V ekipi Domžal zaradi poškodbe ni Marca Da Silve, Branka Ilića in Daria Kolobarića.

Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Delegat
Skomina Damir (Koper) Praprotnik Jure (Ljubljana) Vidali Manuel (Gračišče) Komel Otmar (Renče)

0:1 Vizinger 13'  Stojinović 43'
0:2 Lotrič 23' Lotrič 72'
0:3 Kerin 36' Božič 90'
0:4 Kerin 59'

Piscalka90+4. minuta: Glavni sodnik Damir Skomina je označil konec tekme in Domžalčanom v zelo dobro odigranem drugem polčasu ni uspelo priti do preobrata.

zoga3:5 Vizinger; 90+3. minuta: Dobrovoljc je znova naredil napako na svoji polovici. Proti vratom je krenil Lotrič, ki je nesebično podal v sredino do osamljenega Vizingerja, ki je žogo poslal v prazno mrežo.

90+2. minuta: Ibričić je izvajal prosti strel na polovici Celja. Po podaji v kazenski prostor so se gostje ubranili.

rumeni karton mali90. minuta: Četrti sodnik je označil tri minute dodatka tekme. Rumeni karton je prejel Božič.

89. minuta: Pišek je z odlično podajo v kazenskem prostoru Domžal našel Vizingerja. Ta je močno sprožil proti vratom, a je vratar Sorčan z izjemno obrambo žogo odbil v kot. Po podaji s kota je žogo ujel vratar Sorčan.

85. minuta: Celjani so imeli lepo priložnost za peti gol. Po podaji Vizingerja s peto je Lotrič močno sprožil s 14 metrov. Z izjemno obrambo se je izkazal vratar Sorčan.

84. minuta: Po predložku Čorluke je Podlogar poizkušal s škaricami. Žoga je zletela čez gol.

menjava79. minuta: Čorluka je priboril prosti strel na desni strani polovice Celja. V ekipi Celja je Novaka zamenjal Rok Štraus. Po podaji Ibričića je z glavo nevarno streljal Dobrovoljc, a se je Rozman izkazal z odlično obrambo.

menjava76. minuta: V ekipi Celja je Kerina zamenjal Božič.

zoga3:4 Ibričić; 75. minuta: Izjemna akcija Domžalčanov. Mujan je uspešno prodiral na polovici Celja. Podal je do Podlogarja, ki je žogo namestil Ibričiću, ki je s 13 metrov natančno meril v spodnji levi kot nemočnega Rozmana.

rumeni karton mali72. minuta: Zaradi ugovarjanja je rumeni karton prejel Lotrič.

67. minuta: Kerin je priboril prosti strel na levi strani polovice Domžal. Z neposrednim strelom je poizkušal Lotrič, ki je meril mimo leve vratnice.

zoga2:4 Ibričić/11m; 64. minuta: Odgovornost je znova prevzel kapetan Ibričić, ki je s strelom v spodnji desni kot znižal zaostanek svoje ekipe na dva gola.

63. minuta Mujan in Karič sta odigrala odlično dvojno podajo na levi strani kazenskega prostora Celja. Slednji je poslal predložek na bližnjo vratnico, kjer je streljal Podlogar. Rozman je žogo odbil, gostje pa so poizkušali dodatno izbiti. Pri tem je žoga v roko zadela Lotriča in rumeni so prišli do enajstmetrovke.

zoga1:4 Podlogar; 61. minuta: Ibričić je izvajal prosti strel globoko na levi strani polovice Celja. Žogo je poslal na bližnjo vratnico, kjer jo je Podlogar preusmeril v mrežo.

zoga0:4 Kerin; 59. minuta: Dobrovoljc je izgubil žogo na svoji polovici. Vizinger je podal do Kerina, ki se je znašel sam pred vratarjem Sorčanom in ga s strelom po tleh tudi premagal.

menjava56. minuta: V ekipi Domžal je Slobodana Vuka zamenjal Tonći Mujan.

53. minuta: Vizinger je pobegnil obrambi Domžal in se v neposrednem dvoboju pomeril z vratarjem Sorčanom, ki je stekel izven svojega kazenskega prostora. Domžalski čuvaj mreže je strel Vizingerja odbil do Kerina, ki je prišel do žoge znotraj kazenskega prostora. Pravočasno se je vrnil Sorčan, ki je žogo uspešno odbil izpod nog igralca Celja.

rumeni karton mali48. minuta: Zaradi prekrška nad Vizingerjem je rumeni karton prejel Gregor Sikošek.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Celja.

menjava46. minuta: V ekipi Domžal sta Dejana Lazarevića in Žigo Repasa zamenjala Matej Podlogar in Sven Karič.

Piscalka45+2. minuta: Glavni sodnik Damir Skomina je označil konec prvega polčasa, ki so ga z visokim vodstvom dobili nogometaši Celja.

45+1. minuta: Četrti sodnik je označil minuto dodatka v prvem polčasu.

rumeni karton mali43. minuta: Zaradi prekrška nad Žigo Repasom je rumeni karton prejel Stojinović.

41. minuta: Repas je priboril kot z desne strani. Po podaji Ibričića je z glavo streljal Vuk, a je uspešno blokiral Benedičič.

zoga0:3 Kerin; 36. minuta: Ibričić je priboril kot z leve strani. Po podaji Ibričića so gostje odbili do Gnezde Čerina, čigar strel so Celjani blokirali in krenili v hiter protinapad. Vizinger je podal do Kerina, ki je sam prišel pred vratarja Sorčana. Slednji je bil brez moči in Celjani so visoko povedli.

32. minuta: Ibričić je na levi strani zaposlil Lazarevića, ki je poslal odličen predložek pred vrata. Vuk je z glavo streljal mimo leve vratnice.

30. minuta: Ibričić je bil pri žogi na polovici Celja. Nekoliko z leve strani je s 23 metrov meril previsoko.

rumeni karton mali28. minuta: Zaradi prekrška nad Benedičičem je rumeni karton prejel Adam Gnezda Čerin.

zoga0:2 Lotrič; 23. minuta: Novak je z desne strani poslal nizek predložek na vrh kazenskega prostora Domžal. Tam si je prostor za strel pripravil Lotrič, ki je žogo poslal v spodnji desni kot nemočnega Sorčana.

22. minuta: Čorluka je storil prekršek na levi strani polovice Domžal. Po podaji Lotriča je do strela prišel Stojinović, ki pa je bil v prepovedanem položaju.

zoga0:1 Vizinger; 13. minuta: Ibričić je bil pri žogi v svojem kazenskem prostoru. Poizkušal je preigravati, a mu je žogo izbil Deni Štraus. Do neoviranega strela s sedmih metrov je prišel Vizinger, ki je žogo poslal pod prečko.

10. minuta: Lazarević je priboril kot z desne strani. Po podaji Ibričića so se gostje ubranili.

6. minuta: Prva nevarnejša akcija Domžalčanov. Klemenčič je pobegnil po levi strani. Poslal je nizek predložek pred vrata, kjer sta zamudila Slobodan Vuk in Žiga Repas.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.