Trener: Milanič Darko Trener: Razdrh Andrej

V ekipi Domžal zaradi poškodbe ni Marca Da Silve in Branka Ilića. Zaradi štirih prejetih rumenih kartonov bo počival Sven Šoštarič Karič.

Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Četrti sodnik

4:0 Požeg Vancaš 68'

4:1 Vuk 88' Ćorluka 25'
  Fink 90+2'

Piscalka90+4. minuta: Glavni sodnik Damir Skomina je označil konec tekme.

rumeni karton mali90+2. minuta: Zaradi prekrška nad Požegom Vancašem je rumeni karton prejel Matic Fink.

90+1. minuta: Po kratki podaji Mujana je Rom streljal s 16 metrov. Vratar Handanović je bil na mestu.

90+1. minuta: Četrti sodnik Manuel Vidali je označil tri minute dodatka tekme.

90. minuta: Domžalčani so prišli do kota z leve strani. Po uigrani akciji je Fink poslal predložek pred vrata. Vuk je z glavo streljal mimo desne vratnice.

zoga4:1 Vuk; 88. minuta: Vuk je krenil v napad na levi strani polovice Maribora. V kazenskem prostoru je odigral dvojno podajo z Lazarevićem in natančno meril v zgornji levi kot nemočnega Handanovića.

menjava87. minuta: V ekipi Maribora je Zahovića zamenjal Kotnik.

86. minuta: V protinapad Domžal je po desni strani krenil Rom. V sredini je našel Mujana, ki je lepo zaposlil Vuka. Ta je iz ugodnega položaja streljal po tleh. Vratar Handanović se je izkazal z obrambo.

86. minuta: Vujadinović je odbil v kot z desne strani. Po podaji Derviševića je z glavo odbil Rom.

rumeni karton mali84. minuta: Pišek je odbil v kot z desne strani. Po podaji Derviševića je odbil Jakupović. Mujan je krenil v protinapad, ki ga je s prekrškom za rumeni karton zaustavil Milec.

83. minuta: Po kratki podaji Ibričića je Jakupović s 23 metrov streljal čez gol.

menjava80. minuta: V ekipi Maribora je Kronavetra zamenjal Tavares.

menjava79. minuta: V ekipi Maribora je Hotiča zamenjal Mešanović.

79. minuta: Po izbijanju Cretuja je Jakupović z dobrih 25 metrov streljal mimo leve vratnice.

78. minuta: Dervišević je priboril kot z leve strani. Po podaji Hotiča je Požeg Vancaš poslal predložek na bližnjo vratnico. Do strela z glavo je prišel Peričić, vratar Mulalić pa se je izkazal z odlično obrambo.

75. minuta: Po predložku Roma z desne strani je Fink na drugi vratnici z glavo streljal mimo vrat.

74. minuta: Jakupović je priboril kot z leve strani. Po podaji Ibričića je Vujadinović z glavo streljal mimo leve vratnice.

menjava72. minuta: V ekipi Domžal je Damjana Vukliševića zamenjal Matija Rom.

zoga4:0 Požeg Vancaš; 68. minuta: Kronaveter je na desni strani kazenskega prostora v ogenj poslal Zahovića. Ta je močno podal pred vrata, kjer je Požeg Vancaš iz neposredne bližine le še potisnil žogo v mrežo.

65. minuta: Po podaji Jakupovića je Lazarević streljal z levega roba kazenskega prostora. Vratar Handanović je žogo odbil do Mujana, ki je na kratko podal do Vuka. Slednji je streljal, a žoge ni najbolje zadel in ta je zletela mimo desne vratnice.

menjava62. minuta: V ekipi Domžal sta Mateja Podlogarja in Josipa Ćorluko zamenjala Dejan Lazarević in Janez Pišek.

zoga3:0 Kronaveter; 59. minuta: Cretu je prodrl po levi strani kazenskega prostora. Žogo je zavrnil do Zahovića, ki je nemudoma podal v sredino do osamljenega Kronavetra. Slednji je s šestim metrov žogo zabil pod prečko.

58. minuta: Klemenčič je priboril kot z leve strani. Po podaji Ibričića je Mujan prišel do strela, a je uspešno blokiral Peričić. Maribor je nemudoma krenil v protinapad. Požeg Vancaš je prodrl v kazenski prostor, podal na levo do Hotiča, čigar strel je brez težav ubranil vratar Mulalić.

57. minuta: Požeg Vancaš je pobegnil po levi strani. Z roba kazenskega prostora je meril mimo leve vratnice.

55. minuta: Jakupović je odbil v kot z desne strani. Po podaji Kronavetra je na prvi vratnici z glavo odbil Ibričić.

