NKD TV: Super zaključek jeseni

Nogometaši Domžal so na najboljši možni način končali jesenski del sezone. Na gostovanju v Kidričevem so potrdili sloves najmanj zaželenega gosta v slovenski ligi. Proti Aluminiju so dosegli že svojo osmo gostujočo zmago, prvič v letošnji sezoni pa so dosegli več kot dva gola na eni tekmi. Za domačim vratarjem Kristianom Lipovacem so končale kar štiri žoge.

Aluminij - Domžale 1:4

Potem, ko dvakratni državni prvaki, kljub nekaterim izrazitim priložnostim, v prvem polčasu niso našli poti do nasprotnikove mreže, je strelski pohod v 50. minuti začel Mato Šimunović, ki je zadel po lepi akciji s Slobodanom Vukom. Le tri minute pozneje je vodstvo varovancev Stevana Mojsilovića podvojil Žiga Kous, ki je dosegel svoj prvi gol v najmočnejši slovenski ligi. Po dveh golih igralcev Aluminija, Jurica Jeleč je zadel domžalsko, Adnan Bešić pa mrežo svojega vratarja, je končni izid 4:1 v 83. minuti postavil Gaber Dobrovoljc. Tudi 19-letni domžalski branilec je zabil svoj prvi gol v najmočnejši slovenski ligi. Enajsti paket treh točk je Domžalčane na lestvici popeljal na tretje mesto, saj je Luka Koper na Bonifiki le remizirala s kranjskim Triglavom.

Vrhunci tekme Aluminij - Domžale 1:4