Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Delegat
Aleksandar Matković (Ravne na Koroškem) Klančnik Tomaž (Slovenj Gradec) Mežnar Matic (Šoštanj) Šturm Emil (Kranj)

1:0 Azinović 10'  Salkič 78'
2:0 Sikimić 13' Rener 86'
  Bongongui 89'

2:1 Klemenčič 75'  Gnezda Čerin 81'

Piscalka90+4. minuta: Glavni sodnik Aleksandar Matković je označil konec tekme in Domžalčani so doživel še drugi poraz v sezoni.

menjava90+2. minuta: V ekipi Sežane je Bongonguija zamenjal Aliaj.

90+1. minuta: Četrti sodnik Bojan Tkalčič je označil tri minute dodatka tekme.

rumeni karton mali89. minuta: Zaradi brcanja žoge po pisku je rumeni karton prejel Bongongui. Po predložku Ibričića s prostega strela je Ćorluka zgrešil žogo na drugi vratnici, Domžalčani pa so prišli do kota. Po podaji Ibričića so se domači ubranili.

rumeni karton mali87. minuta: Zaradi ugovarjanja je rumeni karton na klopi Domžal prejel Aleš Kačničnik.

rumeni karton mali86. minuta: Zaradi zavlačevanja je rumeni karton prejel vratar Rener.

menjava85. minuta: V ekipi Sežane je Mihaljevića zamenjal Vukelić.

rumeni karton mali81. minuta: Zaradi prekrška nad Bongonguijem je rumeni karton prejel Adam Gnezda Čerin.

rumeni karton mali78. minuta: Zaradi prekrška nad Dejanom Lazarevićem je rumeni karton prejel Salkič.

77. minuta: Po lepi podaji Miloševa se je sam pred vrati Domžal znašel Sikimić. Z odlično obrambo se je izkazal Sorčan, ki je žogo odbil do Ristića, ki je s strelom s prve zadel zunanji del mreže.

zoga2:1 Klemenčič; 75. minuta: Kolobarić je priboril kot z desne strani. Po podaji Ibričića je Dobrovoljc z glavo podaljšal na drugo vratnico, kjer je Klemenčič iz bližine žogo poslal v mrežo.

73. minuta: Kolobarić je priboril kot z desne strani. Po podaji Ibričića je Nicholson streljal z glavo, a so domači uspešno blokirali.

menjava72. minuta: V ekipi Sežane je Horvata zamenjal Salkič.

69. minuta: Po uspešnem prodoru in domiselni podaji Gnezde Čerina je Ibričić prišel do strela z dobrih 20 metrov. Vratar Rener je z manjšimi težavami žogo zadržal v svojih rokah.

65. minuta: Po podaji Gnezde Čerina je Ibričić s 25 metrov meril previsoko.

63. minuta: Ćorluka je storil prekršek na levi strani polovice Domžal. Babić se je odločil za neposreden strel, žoga pa se je od prečke odbila nazaj v igro.

menjava61. minuta: V ekipi Domžal je Tonćija Mujana zamenjal Dejan Lazarević.

58. minuta: Ćorluka je odbil v kot z desne strani. Po podaji Mihaljevića je žoga zletela z igrišča.

56. minuta: Nicholson je žogo zavrnil do Ćorluke, ki je poslal predložek pred vrata. Do strela z glavo je prišel Mujan, a je bil vratar Rener na mestu.

54. minuta: Sežana je prišla do prostega strela na levi strani polovice Domžal. Po podaji Babića je Sorčan s konicami prstov žogo dvignil čez prečko. Po podaji Babića je na prvi vratnici odbil Kolobarić.

53. minuta: Klemenčič je odbil v kot z desne strani. Po podaji Mihaljevića je žoga končala v stranskem avtu.

49. minuta: Ibričić je na desni strani na kratko podal do Ćorluke, ki je poslal močan predložek pred vrata. S 13 metrov je z glavo meril Mujan, ki je streljal za las mimo leve vratnice.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.

menjava46. minuta: V ekipi Domžal sta med polčasom Branka Ilića in Mateja Podlogarja zamenjala Gaber Dobrovoljc in Dario Kolobarić.

Piscalka45+3. minuta: Glavni sodnik Aleksandar Matković je označil konec prvega polčasa.

45+1. minuta: Četrti sodnik Bojan Tkalčič je označil dve minuti dodatka v prvem polčasu.

44. minuta: Po podaji Severja je Horvat streljal z razdalje. Žoga je zletela mimo leve vratnice.

43. minuta: Po podaji Ibričića si je Mujan pripravil prostor za strel. Meril je po tleh, a je vratar Rener uspel žogo zadržati v svojih rokah.

42. minuta: Sikošek je izvajal avt z leve strani. Žogo je vrgel v kazenski prostor, kjer je do strela prišel Nicholson, a je bil vratar Rener na pravem mestu.

41. minuta: Ibričić je priboril prosti strel na desni strani polovice Sežane. Po podaji Ibričića je žoga zletela z igrišča.

39. minuta: Gnezda Čerin je priboril kot z leve strani. Po podaji Ibričića je prekršek pred vrati storil Nicholson.

31. minuta: Po globinski podaji domačih je Bongongui v kazenskem prostoru padel v dvoboju z Ilićem. Glavni sodnik Aleksandar Matković je le odmahnil z roko.

30. minuta: Sikošek je odbil v kot z desne strani. Po podaji Mihaljevića so se rumeni ubranili.

29. minuta: Nicholson je priboril prosti strel na polovici Sežane. Po podaji Ibričića Klemenčič ni uspel žoge preusmeriti v okvir vrat. Branilec Domžal je bil tudi v prepovedanem položaju.

21. minuta: Käit je odbil v kot z leve strani. Po podaji Babića je žoga končala v rokah vratarja Sorčana.

16. minuta: Sikošek je priboril kot z leve strani. Po podaji Ibričića je žoga končala v rokah vratarja Renerja.

15. minuta: Sikošek je priboril kot z leve strani. Po podaji Mujana so se domači ubranili.

zoga2:0 Sikimić; 13. minuta: Po napaki obrambe Domžal na desni strani je Bongongui prodrl proti vratom Domžal. Na kratko je podal do Sikimića, ki je z 12 metrov, nekoliko z leve strani, natančno meril v dolgi kot.

zoga1:0 Azinović; 10. minuta: Ilić je odbil v kot z desne stani. Po podaji Mihaljevića je do strela z glavo prišel Azinović, ki je žogo poslal v levi kot nemočnega Sorčana.

6. minuta: Po dolgi podaji Zebića je Sikimić pobegnil obrambi Domžal. Z 12 metrov z desne strani je močno streljal, a je vratar Sorčan žogo uspešno odbil.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Sežane.