Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Delegat
Delerue Amaury (FRA) Debart Guillaume (FRA) Jeanne Philippe (FRA) Laurinec František (SVK)

MALMÖ

1:1 Lewicki 21'  Bengtsson 39'
2:1 Rosenberg 32'
3:2 Bengtsson 83'

Piscalka90+5. minuta: Glavni sodnik Amaury Delerue je označil konec tekme in Malmö se je v naslednji krog uvrstil s skupnim izidom 5:4.

90+3. minuta: Christansen je priboril kot z leve strani. Domači zadržujejo žogo in kratijo čas.

90+1. minuta: Četrti sodnik je označil štiri minute dodatka tekme. Na klopi je rumeni karton prejel Aleš Kačičnik.

rumeni karton mali88. minuta: Zaradi prekrška nad Rosenbergom je rumeni karton prejel Senijad Ibričić.

menjava88. minuta: V ekipi Domžal je Josipa Čorluko zamenjal Branko Ilić.

menjava87. minuta: V ekipi Malmöja sta Antonssona in Bergeta zamenjala Brorson in Molins.

menjava84. minuta: V ekipi Domžal je Gregorja Sikoška zamenjal Matej Podlogar.

zoga3:2 Bengtsson; 83. minuta: Gnezda Čerin je odbil v kot z desne strani. Po podaji Safarija je Bengtsson z glavo žogo poslal v spodnji desni kot vrat Sorčana.

81. minuta: Sikošek je odbil v kot z desne strani. Po podaji Safarija je Christiansen poslal žogo predaleč in avt za Domžale.

69. minuta: Čorluka je prodrl po desni strani. Poslal je predložek pred vrata, kjer je z glavo streljal Gnezda Čerin. Vratar Melichárek je bil na pravem mestu.

67. minuta: Strel Christiansena je Gnezda Čerin preusmeril mimo leve vratnice. Po podaji Safarija je pred vrati prekršek storil Bengtsson.

66. minuta: Po dolgi podaji Sorčana je Nicholson podaljšal do Vuka. Ta je v ogenj poslal Sikoška, ki je v kazenskem prostoru uspešno preigraval. Žogo je namestil Gnezdi Čerinu, ki je z 12 metrov streljal visoko čez gol.

65. minuta: Po dvojni podaji Rieksa in Rosenberga je slednji s 16 metrov streljal za las mimo leve vratnice.

65. minuta: Po podaji Rosenberga je Larsson z voleja streljal visoko čez gol.

63. minuta: Po napaki Käita je Christiansen na kratko podal do Rosenberga, ki je s 14 metrov močno sprožil. Z odlično obrambo se je izkazal vratar Sorčan.

62. minuta: Izjemna dvojna podaja Vuka in Ibričića na desni strani. Slednji je po preigravanju poslal predložek pred vrata, kjer je Nicholson z glavo streljal mimo desne vratnice.

60. minuta: Po podaji Käita je do strela z 18 metrov prišel Čorluka. Vratar Melichárek ni imel težav z obrambo.

menjava59. minuta: V ekipi Domžal je Tonćija Mujana zamenjal Slobodan Vuk.

55. minuta: Christiansen je nevarno prodiral v kazenskem prostoru Domžal. Gostje so odbili do Rosenberga, ki je s 15 metrov streljal za las mimo desne vratnice.

52. minuta: Po podaji Käita je Sikšošek s 25 metrov streljal previsoko.

51. minuta: Po podaji Christiansena z desne strani je Berget streljal z glavo. Sorčan ni imel težav z obrambo.

50. minuta: Klemenčič je storil prekršek na desni strani polovice Domžal. Po podaji Safarija je žogo v kot odbil Nicholson. Po podaji Safarija je pred vrati odbil Čorluka.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Malmöja.

menjava46. minuta: V ekipi Malmöja je Nielsna zamenjal Larsson.

Piscalka45+3. minuta: Glavni sodnik Amaury Delerue je označil konec prvega polčasa, v katerem je izid enak kot na koncu prve tekme v Domžalah.

zoga2:2 Karič; 45+1. minuta: Izjemna dvojna podaja Sikoška in Kariča na levi strani polovice Malmöja. Slednji je prodrl v kazenski prostor in s 14 metrov s pravo bombo žogo poslal v desni kot vratarja Melicháreka.

45+1. minuta: Četrti sodnik je označil dve minuti dodatka prvega polčasa.

rumeni karton mali43. minuta: Zaradi prekrška je rumeni karton prejel Adam Gnezda Čerin.

41. minuta: Po globinski podaji Ibričića je Nicholson s 25 metrov streljal previsoko.

rumeni karton mali39. minuta: Zaradi prekrška nad Tonćijem Mujanom je rumeni karton prejel Bengtsson.

36. minuta: Strel Antonssona je uspešno v kot odbil Dobrovoljc. Po podaji Christiansena je žoga zletela z igrišča.

35. minuta: Po lepi akciji Ibričića in Nicholsona je do zaključka z vrha kazenskega prostora prišel Mujan. Vratar Melichárek je brez večjih težav zaustavil poizkus Hrvata.

zoga2:1 Rosenberg; 32. minuta: Čorluka je slabo izbil na desni strani polovice Domžal. Rieks je poslal nevaren predložek pred vrata, kjer je žogo v mrežo poslal Rosenberg.

29. minuta: Käit je odbil v kot z desne strani. Po podaji Safarija je Bengtsson pred vrati igral z roko.

27. minuta: Rieks je poslal predložek z leve strani. Pred vrati je Antonsson z glavo streljal mimo leve vratnice.

25. minuta: Po napaki rumenih v bližini svojega kazenskega prostora, je Rosenberg meril s 17 metrov. Streljal je mimo desne vratnice.

zoga1:1 Lewicki; 21. minuta: Malmö je uspešno kombiniral na levi strani polovice Domžal. Žoga je prišla do Lewickega, ki je uspešno preigraval v kazenskem prostoru. Njegov strel s 15 metrov je bil premočan in žoga je končala pod prečko.

zoga0:1 Nicholson; 12. minuta: Izjemna podaja Gnezde Čerina za hrbet obrambe Malmöja. Tam je bil Nicholson, ki je z desne strani močno sprožil s sedmih metrov. Vratar Melichárek je žogo odbil v zgornji kot svojih vrat in rumeni so povedli!

9. minuta: Mujan je priboril prosti strel na desni strani polovice Malmöja. Po podaji Ibričića so se Domžalčani znašli v prepovedanem položaju.

5. minuta: Dobrovoljc je storil prekršek na levi strani polovice Domžal. Po podaji Safarija so se Domžalčani ubranili.

3. minuta: Karič je izjemno prodrl po levi strani. Prišel je v kazenski prostor in močno podal pred vrata, kjer sta bila za las prepočasna Nicholson in Mujan.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.