Trener:  Razdrh Andrej Trener: Šmit Vlado

Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Delegat

TRIGLAV

Mertelj 26' Kumer 71'
  Kumer 35', 71'
  Udovič 68'

Piscalka90+4. minuta: Glavni sodnik Alen Borošak je označil konec tekme in Domžalčani so več kot zasluženo visoko premagali Triglav.

90+1. minuta: Četrti sodnik Dejan Vivod je označil tri minute dodatka tekme.

90. minuta: Po podaji Lazarevića je na drugi vratnici s strelom z voleja poizkušal Ibričić. Žogo je poslal za las mimo desne vratnice.

menjava88. minuta: V ekipi Domžal je junaka Arnela Jakupovića zamenjal Kaheem Anthony Parris.

87. minuta: Šoštarič Karič je odbil v kot z desne strani. Po podaji Brkića je Kryeziu streljal z glavo. Vratar Mulalić je bil na pravem mestu.

85. minuta: Jakupović je na levi strani našel Sikoška, ki je žogo namestil Lazareviću. Slednji je s 17 metrov streljal za las previsoko.

83. minuta: Käit je prodrl po levi strani. Poslal je nizek predložek do Podlogarja, ki je s peto žogo namestil Ibričiću. Močan strel slednjega je vratar Arko odbil do Lazarevića, ki je z voleja streljal za las mimo desne vratnice.

menjava81. minuta: V ekipi Domžal je Slobodana Vuka zamenjal Mattias Käit.

zoga3:0 Jakupović; 78. minuta: Ibričić je na levi strani odlično zaposlil Sikoška, ki je prodrl proti vratom. Močno je podal v sredino, kjer je žogo do Jakupovića odbil vratar Arko. Avstrijec je potem le še z močnim strelom žogo po tleh poslal v mrežo. Prvi hat-trick Jakupovića v dresu Domžal.

76. minuta: Ibričić je priboril prosti strel na levi strani polovice Triglava. Po podaji Ibričića je Podlogar storil prekršek pred vrati Triglava.

76. minuta: Sikošek je priboril kot z leve strani. Po podaji Ibričića je žogo s pestmi odbil vratar Arko.

menjava74. minuta: V ekipi Triglava je Jankovića zamenjal Arh Česen.

rdeci karton71. minuta: Zaradi prekrška nad Slobodanom Vukom na vrhu kazenskega prostora je rumeni karton prejel Žan Kumer. To je bil njegov drugi na tekmi, zato je moral predčasno končati tekmo. Prosti strel s 17 metrov je izvedel Jakupović, ki je dodobra stresel prečko gostov.

menjava68. minuta: V ekipi Triglava je Mertlja zamenjal Brkić.

rumeni karton mali68. minuta: Udovič je za hrbtom domače obrambe našel Petrica, ki je s 16 metrov neovirano streljal pod prečko. Vratar Mulalić je žogo dvignil čez prečko v kot. Po podaji Tijanića je z glavo odbil do Lazarevića. Ta je hitro prodrl na polovico Triglava, kjer ga je s prekrškom za rumeni karton zaustavil Udovič.

menjava64. minuta: V ekipi Domžal je Tonćija Mujana zamenjal Matej Podlogar.

63. minuta: Lazarević in Vuk sta odigrala dvojno podajo na vrhu kazenskega prostora Triglava. Slednji je streljal, a se je znova izkazal vratar Arko.

56. minuta: Sikošek je priboril kot z leve strani. Po podaji Ibričića je Šalja odbil do Klemenčiča. Ta je žogo spravil do Šoštariča Kariča, ki je streljal z desetih metrov. Na golovi črti je tretji gol rumenih z izjemnim posredovanjem preprečil vratar Arko.

53. minuta: Po predložku Kuharja z desne strani je Petric z glavo streljal mimo desne vratnice.

