Trener: Djuranović Dejan Trener: Grabić Dejan

Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Četrti sodnik

3:0 Vuklišević 59'
BRAVO

Šehić 30'

Piscalka90+1. minuta: Glavni sodnik Leon Pašalić je označil konec tekme.

86. minuta: Po predložku Žinka z desne strani je do strela z glavo prišel Arafat. S konicami prstov je Mulalić žogo odbil v kot. Po podaji Žuglja je z glavo odbil Vuklišević.

83. minuta: Adamov je priboril kot z desne strani. Po krakti podaji Saitoskega je Adamov poslal predložek, a so se gostje ubranili.

79. minuta: Mujan je priboril kot z leve strani. Po podaji Jovičevića je Černe z glavo streljal mimo desne vratnice.

76.. minuta: Po kratki podaji Saitoskega je Adamov poslal predložek na drugo vratnico. Do strela z glavo je prišel Černe, vratar Vekić pa je s konicami prstov žogo dvignil čez prečko. Po podaji Jovičevića s kota je Vuklišević z glavo streljal mimo vrat.

73. minuta: Po kratki podaji Markuša je Mavretič prišel do strela z leve strani. S 13 metrov je zadel zunanji del mreže.

69. minuta: Po predložku Keržiča z leve strani je pred vrati ob Žuglju uspešno posredoval Mulalić.

68. minuta: Vuklišević je odbil v kot z leve strani. Po podaji Ogrinca je odbil Podlogar.

61. minuta: Podlogar je bil pri žogi na desni strani polovice Brava. Poslal je predložek na drugo vratnico, kjer je Kolobarić streljal z glavo, a brez nevarnosti za vrata Vekića.

61. minuta: Po dolgi podaji Vukliševića je Drkušić z glavo nespretno žogo podal proti svojim vratom. Z glavo je streljal Kolobarić, a je bil vratar Vekić na pravem mestu.

59. minuta: Urbančič je priboril kot z leve strani. Martinović je na kratko podal do Urbančiča, ki je poslal predložek pred vrata. Tam je bil povsem sam Vuklišević, ki je s strelom z glavo žogo poslal v mrežo.

53. minuta: Po kratki podaji Markuša je Martinović z 18 metrov streljal. Brez večjih težav za Vekića.

51. minuta: Po napaki Piška je Puconja prodrl po levi strani. Znotraj kazenskega prostora je streljal v dolgi kot, domače pa je rešila vratnica.

48. minuta: Po predložku Adamova so gostje odbili do Markuša. Njegov strel so igralci Brava odbili do Repasa, ki je z 20 metrov streljal v spodnji levi kot. Vratar Vekić je z zadnjimi močmi žogo odbil v kot. Po podaji Repasa so se gostje ubranili.

47. minuta: Adamov je priboril prosti strel na desni strani. Po podaji Repasa je odbil Žugelj.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Brava.

Piscalka45+1. minuta: Glavni sodnik Leon Pašalić je označil konec prvega polčasa.

42. minuta: Po globinski podaji Šoštariča Kariča je Sikošek prodrl v kazenski prostor. Njegov strel z leve strani je zaustavil vratar Vekić.

36. minuta: Po predložku z desne strani je Kolobarić žogo nastavil Martinoviću. Ta je s 25 metrov močno streljal, a je žogo poslal za las mimo leve vratnice.

zoga2:0 Vuk; 35. minuta: Enajstmetrovko je izvedel Jakupović. Njegov strel v spodnji levi kot je vratar Vekić odbil, a le do Vuk, ki je žogo pospravil v spodnji levi kot vrat Brava.

34. minuta: Po kratki podaji Käita je Vuk izjemno preigraval v kazenskem prostoru Bravo. Pred strelom ga je s prekrškom zaustavil Ogrinec in Domžalčani so prišli do enajstmetrovke.

28. minuta: Husmani je odbil v kot z desne strani. Po podaji Kirma je pred vrati odbil Vuk.

22. minuta: Husmani je globoko na levi strani polovice Brava zaposlil Svetlina. Ta je z levico poslal natančen predložek pred vrata, kjer je Vuk z glavo streljal z las mimo leve vratnice.

19. minuta: Svetlin je priboril prosti strel na levi strani polovice Brava. S slabih 30 metrov je z neposrednim strelom poizkušal Jakupović, ki je streljal mimo leve vratnice.

15. minuta: Po napaki Domžalčanov so igralci Brava krenili v hiter protinapad. Po podaji Nukića je Maružin krenil proti vratom domačih. Nekoliko z leve strani je prišel do strela z 12 metrov, žogo je poslal mimo desne vratnice.

12. minuta: Po dolgi podaji Brekala je Kirm prišel sam pred vratarja Sorčana. Precej z desne strani je streljal, vrata Domžal pa je žogo uspešno odbil v kot. Po podaji Ogrinca je Husmani odbil v kot z leve strani. Po podaji Kirma so se domači ubranili.

9. minuta: Svetlin je priboril kot z leve strani. Po podaji Ibričića je pred vrati s pestjo odbil Vekić.

9. minuta: Žinič je priboril kot z desne strani. Po podaji Jakupovića je pred vrati odbil Nukić.

zoga1:0 Svetlin; 4. minuta: Gorenc Stanković je z lepo podajo na desni strani zaposlil Žiniča. Ta je preigral Kurtovića in žogo zavrnil do Svetlina. Ta je z 11 metrov neubranljivo zadel spodnji desni kot nemočnega Vekića.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.

CRGP logo Logo hitD ToursAS DomžaleMG instalaterstvoTG LOGO BREZ OZADJAMetal profilAvtomehanika KvederOrbim KamnikSalomonLavacoNemecIzolacije Pevecvalinanov ProairDare Kos s.p.SPC ŠkerjanecGM Jagodiclogoaslani tus logobmc ound   chio logo jpg RGB