FacebookTwitterYoutubeInstagram

Novi dres z dobrodelno noto

Nogometaši Domžal bodo v sezoni 2012/2013 igrali s prav posebnim potiskom na hrbtni strani dresa. Tam bo namreč sijala Anina zvezdica, ki ljudem v pomanjkanju prinaša hrano z daljšim rokom trajanja. Pretežno je za to ''kriv'' vratar Nejc Vidmar, ki je prvi navezal stik z omenjeno organizacijo.

Dres

Domžalčani bodo v novo sezono krenili z novimi dresi španskega proizvajalca športne opreme Kelme. Na prednji strani bodo nogometaši nosili ime enega izmed največjih pokroviteljev kluba. Gre za podjetje TARK, ki nudi širok nabor kakovostnih storitev s področja projektiranja in izdelave kovinskih konstrukcij ter vzdrževanja strojev. Na hrbtni strani pa dres krasi Anina zvezdica, ki predstavlja dobrodelno gibanje, ki zbira hrano za ljudi, ki živijo v pomanjkanju. Nogometaši Domžal so se maja že priključili eni od akcij omenjenega gibanja, v prihodnje pa bo sodelovanje še bolj poglobljeno. O tem priča tudi postavitev logotipa na hrbtno stran dresa, s čimer želi Nogometni klub Domžale povečati socialno pozornost slovenske nogometne javnosti.

dresa nova

Prvi, ki je poskrbel za stik med Anino zvezdico in klubom je vratar domžalskega prvoligaša Nejc Vidmar: ''Zamisel, da bomo v letošnji sezoni nosili na dresih ta napis, se mi zdi nekaj izjemnega. Tu mislim predvsem na klub oziroma klubsko vodstvo, ki je dalo pobudo za to. Ideja o tem se je razvila po spomladanski akciji zbiranja hrane, ki smo jo pripravili v klubu. S tem, ko sedaj napis krasi še nase drese, bo sodelovanje oziroma prirejanje naslednjih akcij še bolj aktivno.''

Tekst in foto: Grega Krmavnar

esadmulalic logo    Joma  ELPro