Trener: Razdrh Andrej Trener: Grabič Dejan

Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Delegat

Agboyi 21'
  Grabić 21'
  Vrljičak 58'
  Nukić 70'

Piscalka90+4. minuta: Glavni sodnik Rade Obrenović je označil konec tekme in Domžalčani so zanesljivo prišli do četrte zmage v sezoni!

90+1. minuta: Četrti sodnik Blaž Kos je označil tri minute sodnikovega dodatka.

menjava87. minuta: V ekipi Domžal je Mateja Podlogarja zamenjal Dejan Lazarević.

86. minuta: Ćorluka je odbil v kot z leve strani. Po podaji Abdurahimija je z glavo odbil Vuklišević.

menjava79. minuta: V ekipi Brava je Mensaha zamenjal Đajić.

menjava79. minuta: V ekipi Domžal je Senijada Ibričića zamenjal Rauno Sappinen.

78. minuta: Vuklišević je odbil v kot z leve strani. Po podaji Abdurahimija so gostje žogo spravili do Mensaha, ki je zatresel mrežo, a je bil ob podaji v prepovedanem položaju.

74. minuta: Ibričić je na levi strani kazenskega prostora našel Mujana. Ta je poslal nizek predložek v sredino, kjer je s prve streljal Svetlin. Vratar Gril se je izkazal z odlično obrambo.

73. minuta: Svetlin je ukradel žogo pred kazenskim prostorom Brava. Prišel je sam pred vratarja Grila, poslal žogo proti vratom, a je v zadnjem trenutku uspešno odbil Matevž Matko.

rumeni karton mali70. minuta: Zaradi prekrška nad Janezom Piškom je rumeni karton prejel Mustafa Nukić.

69. minuta: Podlogar je priboril kot z desne strani. Po podaji Ibričića Vuklišević ni najbolje streljal z glavo.

menjava68. minuta: V ekipi Domžal je Slobodana Vuka zamenjal Tamar Svetlin.

rumeni karton mali68. minuta: Zaradi prekrška nad Abdurahimijem je rumeni karton prejel Senijad Ibričić.

67. minuta: Mujan je priboril prosti strel na levi strani polovice Brava. Po podaji Ibričića je Klemenčič pred vrati storil prekršek nad vratarjem Grilom.

65. minuta: Sikošek je odbil v kot z desne strani. Po podaji Primca so rumeni uspešno odbili.

64. minuta: Sikošek je odbil v kot z desne strani. Po podaji Primca so se domači ubranili.

rumeni karton mali58. minuta: Zaradi medsebojnega obračunavanja sta rumena kartona prejela Matej Podlogar in Vrljičak.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Brava.

Piscalka45+2. minuta: Glavni sodnik Rade Obrenović je označil konec prvega polčasa, ki so ga z 2:0 povsem zasluženo dobili Domžalčani.

45+1. minuta: Domžalčani so krenili v hiter protinapad. Jakupović in Mujan sta odigrala dvojno podajo. Hrvat je s 16 metrov streljal previsoko.

45+1. minuta: Četrti sodnik Blaž Kos je označil minuto dodatka prvega polčasa.

33. minuta: Ibričić je storil prekršek na levi strani polovice Domžal. Po podaji Primca je Ibričić odbil do Vrljičaka, ki je z voleja meril previsoko.

zoga2:0 Ibričić; 29. minuta: Na vrhu kazenskega prostora Brava je Mujan namestil žogo Ibričiću. Kapetan je najprej preigral svojega čuvaja, potem pa s 16 metrov z mojstrskim strelom poslal žogo v zgornji desni kot nemočnega Grila. Nova mojstrovina Ibričića!

24. minuta: Mujan je priboril kot z leve strani. Po podaji Ibričića je šel vratar Gril v prazno, pred vrati pa je z glavo odbil Agboyi. Hiter protinapad Brava je s strelom z razdalje zaključil Nukić, ki je meril precej mimo leve vratnice.

rumeni karton mali21. minuta: Zaradi prekrška nad Senijadom Ibričićem je rumeni karton prejel Agboyi. Na klopi Brava je rumeni karton prejel trener Dejan Grabić.

19. minuta: Klemenčič je odbil v kot z leve strani. Po podaji Primca je žoga končala v rokah vratarja Mulalića.

zoga1:0 Podlogar; 17. minuta: Domžalčani so krenili v hiter protinapad. Jakupović je podal na levo do Mujana, ki se je lepo otresel svojega čuvaja. Poslal je predložek pred vrata, kjer je bil Podlogar, ki je s požrtvovalno potezo poslal žogo v mrežo.

15. minuta: Bravo je krenil v hiter protinapad. Abdurahimi je prišel vse do kazenskega prostora, kjer je z 18 metrov meril mimo desne vratnice.

rumeni karton mali13. minuta: Zaradi prekrška nad Mensahem je rumeni karton prejel Gregor Sikošek. Po podaji Primca z desne strani so domači odbili do Agboyija, ki je s 25 metrov meril visoko čez vrata.

12. minuta: Sikošek je odbil v kot z desne strani. Po podaji Primca so se domači ubranili.

4. minuta: Prva lepa priložnost za rumene. Ibričić je podal v kazenski prostor Brava. Tam je nespretno posredoval Matevž Matko in do strela s petih metrov je prišel Mujan. Zadel je zunanji del mreže na desni strani vrat gostov.

3. minuta: Mujan je priboril kot z leve strani. Po podaji Ibričića je na prvi vratnici odbil Nukić.

2. minuta: Vuklišević je odbil v kot z leve strani. Po podaji Primca je na prvi vratnici odbil Ibričić.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.