Krka - Domžale 3:2 (foto)

PRVA LIGA TELEKOM SLOVENIJE 2014/2015, 32. KOLO
sreda, 06.05.2015 ob 17:00
Portoval Novo mesto, 100 gledalcev

Strelci: 0:1 Podlogar 8', 0:2 Zec 29', 1:2 Rašić Dan. 72', 2:2 Fuček 73', 3:2 Perić 79'

Sodniki: Mitja Žganec (Ljubljana), Gregor Rojko (Logatec), Tomaž Klančnik (Slovenj Gradec). Četrti sodnik: Rade Obrenović (Ljubljana). Delegat: Iztok Gustinčič (Portorož).

Rdeči karton: Rašić Dam 90+3'

V ekipi Domžal zaradi okrevanja po poškodbi ni Dejana Milića, Veljka Simića in Mateja Eterovića. Uroš Korun bo danes odigral svojo 100. prvenstveno tekmo v dresu NK Domžale.
90+4. minuta: Glavni sodnik Mitja Žganec je označil konec tekme.

90+3. minuta: Zaradi medsebojnega obračunavanja je rumeni karton prejel Darko Zec, rdečega pa Damir Rašić, ki je pljunil branilca Domžal.

90+1. minuta: Četrti sodnik Rade Obrenović je pokazal tri minute dodatka tekme.

90. minuta: Novinić je bil na vrhu kazenskega prostora Domžal uspešnejši od Horića. Napadalec Krke je poizkušal s strelom, a je meril za las mimo desne vratnice.

Darko Zec

87. minuta: Vuk je priboril kot z desne strani. Po podaji Skubica je Zec z glavo streljal za las mimo desne vratnice.

86. minuta: Črnic je priboril kot z leve strani. Po podaji Trajkovskega je na prvi vratnici odbil Danijel Rašić.

82. minuta: V ekipi Krke je Palića zamenjal Aniekan.

80. minuta: V ekipi Domžal je Požega Vancaša zamenjal Juninho.

Gol

3:2 Perić; 79. minuta:
Trajkovski je odbil v kot za Krko z desne strani. Po podaji v kazenski prostor je z glavo podaljšal Vučkić, na drugi vratnici pa je žogo v mrežo pospravil Perić.

74. minuta: Zaradi udarca s komolcem v obraz Nejca Skubica je rumeni karton prejel Damir Rašić.

2:2 Fuček, 73. minuta:
Domžalčani so na svoji polovici pozabili na Fučka. Ta je z dobrih 25 metrov natančno meril v levi kot gostujočih vrat.

1:2 Rašić Dan.; 72. minuta:
Krka je unovčila podjetnejšo igro v drugem polčasu. Žoga je na desnem robu kazenskega prostora prišla do Danijela Rašića, ki je z odličnim strelom neubranljivo zadel zgornji desni kot gostujočih vrat.

Slobodan Vuk

71. minuta: V ekipi Domžal je Mateja Podlogarja zamenjal Slobodan Vuk.

70. minuta: V ekipi Krke je Kastrevca zamenjal Novinić.

67. minuta: Morel je na desni strani polovice Domžal storil prekršek nad Fučkom. Slednji je tudi izvajal prosti strel, a je na prvi vratnici uspešno z glavo odbil Morel.

64. minuta: Požeg Vancaš je bil pri žogi na polovici Krke. Podal je do Morela, ki je z dobrih 25 metrov streljal previsoko.

Matej Podlogar

63. minuta: V ekipi Domžal je zaradi prekrška nad Kastrevcem rumeni karton prejel Uroš Korun.

62. minuta: V ekipi Krke je Potokarja zamenjal Danijel Rašić.

60. minuta: Trajkovski je odbil v kot za Krko. Po podaji Fučka je na prvi vratnici odbil Korun.

59. minuta: V ekipi Domžal je Aladina Šišića zamenjal Matic Črnic.

Nejc Vidmar

54. minuta: Krka je v zadnjih minutah nekoliko pritisnila. Znova je z razdalje poizkušal Fuček, ki je meril mimo leve vratnice.

51. minuta: Krka je imela najlepšo priložnost na tekmi. Z desnega roba kazenskega prostora je nevarno sprožil Fuček. Vratar Vidmar je z odlično obrambo žogo odbil v kot. Po podaji s kota so se gostje ubranili.

46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.

45+3. minuta: Glavni sodnik Mitja Žganec je označil konec prvega polčasa.

Aladin Šišić

45+1. minuta: Zaradi ostrega prekrška nad Benjaminom Morelom je rumeni karton prejel Žižić.

45. minuta: Morel je priboril prosti strel na polovici Krke. S 30 metrov je z neposrednim strelom poizkušal Jelar, a je bil vratar Mitrović zanesljiv.

42. minuta: Domžalčani so izpeljali novo uspešno akcijo po levi strani. Tokrat je s 14 metrov poizkušal Trajkovski, ki je meril previsoko.

41. minuta: Jelar je storil prekršek dobrih 25 metrov od vrat Domžal. S strelom je poizkušal Fuček, ki je meril previsoko.

Benjamin Morel

40. minuta: Podlogar je pobegnil po levi strani. V kazenskem prostoru Krke je podal na desno, kjer je nespretno odbil Welbeck. Tik pred Morelom je žogo odbil vratar Mitrović.

37. minuta: Skubic je izvajal kot z leve strani. Podal je na prvo vratnico, a je žoga pred vrati prišla do Koruna. Slednji prvič žoge ni najbolje zadel, v drugem poizkusu pa je z voleja meril v vratarja Mitrovića.

31. minuta: Fuček je bil pri žogi na polovici Domžal. S 25 metrov je streljal za las mimo leve vratnice. Žoga se je dotaknila enega od gostov, a so se Domžalčani po kotu Fučka ubranili.

0:2 Zec; 29. minuta: Skubic je izvajal prosti strel globoko na levi strani polovice Krke. Poslal je predložek na prvo vratnico, kjer je Podlogar prepustil Zecu, ki je bil povsem osamljen pet metrov od vrat. Žogo je s strelom s prve poslal v spodnji levi kot.

Veselje

28. minuta: Korun je z diagonalno podajo na levi strani našel Trajkovskega. Ta je s prve zaposlil Požega Vancaša, ki je z globinsko podajo v kazenskem prostoru našel Podlogarja. Strel napadalca Domžal je z odlično obrambo zaustavil vratar Mitrović.

24. minuta: Po podaji Skubica je tik pred Podlogarjem žogo v kot odbil Žižić. Po podaji Morela je na prvi vratnici odbil Kastrevec.

15. minuta: Fuček je priboril prosti strel na levi strani polovice Domžal. Po predložku v kazenski prostor so gostje storili prekršek nad Jelarjem.

0:1 Podlogar; 8. minuta:
Trajkovski je priboril prosti strel na levi strani polovice Krke. Po podaji Skubica je na prvi vratnici žogo preusmeril Podlogar in jo v mrežo poslal ob bližnji vratnici.

Nejc Skubic

7. minuta: Rašić je odbil v kot za Domžale z desne strani. Po podaji Skubica je na prvi vratnici odbil Kastrevec.

6. minuta: Zaradi prekrška nad Nejcem Skubicem je rumeni karton prejel Perić.

1. minuta: V 25 sekundi tekme so Domžalčani že prvič streljali proti domačim vratom. Po desni strani je prodiral Skubic. Poslal je nizek predložek na prvo vratnico, kjer je Podlogar žogo spravil do Šišića. Ta je z desnega roba kazenskega prostora sprožil mimo leve vratnice.

1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Krke.