Trener:  Razdrh Andrej Trener: Panadić Andrej

V ekipi Domžal zaradi poškodbe ni Gregorja Sikoška, Branka Ilića in Damjana Vukliševića. Janez Pišek je zbolel.

Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Četrti sodnik

2:0 Klemenčič 76'  Käit 72'
  Vujadinović 86'

2:1 Ejup 78'  Kobiljar 43'
  Krefl 51'

Piscalka90+4. minuta: Glavni sodnik Slavko Vinčić je označil konec tekme in Domžalčani se veselijo zaslužene zmage.

menjava90+2. minuta: V ekipi Domžal je Arnela Jakupovića zamenjal Josip Ćorluka.

90+1. minuta: Četrti sodnik Alen Borošak je označil tri minute dodatka tekme.

menjava88. minuta: V ekipi Domžal je Mattiasa Käita zamenjal Marco Da Silva, ki je po dolgotrajni poškodbi vknjižil svoj prvi nastop v rumenem dresu.

rumeni karton mali86. minuta: Zaradi prekrška na desni strani polovice Domžal je rumeni karton prejel Nikola Vujadinović.

menjava85. minuta: Šoštarič Karič je odbil v kot z desne strani. V ekipi Rudarja je Kobiljara zamenjal Kadrič. Po podaji Krefla je Mulalić žogo odbil v nov kot. Po podaji Kuzmanovića so se domači ubranili.

80. minuta: Z desnega roba kazenskega prostora je močno streljal Kuzmanović. Vratar Mulalić je bil zanesljiv.

zoga2:1 Ejup; 78. minuta: Käit je odbil v kot z desne strani. Po podaji Krefla je bil pred vrati najvišji visoki Ejup, ki je z glavo žogo poslal v mrežo.

menjava77. minuta: V ekipi Domžal je Dejana Lazarevića zamenjal Matej Podlogar.

zoga2:0 Klemenčič; 76. minuta: Mujan je priboril prosti strel na polovici Rudarja. Po podaji Ibričića je Vuk žogo z glavo vrnil v sredino, kjer jo je Klemenčič z močnim strelom poslal v mrežo.

menjava73. minuta: V ekipi Rudarja je Petrovića zamenjal Kuzmanović.

68. minuta: Strel Vuka z voleja je z blokom v kot odbil Čosić. Po podaji Ibričića je s pestmi odbil Radan. Do strela z 20 metrov je prišel Käit, a se je znova izkazal Radan, ki je žogo odbil.

menjava66. minuta: V ekipi Rudarja je Kašnika zamenjal Ejup.

65. minuta: Po podaji Finka z avta je s 25 metrov močno sprožil Jakupović. Vratar Radan je bil zanesljiv.

62. minuta: Ibričić je odbil v kot z desne strani. Po podaji Krefla je Čosić z glavo streljal za las mimo desne vratnice.

61. minuta: Lazarević je odbil v kot z desne strani. Po podaji Krefla je na prvi vratnici strel Črnčiča blokiral Klemenčič.

57. minuta: Šoštarič Karič je priboril kot z leve strani. Po podaji Ibričića je Petrović odbil v nov kot z leve strani. Po podaji Ibričića je odbil Filipović. V nadaljevanju akcije je Lazarević poslal predložek z leve strani. Vuk je podaljšal pred vrata, kjer je Klemenčič z glavo streljal za las mimo leve vratnice.

53. minuta: Krefl je izvajal prosti strel na desni strani polovice Domžal. V kazenskem prostoru je našel Čosića, ki je z glavo streljal mimo desne vratnice.

rumeni karton mali51. minuta: Zaradi prekrška nad Tonćijem Mujanom je rumeni karton prejel Krefl.

rumeni karton mali50. minuta: Zaradi prekrška na polovici Rudarja je rumeni karton prejel Slobodan Vuk.

46. minuta: V 20. sekundi drugega polčasa je Vuk na kratko žogo namestilo Jakupoviću, ki je z 20 metrov močno streljal. Vratar Radan je žogo odbil, a jo je potem uspel pokriti tik pred Mujanom.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Rudarja.

Piscalka45+2. minuta: Glavni sodnik Slavko Vinčić je označil konec prvega polčasa.

zoga1:0 Vuk; 45. minuta: Ibričić je na levi strani zaposlil Lazarevića, ki je poslal odličen predložek v kazenski prostor Rudarja. Gostje so odbili do Finka, ki je z vrha kazenskega prostora močno sprožil z voleja. Gostje so odbili do Vuka, ki je iz bližine žogo poslal v mrežo za zasluženo vodstvo rumenih.

rumeni karton mali43. minuta: Zaradi prekrška nad Tilnom Klemenčičem je rumeni karton prejel Kobiljar.

43. minuta: Fink je priboril kot z desne strani. Po podaji Ibričića je na prvi vratnici streljal Šoštarič Karič, a je žogo poslal mimo vrat.

40. minuta: Ibričić je na desni strani v ogenj poslal Finka, ki je poslal predložek pred vrata. Do strela z glavo je prišel Vuk, a je bil znova na pravem mestu vratar Radan.

33. minuta: Mujan je storil prekršek 25 metrov od svojih vrat. Nekoliko z leve strani je z neposrednim strelom poizkušal Krefl, ki je žogo poslal naravnost v roke vratarju Mulaliću.

32. minuta: Mujan je v kazenskem prostoru Rudarja na kratko podal do Vuka, ki je žogo 20 metrov od vrat namestil Jakupoviću. Strel Avstrijca z desnico je vratar Radan ubranil.

25. minuta: Vuk je priboril kot z desne strani. Po podaji Ibričića Vujadinović z glavo ni uspel streljati proti golu.

23. minuta: Klemenčič je odbil v kot z desne strani. Po podaji Kobiljarja je odbil Klemenčič.

22. minuta: Fink je odbil v kot z leve strani. Po podaji Krefla je na prvi vratnici z glavo odbil Ibričić.

21. minuta: Fink je priboril kot z desne strani. Po podaji Ibričića je znova odbil Čosić.

19. minuta: Mujan je na desni strani na kratko podal do Jakupovića, ki je poslal predložek pred vrata. Z glavo je streljal Vuk, a je bil vratar Radan na pravem mestu.

16. minuta: Mujan je priboril prosti strel na desnem robu kazenskega prostora Rudarja. Po podaji Ibričića je pred vrati odbil Ćosić.

14. minuta: Klemenčič je storil prekršek na levi strani Domžal. Po podaji Krefla je uspešno odbil Ibričić.

13. minuta: Vujadinović je odbil v kot z desne strani. Po podaji Krefla so se domači ubranili.

8. minuta: Käit je storil prekršek na desni strani polovice Domžal. Po podaji Kobiljarja je Radić poslal predložek pred vrata. Vratar Mulalić je bil zanesljiv.

4. minuta: Fink je priboril kot z desne strani. Po podaji Ibričića je na prvi vratnici odbil Črnčič.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.

Logo hitD ToursAS DomžaleMG instalaterstvoTG LOGO BREZ OZADJAMetal profilAvtomehanika KvederOrbim KamnikSalomonLavacoNemecIzolacije PevecvalinanovProairDare Kos s.p.SPC ŠkerjanecGM Jagodiclogoaslani bmcound  chio logo jpg RGB