V ekipi Domžal zaradi poškodb ni Dejana Lazarevića, Marca Da Silve, Kaheema Anthony Parrisa, Daria Kolobarića in Branka Ilića. Odsotni so Nikola Vujadinović, Tonči Mujan in Predrag Sikimić.

Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Četrti sodnik

1:2 Kumer 62'
3:3 Diallo 73'
3:4 Kocijančič 79'

Piscalka90+1. minuta: Glavni sodnik Leon Pašalić je označil konec tekme.

87. minuta: Repas je priboril prosti strel 25 metrov od vrat Triglava. Z neposrednim strelom je poizkušal Karič. Žoga se je odbila od živega zidu in zletela za las mimo desne vratnice.

85. minuta: Bojić je močno sprožil z 20 metrov. Vratar Mulalić je žogo odbil predse. Do strela je prišel Majcen, a se je z odlično obrambo vnovič izkazal vratar Mulalić.

80. minuta: Aliaga je streljal z desnega roba kazenskega prostora Domžal. Žogo je poslal za las čez zgornji desni kot domačih vrat.

zoga3:4 Kocijančič; 79. minuta: Wilmots je izvajal prosti strel na levi strani polovice Domžal. Predložek na drugo vratnico je izkoristil Kocijančič, ki je s strelom z glavo premagal nemočnega vratarja Mulalića.

zoga3:3 Diallo; 73. minuta: Po napaki Sikoška je Wilmots krenil v hiter protinapad. Na kratko je podal do Dialla, ki je z natančnim strelom v dolgi kot izid izenačil.

zoga3:2 Pišek/11m; 68. minuta: Sikošek je prodrl v kazenski prostor na levi strani. Z nepravilnim posredovanjem ga je zaustavil Sekulić, ki je za prekršek prejel rumeni karton, Domžalčani pa so prišli do enajstmetrovke. Z rutiniranim strelom z bele točke je domače v novo vodstvo popeljal Pišek.

zoga2:2 Čeh; 65. minuta: Markuš je na vrhu kazenskega prostora našel Pantelića, ki je z izjemno potezo s peto zaposlil Čeha, ki je krenil sam proti vratom Triglava. S strelom v dolgi kot je izid izenačil na 2:2.

65. minuta: Žinič je priboril kot z desne strani. Po podaji Ibričića so se gostje ubranili.

zoga1:2 Kumer; 62. minuta: Aliaga je prodiral po desni strani polovice Domžal. Z globinsko podajo je zaposlil Kumerja, ki je v neposrednem dvoboju s strelom v spodnji levi kot premagal nemočnega vratarja Mulalića.

60. minuta: Po podaji Markuša je Čeh prišel sam pred vratarja Čadeža. Slednji je z odličnim posredovanjem preprečil drugi gol domačih.

54. minuta: Po lepi podaji Nanchoffa je Majcen prišel sam pred domača vrata. Njegov strel je z vrhunsko obrambo zaustavil vratar Mulalić.

zoga1:1 Wilmots; 52. minuta: Majcen je priboril prosti strel 25 metrov od domačih vrat. S strelom čez živi zid je mojstrsko v spodnji desni kot meril Wilmots.

49. minuta: Domžalčani so prišli dop kota z desne strani. Po podaji Ibričića je Markuš s 16 metrov streljal previsoko.

47. minuta: Po podaji Ibričića je Pantelić prišel sam pred vratarja Čadeža. Žogo je poslal proti vratom, a je v zadnjem trenutku z golove črte izbil Kumer.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.

Piscalka45+1. minuta: Glavni sodnik Leon Pašalić je označil konec prvega polčasa.

45+1. minuta: Domžalčani so krenili v hiter protinapad. Svetlin je zaposlil Vuka, ki je z 20 metrov močno streljal. Vratar Arko je žogo odbil.

41. minuta: Podlogar je odbil v kot z leve strani. Po podaji Mlakarja so se domači ubranili.

40. minuta: Triglav je izpeljal hitro akcijo po levi strani. Bečiri je v kazenskem prostoru našel Petrica, ki je bil sam pred vratarjem Sorčanom. Slednji je z odlično obrambo žogo odbil.

34. minuta: Urbančič je priboril prosti strel na levem robu kazenskega prostora Triglava. Po podaji Jakupovića so gostje odbili v kot. Po podaji Jakupovića je uspešno odbil Arko.

27. minuta: Podlogar je priboril kot z desne strani. Po podaji Jakupovića je odbil Arko. V nadaljevanju akcije so Domžalčani prišli do novega kota. Po podaji Svetlina je podaljšal Podlogar, a tokrat brez zaključka.

19. minuta: Urbančič je priboril kot z leve strani. Po podaji Svetlina je uspešno odbil vratar Arko.

18. minuta: Vrhovnik je odbil v kot z desne strani. Po podaji Jankovića je z glavo streljal Šalja, a brez težav za Sorčana.

menjava13. minuta: V ekipi Domžal je poškodovanega Tilna Klemenčiča zamenjal Andrija Radovanović.

zoga1:0 Vuk;11. minuta: Po podaji Svetlina so gostje odbili v nov kot. Po vnovični podaji Svetlina je Podlogar na prvi vratnici podaljšal do Vuk, ki je z glavo le še poslal žogo v mrežo.

9. minuta: Jakupović je bil pri žogi na vrhu kazenskega prostora Triglava. Podal je do Podlogarja, ki je žogo namestil Vuku. Ta je močno streljal s 16 metrov, vratar Arko pa je z odlično obrambo žogo odbil v kot.

7. minuta: Fink je na desni strani zaposlil Svetlina, ki je poslal predložek na drugo vratnico. Vuk je s prsmi žogo namestil Podlogarju, ki je poizkušal s strelom iz bližine, a je s požrtvovalnim posredovanjem žogo odbil vratar Arko.

5. minuta: Domžalčani so prišli do prostega strela 25 metrov od vrat Arka. Z neposrednim strelom je poizkušal Jakupović, žoga pa se je od živega zidu odbila v kot. Po podaji Jakupovića je Vrhovnik z glavo streljal mimo vrat.

2. minuta: Po podaji Finka je Vuk uspešno preigraval na desni strani kazenskega prostora. Njegov strel je zaustavil vratar Arko.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Triglava.

Logo hitD ToursAS DomžaleMG instalaterstvoTG LOGO BREZ OZADJAMetal profilAvtomehanika KvederOrbim KamnikSalomonLavacoNemecIzolacije PevecvalinanovProairDare Kos s.p.SPC ŠkerjanecGM Jagodiclogoaslani bmcound  chio logo jpg RGB