Trener: Camui Petre Cristian Trener: Birjukov Darko

Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Delegat
Zammit Fydor (MLT) Sultana Duncan (MLT) Zammit Theodore (MLT) Cornel Claudiu Marcu (ROU)

Grosu 43'
  Voicu 76'
  Leca 90'

Pantelić 90'

Piscalka90+6. minuta: Glavni sodnik Fyodor Zammit je označil konec tekme in Domžalčani se iz Romunije domov vračajo z neodločeni izidom 0:0.

90+2. minuta: Četrti sodnik Claudiu Marcu je označil pet minut dodatka v drugem polčasu.

rumeni karton mali90. minuta: V ekipi Domžal in Vitorula sta zaradi petelinjenja rumeni karton prejela Tian Pantelić in Leca.

89. minuta: S 25 metrov je močno sprožil Munteanu. Streljal je previsoko.

86. minuta: Pantelić je priboril prosti strel 25 metrov od vrat Vitorula. Z neposrednim strelom je poizkušal Repas, ki je zadel živi zid.

menjava84. minuta: V ekipi Domžal je Tamarja Svetlina zamenjal Matej Čož.

menjava80. minuta: V ekipi Domžal je Marka Čeha zamenjal Tian Pantelić.

77. minuta: Po diagonalni podaji Gramenija je do strela z vrha kazenskega prostora prišel Munteanu. Vratar Mihelak je žogo odbil do Voicuja, ki je streljal s prve. Mihelak je žogo brez težav zadržal v svojih rokah.

rumeni karton mali76. minuta: Zaradi prekrška nad Žigo Repasom je rumeni karton prejel Voicu.

menjava75. minuta: V ekipi Viturola je Stefanescuja zamenjal Vlad.

menjava70. minuta: Strel Muresana je v kot odbil Vrhovnik. V ekipi Vitorula je Pituja zamenjal Bodisteanu. Po podaji Voicuja s kota so se gostje ubranili.

menjava64. minuta: V ekipi Vitorula sta Grosuja in Malaeleja zamenjala Muresan in Voicu.

62. minuta: S strelom s 25 metrov je poizkušal Munteanu. Vratar Mihelak ni imel težav z obrambo.

60. minuta: Repas je z izjemno potezo zaposlil Urbančiča, ki je podaljšal do Čeha. Ta je med branilci domačih našel Kolobarića, ki je prišel v kazenski prostor. Njegov strel je z izjemnim posredovanjem zaustavil vratar Musat.

51. minuta: Grosu je z lepo globinsko podajo na levi strani kazenskega prostora zaposlil Munteanuja. Ta je močno sprožil proti vratom, a se je z izjemno obrambo izkazal Mihelak. Do odbite žoge je prišel Vilea, a so njegov strel uspešno blokirali branilci rumenih.

49. minuta: Po kratki podaji Pituja je Grameni s 15 metrov streljal za las mimo desne vratnice.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.

menjava46. minuta: V ekipi Vitorula je med odmorom Ilieja zamenjal Vilea.

Piscalka45+2. minuta: Glavni sodnik Fyodor Zammit je označil konec prvega polčasa, ki se je končal brez golov.

45+1. minuta: Četrti sodnik Claudiu Marcu je označil minuto dodatka v prvem polčasu.

rumeni karton mali43. minuta: Zaradi prekrška nad Jako Zupanom je rumeni karton prejel Grosu.

rumeni karton mali42. minuta: Zaradi prekrška nad Žigo Repasom je rumeni karton prejel Grameni.

36. minuta: Vrhovnik je odbil v kot z leve strani. Po kratki podaji Pituja je predložek Gramenija zletel z igrišča.

30. minuta: Dogajanje na igrišču se je nekoliko umirilo. Obe ekipi kažeta ogromno želje in agresiven prestop, igra pa večinoma poteka med obema kazenskima prostoroma.

menjava12. minuta: V ekipi Domžal je poškodovanega Matevža Femca zamenjal Jaka Zupan.

10. minuta: Femec je obležal na polovici Vitorula. Začutil je bolečino v zadnji stegenski mišici in potrebna bo zamenjava.

8. minuta: Repas je priboril kot z desne strani. Po podaji Repasa je na prvi vratnici z glavo odbil Crivac.

7. minuta: Domžalčani so znova odlično kombinirali na vrhu kazenskega prostora Vitorula. Po podaji Kolobarića je Repas s 15 metrov streljal za las previsoko.

6. minuta: Izjemna akcija rumenih na levi strani. Urbančič je v ogenj poslal Čeha, ki je prišel pred vrata, a so domači v zadnjem trenutku odbili v kot. Po podaji Svetlina so se domači ubranili.

5. minuta: Po dolgi podaji Vitorula je Makovec z glavo odbil do Ilieja. Ta je z 20 metrov streljal mimo leve vratnice.

1. minuta: Domačini so po pol minute igre prvič sprožili proti vratom rumenih. Z levega roba kazenskega prostora je močno sprožil Munteanu, a je streljal za las previsoko.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Vitorula.