Trener: Cruz Manuel Jorge Silva Trener: Birjukov Darko

Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Četrti sodnik
Laforge Nicolas (BEL) Cremers Jimmy (BEL) Devillers Romain (BEL) Goncalves Ferreira Antonio Joao (POR)

1:1 Moreira 78' Mane 45'
2:1 Esteves 90+4'  Esteves 82'

0:1 Svetlin 62'/11m  Čeh 44'
2:2 Pišek 90+8' Markuš 58'

Piscalka90+9. minuta: Glavni sodnik je označil konec tekme in Domžalčani se v Domžale vračajo z odličnim remijem 2:2.

zoga2:2 Pišek; 90+8. minuta: Mendy je igral z roko 22 metrov od svojih vrat. Prosti strel je izvedel Pišek, ki je mojsgtrsko zadel desni kot nemočnega vratarja Porta.

menjava90+6. minuta: V ekipi Porta je Souso zamenjal Matos.

zoga2:1 Esteves; 90+4. minuta: Po podaji Vieire je žogo v kot odbil Mihelak. Po podaji Vieire je Mendy žogo vrnil pred vrata, kjer jo je v gol potisnil Esteves.

rumeni karton mali90+3. minuta: Makovec je storil prekršek na desni strani polovice Porta. Zaradi ugovarjanja je rumeni karton prejel Sousa.

menjava90+2. minuta: V ekipi Domžal je Žigo Repasa zamenjal Darko Mitrović.

90+1. minuta: Conceicao je priboril prosti strel na desni strani polovice Domžal. Strel Vieire je zletel mimo desne vratnice.

90+1. minuta: Četrti sodnik je označil štiri minute dodatka.

89. minuta: Po strelu Viere je žoga oplazila Svetlina, a je vratar Mihelak ostal zbran in je žogo zadržal v svojih rokah.

89. minuta: Urbančič je priboril prosti strel na levi strani polovice Porta. Po podaji Piška je odbil Esteves.

rumeni karton mali82. minuta: Zaradi prekrška nad Žigo Repasom je rumeni karton prejel Esteves.

80. minuta: Gomez je močno sprožil z 22 metrov. Vratar Mihelak je žogo na kratko odbil, a jo je hitro pokril pred Moreiro.

menjava79. minuta: V ekipi Domžal je Tiana Pantelića zamenjal Jošt Pišek.

zoga1:1 Moreira; 78. minuta: Conceicao je prodrl po desni strani. V kazenskem prostoru je podal v sredino, kjer je iz bližine žogo v levi kot poslal Moreira.

73. minuta: Vrhovnik je odbil v kot z leve strani. Po podaji Vitorja Ferreire je pred vrati odbil Pantelić.

menjava72. minuta: V ekipi Porta sta Borgesa in Maneja zamenjala Conceicao in Gomez.

71. minuta: Urbančič je odbil v kot z desne strani. Po podaji Vieire je na prvi vratnici mimo vrat streljal Borges.

70. minuta: Vrhovnik je storil prekrpek na levi strani polovice Domžal. Po podaji Vitorja Ferreire je z glavo odbil Pantelić.

66. minuta: Svetlin je odbil v kot z desne strani. Po podaji Vieire je v nov kot odbil Pantelić. Po podaji Vitorja Ferreire je s pestmi odlično odbil Mihelak.

zoga0:1 Svetlin711m; 62. minuta: Enajstmetrovko je izvedel Tamar Svetlin, ki je s strelom v spodnji desni kot premagal domačega vratarja.

61. minuta: Po lepi podaji Makovca je Urbančič poslal predložek z leve strani. Kolobarić je žogo prepustil Repasu, ki ga je v kazenskem prostoru nepravilno zaustavil Faustino in glavni sodnik je nemudoma pokazal na belo točko.

59. minuta: Makovec je storil prekršek na desni strani polovice Domžal. Po podaji Vieire je Faustino iz neposredne bližine z voleja streljal za las previsoko.

rumeni karton mali58. minuta: Zaradi namerne igre z roko je rumeni karton prejel Benjamin Markuš.

53. minuta: Vrhovnik je igral z roko na levi strani polovice Domžal. Po uigrani akciji je podaja Vieire končala v gol avtu.

52. minuta: Dajčman je odbil v kot z leve strani. Po podaji Vieire je na prvi vratnici z glavo odbil Čeh. Odbita žoga je prišla do Souse, ki je s 30 metrov močno sprožil. Vratar Mihelak je bil zanesljiv.

51. minuta: Po podaji Vitorja Ferreire je Rodrigo Ferreira s 16 metrov streljal mimo leve vratnice.

49. minuta: Svetlin je storil prekršek 25 metrov od svojih vrat. z neposrednim strelom je poizkušal Vieira, ki je žogo poslal za las mimo leve vratnice.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Porta.

Piscalka45+2. minuta: Glavni sodnik Nicolas Laforge je označil konec prvega polčasa, v katerem so se Domžalčani odlično zoperstavili aktualnemu mladinskemu evropskemu prvaku.

45+1. minuta: Četrti sodnik je označil minuto dodatka prvega polčasa.

rumeni karton mali45. minuta: Zaradi prekrška nad Tamarjem Svetlinom je rumeni karton prejel Mane.

rumeni karton mali44. minuta: Zaradi prekrška nad Rodrigom Ferreiro je rumeni karton prejel Mark Čeh.

40. minuta: Po lepem preigravanju Souse je slednji odlično podal za Moreiro. Ta je prišel sam pred vratarja Mihelaka, a je z 11 metrov streljal mimo leve vratnice.

38. minuta: Makovec je izbil v kot z leve strani. Po uigrani akciji je Vieira poslal predložek na drugo vratnico. Žogo je pred vrata vrnil Mane, z glavo pa je previsoko streljal Faustino.

33. minuta: Repas je priboril prosti strel na levi strani polovice Porta. Po podaji Svetlina je Pantelić storil prekršek v kazenskem prostoru domačih.

31. minuta: Po lepi kombinaciji Urbančiča in Kolobarića je slednji priboril kot z leve strani. Po podaji Svetlina je na prvi vratnici odbil Moreira. Do strela z 18 metrov je prišel Repas, ki je meril za las mimo leve vratnice.

29. minuta: Vitor Ferreira je prodiral na polovici Domžal. S 25 metrov je streljal mimo leve vratnice.

28. minuta: Po dvojni podaji Vitorja Ferreire in Souse je slednji streljal z 18 metrov. Vratar Mihelak ni imel težav z obrambo.

26. minuta: Repas je priboril kot z desne strani. Po podaji Repasa je žoga preletela vse igralce v kazenskem prostoru in končala v gol avtu.

21. minuta: Vrhovnik je odbil v kot z desne strani. Po podaji Maneja je odbil Kolobarić.

14. minuta: Urbančič je poizkušal s predložkom z leve strani. Žoga je zletela čez domača vrata.

11. minuta: Dajčman je igral z roko na levi strani polovice Domžal. Po podaji Vieire je z glavo iz bližine za las mimo desne vratnice streljal Moreira.

10. minuta: Z leve strani je v sredino prodrl Rodrigo Ferreira. Strel z 20 metrov je zletel mimo leve vratnice.

5. minuta: Čeh je storil prekršek na levi strani polovice Domžal. Po podaji Vitorja Ferreire je z glavo odbil Svetlin.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.