Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Delegat

MARIBOR

0:1 Mešanović 7'  Peričić 54'
  Kronaveter 56'
  Handanović 90+3'

Piscalka90+5. minuta: Glavni sodnik Matej Jug je označil konec tekme in Mariborčani so z veliko mero sreče prišli do minimalne zmage.

rumeni karton mali90+3. minuta: Zaradi zavlačevanja je rumeni karton prejel Handanović.

90+3. minuta: Po predložku Ibričića z leve strani je Vuk žogo namestil Gnezdi Čerinu. Ta je s 14 metrov streljal mimo desne vratnice.

90+1. minuta: Po podaji Ibričića je Vuk z 18 metrov streljal za las mimo desne vratnice.

90+1. minuta: Četrti sodnik David Gabrovec je označil štiri minute dodatka tekme.

90. minuta: Sikošek je bil pri žogi na levi strani polovice Maribora. Poslal je predložek v kazenski prostor, kjer je Vuk z glavo streljal za las mimo zgornjega levega kota vrat Maribora.

88. minuta: Domžalčani so odbili v kot z leve strani. Po podaji Hotiča so se domači ubranili.

rumeni karton mali87. minuta: V ekipi Domžal sta rumena kartona prejela Sven Šoštarič Karič in Tilen Klemenčič.

menjava85. minuta: V ekipi Domžal je Damjana Vukliševića zamenjal Dejan Lazarević.

83. minuta: Po kratki podaji Ibričića je Gnezda Čerin s 17 metrov streljal mimo leve vratnice.

82. minuta: Sikošek je priboril kot z leve strani. Po podaji Ibričića je do strela prišel Jakupović, gostje pa so odbili v kot z desne strani. Po podaji Gnezde Čerina je na prvi vratnici odbil Viler.

menjava80. minuta: V ekipi Domžal je Josipa Ćorluko zamenjal Arnel Jakupović, ki je vknjižil svoj prvi nastop v dresu Domžal.

menjava79. minuta: V ekipi Maribora je Mešanovića zamenjal Kotnilk.

79. minuta: Viler je pobegnil po levi strani. Poslal je nizek predložek do Zahovića, ki je zatresel zunanji del mreže.

77. minuta: Karič je priboril kot z leve strani. Po podaji Kariča je na drugi vratnici odbil Tavares.

72. minuta: Po podaji Mešanovića je Tavares z 18 metrov meril previsoko.

69. minuta: Gnezda Čerin je priboril kot z leve strani. Po podaji Ibričića je bil pred vrati najvišji vratar Handanović.

menjava67. minuta: V ekipi Maribora je Kronavetra zamenjal Tavares.

64. minuta: Gnezda Čerin je priboril prosti strel na levi strani polovice Maribora. Po podaji Ibričića se je žoga odbila pred vrata. Tam je v zadnjem trenutku pred Podlogarjem v kot odbil Peričić. Po podaji Ibričića so gostje odbili v nov kot. Z desne strani sta uigrano akcijo izpeljala Gnezda Čerin in Ibričić. Predložek slednjega so gostje odbili.

63. minuta: Vuklišević je storil prekršek 25 metrov od svojih vrat. Z neposrednim strelom je poizkušal Kronaveter. Žoga je zletela za las mimo leve vratnice.

menjava62. minuta: V ekipi Domžal je Rauna Sappinena zamenjal Slobodan Vuk.

rumeni karton mali56. minuta: Rumeni karton je prejel Kronaveter.

rumeni karton mali54. minuta: Zaradi prekrška nad Matejem Podlogarjem je rumeni karton prejel Peričić. Sappinen je priboril kot z desne strani. Po podaji Gnezde Čerina so se gostje ubranili.

50. minuta: Karič je priboril kot z leve strani. Po podaji Ibričića je imel težave z lovljenjem žoge Handanović, odbil je Peričić.

47. minuta: Ibričić je prišel do žoge na polovici Maribora. Podal je do Gnezde Čerina, ki je s 23 metrov močno sprožil. Vratar Handanović je žogo odbil predse, gol pa je tokrat dosegel Sappinen. Znova je zastavico dvignil Matej Žunič in ostalo je pri minimalnem vodstvu gostov.

