskega prostora prišel Marin Petkov. Z odlično obrambo se je izkazal vratar Sorčan, ki je ubranil strel z 12 metrov.

5. minuta: Sikošek je priboril kot z leve strani. Po podaji Ibričića so se Bolgari ubranili.

2. minuta: Po kratki podaji Kolobarića je Pišek streljal z razdalje. Brez težav za vratarja Mihajlova.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.

Lep pozdrav iz oblačnega Umaga! Pred nami je prva pripravljalna tekma na hrvaški obali, današnji nasprotnik pa je bolgarski PFC Levski Sofia, moštvo, ki ga vodi nekdanji trener Domžal Slaviša Stojanović.

CRGP logo Logo hitD ToursAS DomžaleMG instalaterstvoTG LOGO BREZ OZADJAMetal profilAvtomehanika KvederOrbim KamnikSalomonLavacoNemecIzolacije Pevecvalinanov ProairDare Kos s.p.SPC ŠkerjanecGM Jagodiclogoaslani tus logobmc ound   chio logo jpg RGB