52. minuta: Šoštarič Karič je storil prekršek dobrih 25 metrov od svojih vrat. Nekoliko z leve strani je prosti strel izvedel Tijanić, ki je streljal po sredini vrat. Vratar Mulalić je z manjšimi težavami žogo zadržal v svojih rokah.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.

menjava46. minuta: Med odmorom je v ekipi Triglava Jašaragića zamenjal Kryeziu.

Piscalka45+2. minuta: Glavni sodnik Alen Borošak je označil konec prvega polčasa in Domžalčani so se zasluženo na odmor odpravili z dvema goloma prednosti.

45+1. minuta: Četrti sodnik Dejan Vivod je označil minuto dodatka prvega polčasa.

44. minuta: Lepa akcija Sikoška, Mujana in Vuka, ki je znotraj kazenskega prostora meril mimo desne vratnice.

42. minuta: Mujan je priboril prosti strel na polovici Triglava. Po podaji Ibričića je Šoštarič Karič z glavo streljal čez gol.

41. minuta: Po lepi potezi Vuka je Sikošek prodrl v kazenski prostor na levi strani. Žogo je zavrnil do Jakupovića, čigar prvi strel so domači blokirali, v drugo pa je poizkus Avstrijca z odlično obrambo odbil vratar Arko.

40. minuta: Ibričić je odbil v kot z desne strani. Po podaji Tijanića je odbil Jakupović.

zoga2:0 Jakupović; 36. minuta: Ibričić je priboril kot z desne strani. Po podaji kapetana je Jakupović z glavo streljal z 11 metrov. Natančno je meril v desni kot nemočnega Arka in dosegel še drugi gol na tekmi.

rumeni karton mali35. minuta: Zaradi prekrška nad Dejanom Lazarevićem je rumeni karton prejel Žan Kumer. Po podaji Ibričića s prostega strela je žogo odbil Arko.

33. minuta: Triglav je nemudoma odgovoril. Po podaji Mertlja je Mlakar s 14 metrov z voleja streljal previsoko.

zoga1:0 Jakupović; 32. minuta: Fink je na kratko podal do Jakupovića, ki se je lepo otresel svojega čuvaja in potem z levico s 23 metrov neubranljivo meril v spodnji levi kot nemočnega Arka.

rumeni karton mali26. minuta: Zaradi prekrška nad Janezom Piškom je rumeni karton prejel Mertelj.

25. minuta: Vuk je priboril prosti strel na levi strani polovice Triglava. Po podaji Ibričića je Pišek streljal z glavo. Vratar Arko je bil na pravem mestu.

20. minuta: Lazarević je priboril kot z leve strani. Po podaji Ibričića na drugo vratnico je Vuk žogo vrnil pred gol. Z glavo je streljal Jakupović, a je goste rešila prečka.

rumeni karton mali17. minuta: Zaradi prekrška nad Jašaragićem je rumeni karton prejel Arnel Jakupović.

14. minuta: Šoštarič Karič je storil prekršek na desnem robu kazenskega prostora Domžal. Z neposrednim strelom je poizkušal Mlakar, ki je meril visoko čez gol.

13. minuta: Jakupović je z odlično globinsko podajo zaposlil Lazarevića. Pravočasno je iz vrat krenil Arko, ki je žogo s požrtvovalnim posredovanjem odbil z rokama.

9. minuta: Šoštarič Karič je prodrl po levi strani. Na vrhu kazenskega prostora je podal do Jakupovića, ki je z 20 metrov streljal previsoko.

8. minuta: Ibričić je na levi strani lepo v ogenj poslal Lazarevića. Ta je podal v sredino, kjer je bil prepočasen Vuk.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Triglava.

Logo hitD ToursAS DomžaleMG instalaterstvoTG LOGO BREZ OZADJAMetal profilAvtomehanika KvederOrbim KamnikSalomonLavacoNemecIzolacije PevecvalinanovProairDare Kos s.p.SPC ŠkerjanecGM Jagodiclogoaslani bmcound  chio logo jpg RGB