Domžale - Al Mesaimeer Sports Club 0:0 (foto)

MEDNARODNA PRIJATELJSKA TEKMA
torek, 18.08.2015 ob 18:00
Športni park Domžale, zaprto za javnost

Sodnik: Leon Pašalič (Ljubljana), Aleš Cjuha (Ljubljana), Dragan Momčilovič (Ljubljana).

99 Ndiaye Ousseynou 46 Rauf Abdul 46'

41 Vidmar Nejc (v) 55 Sherif Abdulaziz (v)

Rdeči kartoni:

Rok Elsner je trenutno brez kluba in z Nogometnim klubom Domžale že dlje časa vzdržuje fizično pripravljenost. Zaradi odhoda Žige Kousa je tokrat dobil priložnost tudi na prijateljski tekmi. Ousseynou Ndiaye je senegalski krilni napadalec, ki je ob Kamniški Bistrici na preizkušnji. Dominik Ivkić, Žan Žužek in Jan Repas so člani mladinskega moštva.
90+4. minuta: Glavni sodnik Leon Pašalič je označil konec tekme.

90+2. minuta: Katarci so storili napako pred svojim kazenskim prostorom. V ugodnem položaju se je znašel Repas, ki je z 12 metrov streljal proti vratom, a so gostje odbili v kot. Po podaji s kota so se Katarci ubranili.

Sasha Aneff

72. minuta: Domžalčani so znova nekoliko bolj pritisnili proti kazenskemu prostoru gostov. S 25 metrov je močno sprožil Repas, ki je meril za las mimo desne vratnice.

62. minuta: Zaradi prekrška nad Ndiayem je Rumeni karton prejel Abdo.

53. minuta: Blažič je z globinsko podajo našel Aneffa, ki je na levi strani zaposlil Ndiaya. Ta je uspešno preigral svojega čuvaja in žogo vrnil Aneffu, ki je s 13 metrov meril za las previsoko.

46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Al Mesaimeerja.

Marko Alvir

45+1. minuta: Glavni sodnik Leon Pašalić je označil konec prvega polčasa.

45. minuta: Ivkić je 25 metrov od svojih vrat storil prekršek. Prosti strel je izvedel Da Silva, ki je močno sprožil proti vratom. Golubović je žogo na kratko odbil, prvi pa je bil pri njej Hazem, ki jo je poslal v mrežo. Sodniki so gol razveljavili zaradi prepovedanega položaja.

42. minuta: Balkovec je prodrl po levi strani. Poslal je lep predložek na prvo vratnico, kjer je Vuk z glavo meril mimo bližnje vratnice.

36. minuta: Elsner je z desne strani poslal predložek v kazenski prostor. Al un je odbil do Husmanija, ki z 20 metrov streljal s prve, a je meril mimo leve vratnice.

Zeni Husmani

28. minuta: Domžalčani še naprej nadzirajo potek tekme, a še vedno brez pravih priložnosti. Za Katarce je dvakrat z razdalje poizkušal Da Silva, ki je obakrat meril previsoko.

17. minuta: Gostje so storili napako na svoji polovici. Do strela z desne strani kazenskega prostora je prišel Juninho, a je bil vratar Zeidan zanesljiv.

16. minuta: V uvodnih minutah igra večinoma poteka med obema kazenskima prostoroma. Več časa imajo žogo v svoji posesti nogometaši Domžal.

1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.