46. minuta: V 30 sekundi drugega polčasa je Čorluka poslal žogo v kazenski prostor. Iz težkega položaja je streljal Gnezda Čerin. Vratar Handanović je z odlično obrambo žogo odbil predse, Podlogar pa jo je poslal v mrežo. Stranski sodnik Matej Žunič je označil prepovedan položaj in še drugič so delivci "pravice" označili prepovedan položaj.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.

Piscalka45+4. minuta: Glavni sodnik Matej Jug je označil konec prvega polčasa, ki so ga z golom Mešanovića dobili gostje, čeprav so bili domači veliko boljši tekmec.

45+1. minuta: Četrti sodnik David Gabrovec je označil tri minute dodatka prvega polčasa.

43. minuta: Po podaji Piška je Sappinen lepo z glavo podaljšal do Podlogarja. Strel napadalca Domžal s sedmih metrov je Handanović odbil nazaj do Podlogarja. Ta je podal v sredino, kjer je Gnezda Čerin streljal, z golove črte je odbil Peričić. Žoga je prišla do Karića, ki je z 20 metrov streljal previsoko.

rumeni karton mali38. minuta: Zaradi ugovarjanja je rumeni karton na klopi Domžal prejel pomočnik trenerja Aleš Kačičnik.

37. minuta: Hotič je preigraval na vrhu kazenskega prostora Domžal. Njegov strel je odbil Mulalić, pred Zahovićem pa je žogo v kot odbil Vuklišević. Po podaji Kronavetra so gostje storili prekršek nad vratarjem Mulalićem.

36. minuta: Po podaji Hotiča je Zahović streljal z desne strani kazenskega prostora Domžal. Vratar Mulalić je z odlično obrambo žogo odbil.

rumeni karton mali35. minuta: Zaradi prekrška nad Klinarjem je rumeni karton prejel Senijad Ibričić.

34. minuta: Po podaji Ibričića je Gnezda Čerin s 23 metrov streljal za las mimo desne vratnice.

30. minuta: Klinar je prodrl po desni strani. Poslal je predložek na prvo vratnico, kjer je Zahović streljal z glavo. Vratar Mulalić je žogo dvignil čez prečko. Po podaji Kronavetra s kota je Mulalić odbil v nov kot. Po podaji Hotića je na prvi vratnici odbil Ibričić.

29. minuta: Po podaji Gnezde Čerina je Pišek prišel do strela z 18 metrov. Meril je za las mimo desne vratnice.

rdeci kartonRožman; 24. minuta: Zaradi ugovarjanja je rdeči karton prejel trener Domžal Simon Rožman.

rumeni karton mali22. minuta: Zaradi prekrška na sredini igrišča je rumeni karton prejel Rauno Sappinen.

21. minuta: Gnezda Čerin je bil pri žogi 20 metrov od vrat Maribora. Močno je udaril proti vratom. Handanović je žogo odbil predse in Sappinen je jo poslal v mrežo. Stranski sodnik Andraž Kovačič je na začudenje vseh označil prepovedan položaj in razveljavil zadetek rumenih.

menjava16. minuta: V ekipi Maribora je poškodovanega Pirića zamenjal Handanović.

13. minuta: Podlogar je na levi strani odlično zaposlil Kariča, ki je prodrl v kazenski prostor. Močno je podal na prvo vratnico, kjer je streljal Sappinen. Požrtvovalno je posredoval Pirič, ki je dobil močan udarec v glavo in za trenutek tudi izgubil zavest.

9. minuta: Viler je poslal nizek predložek na vrh kazenskega prostora. S prve je močno streljal Vrhovec, Mulalić pa je žogo uspešno odbil.

zoga0:1 Mešanović; 7. minuta: Mešanović je priboril prosti strel na levi strani polovice Maribora. Po podaji Kronavetra je na prvi vratnici z glavo žogo odbil Ibričić. Na desni strani kazenskega prostora je do strela z voleja prišel Mešanović, ki je žogo, ob dotiku Sikoška, poslal pod prečko za hitro vodstvo gostov.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Maribora.