54. minuta: Fink je odbil v kot z leve strani. Po podaji Derviševića je pred vrati odbil Vujadinović.

53. minuta: Vuk je spravil žogo do Mujana, ki je na polovici Maribora podaljšal do osamljenega Podlogarja. Ta je bil sam pred vratarjem Handanovićem, a je streljal za las mimo leve vratnice.

51. minuta: Ćorluka je storil prekršek 30 metrov od svojih vrat. Z neposrednim strelom je poizkušal Kronaveter, ki je žogo poslal čez gostujoča vrata.

49. minuta: Mujan je priboril kot z leve strani. Po podaji Ibričića je bil najvišji vratar Handanović.

48. minuta: Po podaji Požega Vancaša je Zahović prodrl v kazenski prostor na levi strani. Njegov poizkus lob udarca je zletel čez gol. V naslednjem napadu je Viler z leve strani poslal predložek na drugo vratnico, kjer ni najbolje zaključil Kronaveter.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.

Piscalka45+1. minuta: Glavni sodnik Damir Skomina je označil konec prvega polčasa, ki so ga z vodstvom 2:0 dobili domači.

44. minuta: Ćorluka je ukradel žogo na polovici Maribora. S 25 metrov je streljal visoko čez domača vrata.

44. minuta: Po podaji Ibričića je Jakupović z 20 metrov streljal za las previsoko.

42. minuta: Po kratki podaji Vukliševića je Jakupović s 25 metrov streljal mimo leve vratnice.

38. minuta: Vuklišević je odbil v kot z leve strani. Po podaji Derviševića je Požeg Vancaš poslal predložek pred vrata, kjer je z glavo odbil Podlogar.

33. minuta: Mariborčani so ponovno krenili v hiter protinapad. Požeg Vancaš je prišel do strela znotraj kazenskega prostora in stresel levo vratnico.

zoga2:0 Kronaveter; 31. minuta: Hotič je pobegnil po desni strani. Poslal je nizek predložek pred vrata, kjer je bil osamljen Kronaveter. Njegov strel z 10 metrov je vratar Mulalić sicer odbil, a je žoga vseeno končala v mreži.

27. minuta: Klemenčič je odbil v kot z leve strani. Po podaji Derviševića je Požeg Vancaš s 23 metrov streljal mimo desne vratnice.

rumeni karton mali25. minuta: Zaradi prekrška na polovici Maribora je rumeni karton prejel Josip Ćorluka.

24. minuta: Ibričić je lepo potegnil s svoje polovice. Podal je do Jakupovića, ki je s 25 metrov močno sprožil z levico. Vratar Handanović je bil znova zanesljiv.

23. minuta. Ćorluka je priboril kot z desne strani. Po podaji Ibričića je Vujadinović z glavo streljal za las previsoko.

21. minuta: Ibričić je z leve strani poslal predložek v kazenski prostor Maribora. Vuk je žogo spravil do Mujana, ki je streljal z 12 metrov. Domači so uspešno blokirali in odbili v kot. Po podaji Ibričića so se Mariborčani ubranili.

17. minuta: Po podaji Hotiča je Zahović s 15 metrov streljal mimo daljše vratnice.

15. minuta: Vuklišević je odbil v kot z leve strani. Po podaji Derviševića je Cretu storil prekršek nad Klemenčičem.

13. minuta: Fink je poslal predložek z leve strani na drugo vratnico. Podlogar je z glavo žogo namestil Ćorluki, ki je s 17 metrov močno sprožil z voleja. Vratar Handanović je z vrhunsko obrambo žogo odbil čez prečko. Po podaji Ibričića s kota so se domači ubranili.

11. minuta: Mujan je priboril kot z leve strani. Po podaji Ibričića so se domači ubranili.

zoga1:0 Zahović; 7. minuta: Požeg Vancaš je na levi strani v ogenj poslal Vilerja, ki je prodrl v kazenski prostor. Žogo je zavrnil do Zahovića, ki mu z osmih metrov ni bilo težko žoge potisniti v mrežo.

3. minuta: Fink je odbil v kot z desne strani. Po podaji Kronavetra je na prvi vratnici z glavo odbil Ibričić.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Maribora.

Logo hitD ToursAS DomžaleMG instalaterstvoTG LOGO BREZ OZADJAMetal profilAvtomehanika KvederOrbim KamnikSalomonLavacoNemecIzolacije PevecvalinanovProairDare Kos s.p.SPC ŠkerjanecGM Jagodiclogoaslani bmcound  chio logo jpg RGB