OLIMPIJA

0:1 Kadrič 90'  Bagnack 50'
  Kadrič 90+5'

Piscalka90+6. minuta: Glavni sodnik Andrej Žnidaršič je označil konec tekme.

rumeni rdeci karton90+5. minuta: Zaradi prekrška na polovici Olimpije je drugi rumeni karton na tekmi prejel Nikola Vujadinović, ki je moral predčasno zapustiti igrišče.

90+4. minuta: Zaradi zavlačevanja je rumeni karton prejel Haris Kadrič.

menjava90+3. minuta: V ekipi Olimpije je Vukušića zamenjal Kamy.

90+1. minuta: Četrti sodnik David Šmajc je označil štiri minute dodatka tekme.

zoga0:1 Kadrič; 90. minuta: Savić je začel akcijo na levi strani. Podaljšal je do Jurčeviča, ki je podal na bližnjo vratnico, kjer je Kadrič žogo preusmeril v mrežo.

menjava89. minuta: V ekipi Olimpije je Menala zamenjal Kadrič. Po podaji s kota Olimpije so se domači ubranili.

85. minuta: Po predložku Jurčeviča je Vukušić streljal z glavo v loku. Žoga se je od prečke odbila v sredino, kjer je odlično posredoval Vuklišević.

82. minuta: Tomić je krenil v hiter protinapad. Na vrhu kazenskega prostora je močno streljla. V bloku sta bila oba osrednja branilca Domžal, žoga pa je zletela za las čez domača vrata. Po podaji Savića s kota so se domači ubranili.

81. minuta: Elšnik je na levi strani zaposlil Jurčeviča, ki je poslal v kazenski prostor. Z voleja je Bezjak streljal mimo vrat.

78. minuta: Husmani je odbil v kot z desne strani. Po podaji Elšnika je z glavo uspešno odbil Vujadinović.

76. minuta: Makovec je priboril kot z leve strani. Po podaji Ibričića so se gostje ubranili.

74. minuta: Mavretič je priboril kot z leve strani. Po podaji Ibričića so se gostje ubranili.

73. minuta: Po kratki podaji Mavretiča je Makovec s 25 metrov meril za las previsoko.

menjava72. minuta: V ekipi Olimpije je Ostrca zamenjal Elšnik.

menjava71. minuta: V ekipi Domžal sta Mateja Podlogarja in tamarja Svetlina zamenjala Slobodan Vuk in Til Mavretič.

66. minuta: Po kratki podaji Podlogarja je Jakupović streljal s 25 metrov. Vratar Vidmar je bil zanesljiv.

61. minuta: Po hitrem protinapadu je Vukušić s 25 metrov streljal mimo leve vratnice.

menjava55. minuta: V ekipi Domžal je Janeza Piška zamenjal Arnel Jakupović.

54. minuta: Makovec je odbil v kot z desne strani. Po podaji Savića je Bagnack streljal z glavo, a je bil na pravem mestu vratar Mulalić.

rumeni karton mali50. minuta: Zaradi prekrška nad Andražem Žiničem je rumeni karton prejel Bagnack. Zaradi protestiranja je rumeni karton na klopi prejel pomočnik trenerja Jan Košir.

rumeni karton mali48. minuta: Zaradi prekrška nad Tomićem je rumeni karton prejel Zeni Husmani.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.

menjava46. minuta: Med odmorom je v ekipi Olimpije Čekičija zamenjal Bezjak.

Piscalka45+1. minuta: Glavni sodnik Andrej Žnidaršič je označil konec prvega polčasa.

41. minuta: Čekiči je s 30 metrov streljal visoko čez domača vrata.

40. minuta: Pišek je storil prekršek globoko na levi strani polovice Domžal. Po podaji Čekičija je žoga preletela vse nogometaše v kazenskem prostoru.

35. minuta: Husmani je priboril prosti strel na levi strani polovice Olimpije. Po podaji Ibričića je bil Vuklišević za las prepočasen.

29. minuta: Po podaji Ibričića je Svetlin na levi strani prodrl v kazenski prostor. Podal je pred vrata, kjer sta za las zamudila Sikimić in Podlogar.

24. minuta: Sikimić je priboril prosti strel na desni strani polovice Olimpije. Po podaji Ibričića so gostje uspešno odbili.

22. minuta: S slabih 30 metrov je previsoko streljal Ostrc.

20. minuta: Menalo je uspešno preigraval na desni strani. Poslal je globinsko podajo do Vukušića, ki je z 11 metrov stresel levo vratnico.

rumeni karton mali18. minuta: Zaradi prekrška nad Čekičijem je rumeni karton prejel Damjan Vuklišević.

rumeni karton mali16. minuta: Zaradi prekrška nad Čekičijem je rumeni karton prejel Andraž Žinič.

rumeni karton mali13. minuta: Zaradi prekrška nad Vukušićem je rumeni karton prejel Nikola Vujadinović.

11. minuta: Vuklišević je odbil v kot z leve strani. Po podaji Jurčeviča je z glavo odbil Sikimić.

rumeni karton mali8. minuta: Zaradi prekrška nad Menalom je rumeni karton prejel Predrag Sikimić.

7. minuta: Pišek je odbil v kot z leve strani. Po podaji Jurčevića je Samardžić z 11 metrov streljal za las mimo leve vratnice.

5. minuta: Pišek je priboril prosti strel na desni strani polovice Olimpije. Po podaji Ibričića je Vujadinović z glavo streljal mimo vrat.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Olimpije.

Logo hitD ToursAS DomžaleMG instalaterstvoTG LOGO BREZ OZADJAMetal profilAvtomehanika KvederOrbim KamnikSalomonLavacoNemecIzolacije PevecvalinanovProairDare Kos s.p.SPC ŠkerjanecGM Jagodiclogoaslani tus logobmcound  chio logo jpg RGB