88 Svetlin Tamar menjava63' 23 Dorniž Gregor menjava46'

1 Štubljar Lovro menjava43' 20 Hočevar Nik menjava46'
14 Saitoski Emir menjava46' 18 Kočar Jernej menjava46'
17 Dajčman Žiga menjava46' 17 Abdič Adnan menjava46'
90 Perc Nick menjava63' Božič Maj menjava46' menjava69'
Trener: Razdrh Andrej Trener: Marković Goran

V ekipi Domžal zaradi poškodb ni Marca Da Silve in Tilna Klemenčiča.

4:4 Škerl 88'

Piscalka90+2. minuta: Glavni sodnik Leon Pašalič je označil konec tekme.

zoga4:4 Škerl; 88. minuta: Po napaki Klašnje je sam proti vratom krenil Abdič. V kazenskem prostoru je podal v sredino do Škerla, ki mu ni bilo težko poslati žoge v mrežo.

zoga4:3 Tomšič; 87. minuta: Po napaki Parrisa je v kazenski prostor Domžal prodrl Škerl. Strel v dolgi kot je uspešno odbil Štubljar. Gostje so prišli do kota. Po podaji v kazenski prostor so domači žogo odbili. Do nje je prišel Tomšič, ki je z 20 metrov močno sprožil in premagal vratarja Štubljarja.

86. minuta: Čeh je z odlično podajo v globino zaposlil Parrisa. Ta je s 14 metrov močno sprožil, a se je z izjemno obrambo izkazal vratar Mihelak, ki je žogo odbil v vratnico.

82. minuta: Po lepi diagonalni podaji Makovca si je Čeh uspešno pripravil prostor za strel. S 16 metrov je žogo poslal za las mimo leve vratnice.

81. minuta: Pišek je z odlično podajo za hrbtom gostujoče obrambe našel Perca, ki je iz težkega položaja streljal proti vratom. Vratar Mihelak je bil zanesljiv.

79. minuta: Domžalčani so ukradli žogo na sredini igrišča. Pišek je zaposlil Parrisa, ki je sam krenil v kazenski prostor Brinja. Njegov strel je zletel mimo desne vratnice.

75. minuta: Čeh je priboril kot z leve strani. Po podaji Piška so domači prišli do novega kota. Po vnovični podaji Piška je žoga končala v rokah vratarja Mihelaka.

67. minuta: Do zaključnega strela je prišel Saitoski. Z dobrih 20 metrov je žogo poslal mimo leve vratnice.

zoga4:2 Abdič; 65. minuta: Gostje so znova uspešno kombinirali v kazenskem prostoru Domžal. Do strela je prišel Šporar, pred vrati pa je žogo v mrežo preusmeril Abdič.

63. minuta: Saitoski je na desni strani podaljšal do Žiniča, ki je poslal odličen predložek na bližnjo vratnico. Do strela z glavo je prišel Černe, ki je streljal mimo leve vratnice.

zoga4:1 Mesec; 53. minuta: Gostje so izpeljali odlično akcijo na polovici Domžal. Po nizkem predložku Božiča z desne strani je bil sam pred vrati Mesec, ki je žogo poslal v spodnji desni kot domačih vrat.

49. minuta: Žinič je priboril kot z desne strani. Po podaji Svetlina je Vuklišević z glavo streljal previsoko.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.

Piscalka45+2. minuta: Glavni sodnik Leon Pašalič je označil konec prvega polčasa.

45+1. minuta: Kot je izvedel Repas. Po dvojni podaji s Svetlinom je poslal predložek na drugo vratnico, kjer je z glavo streljal Vuklišević. Vratar Mihelak je bil zanesljiv.

zoga4:0 Mavretič/11m; 43. minuta: Ob posredovanju je od svojega soigralca udarec v glavo prejel vratar Cvijić, ki ni mogel nadaljevati tekme. Gostje so v Domžale pripotovali le z enim vratarjem, tako da je vratar Domžal Klemen Mihelak prestopil v ekipo Brinja. V vrata Domžal je stopil vratar kadetske ekipe Domžal Lovro Štubljar. S strelom v spodnji levi kot je enajstmetrovko uspešno izvedel Mavretič.

41. minuta: Černe je v bližini kazenskega prostora Brinja ukradel žogo gostom. Na kratko je podal do Repasa, ki ga je ob preigravanju s prekrškom zaustavil vratar Cvijič. Domžalčani so prišli do druge enajstmetrovke na tekmi.

zoga3:0 Repas; 40. minuta: Žinič je prodrl po desni strani. Znotraj kazenskega prostora je poslal močan predložek pred vrata. Nogo je podstavil Repas, ki je žogo iz bližine preusmeril v mrežo.

37. minuta: Svetlin se je izkazal s samostojnim prodorom. S 25 metrov je streljal malce previsoko.

zoga2:0 Svetlin/11m; 28. minuta: Enajstmetrovko je s strelom v zgornji desni kot uspešno izvedel Svetlin.

27. minuta: Repas je začel hitro akcijo rumenih po desni strani. Podal je v sredino do Mavretiča, ki je podaljšal do Kima. Ta je uspešno preigraval v kazenskem prostoru in ob prekršku gostujočega branilca priboril enajstmetrovko.

24. minuta: Mavretič je ukradel žogo na polovici Brinja. Akcijo je nadaljeval Markuš, ki je s 25 metrov močno streljal. Nogo je podstavil eden od gostujočih branilcev in žogo preusmeril za las čez gol. Po podaji Svetlina s kota so se gostje ubranili.

zoga1:0 Černe; 23. minuta: Svetlin je priboril prosti strel na desni strani polovice Brinja. Po podaji Svetlina je z glavo streljal Vuklišević, a je gostujoči branilec žogo odbil v kot. Po podaji Svetlina je na prvi vratnici z glavo spretno žogo v mrežo poslal Černe, sicer še član kadetske ekipe Domžal.

15. minuta: Mavretič je priboril kot z desne strani. Po podaji Svetlina so gostje odbili do Kima, ki je s 25 metrov streljal nenatančno.

12. minuta: Gostje so izpeljali lepo akcijo na polovici Domžal. Dorniž je prišel sam pred vratarja Mihelaka, ki je z odlično obrambo žogo odbil mimo leve vratnice. Po podaji s kota so se domači ubranili.

7. minuta: Po lepi diagonalni podaji Svetlina je Mavretič prišel do strela z levega roba kazenskega prostora. Žogo je poslal malce čez prečko gostujočega gola.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Brinja.

Logo hitD ToursAS DomžaleMG instalaterstvoTG LOGO BREZ OZADJAMetal profilAvtomehanika KvederOrbim KamnikSalomonLavacoNemecIzolacije PevecvalinanovProairDare Kos s.p.SPC ŠkerjanecGM Jagodiclogoaslani tus logobmcound  chio logo jpg RGB