V ekipi Domžal manjkajo Shamar Nicholson, Tonči Mujan, Marco Da Silva, Amedej Vetrih, Tilen Pečnik, Luka Guček in Branko Ilić. Dino Musija, Sven Karić in Elvir Hadžić so nogometaši na preizkušnji.

Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Delegat

3:2 Kolobarić 53'
SARAJEVO

0:1 Milanović 12'  Hodžić 41'
2:2 Ahmetović 45'  Oremuš 83'

Piscalka90+2. minuta: Glavni sodnik je označil konec tekme in Domžalčani so z zelo dobro igro vzeli skalp prvaku Bosne in Hercegovine.

90+2. minuta: Kolobarić je priboril kot z desne strani. Po podaji Repasa so se rdeči ubranili.

81. minuta: Žinič je odbil v kot z desne strani. Po podaji Milanovića je v nov kot odbil Karić. Po vnovični podaji Milanovića je pred vrati uspešno odbil Hadžić.

77. minuta: Po podaji Milanovića se je Guzina sam znašel pred vratarjem Mulalićem, ki se je izkazal z odličnim posredovanjem.

70. minuta: Sarajevčani so napadali na polovici Domžal. Do strela z 18 metrov je prišel Guzina. Vratar Mulalić je bil zanesljiv.

65. minuta: Rom je priboril kot z desne strani. Po podaji Urbančiča so se Sarajevčani ubranili.

zoga3:2 Kolobarić; 53. minuta: Sikošek je prodrl po levi strani. Poslal je nizek predložek na prvo vratnico, kjer je Kolobarić s prefinjenim strelom poslal žogo v mrežo.

49. minuta: Podlogar je priboril kot z desne strani. Po podaji Ibričića so se Sarajevčani ubranili.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.

Piscalka45+2. minuta: Glavni sodnik je označil konec izjemno zanimivega prvega polčasa, ki se je končal z neodločenim izidom 2:2.

45+1. minuta: Sikošek je prodrl po levi strani. 25 metrov od vrat je sprožil, žoga pa je zadela zunanji del mreže.

zoga2:2 Ahmetović; 45. minuta: Sarajevčani so dolgo kombinirali okoli kazenskega prostora Domžal. Na desni strani je Šišić poslal predložek na bližnjo vratnico. S strelom z glavo je žogo v zgornji levi kot nemočnega Sorčana poslal Ahmetović.

36. minuta: Po strelu Velkoskega so Domžalčani odbili v kot z leve strani. Po predložku v kazenski prostor je z glavo streljal Ahmetović. Na golovi črti je žogo izbil Vuk.

zoga2:1 Dobrovoljc; 32. minuta: Repas je priboril prosti strel na levi strani polovice Sarajeva. Predložek Ibričića so igralci Sarajeva nekoliko preusmerili. Pred vrati je bil najbolj spreten Dobrovoljc, ki je iz neposredne bližine poskrbel za preobrat svoje ekipe.

zoga1:1 Ćorluka; 26. minuta: Vuk se je odlično znašel na sredini igrišča. Žogo je podal do Ibričića, ki je prodrl do kazenskega prostora. Podal je na desno do Ćorluke, ki je s strelom v dolgi kot izid izenačil.

21. minuta: Gnezda Čerin je z izjemnim prodorom izigral celotno obrambo Sarajeva. Prišel je sam pred vratarja Kovačevića, ki je poizkus loba uspel odbiti in ostalo je pri minimalnem vodstvu Sarajeva.

17. minuta Podlogar je priboril kot z leve strani. Po podaji Ibričića so rdeči odbili v nov kot. Po vnovični podaji Ibričića so se Sarajevčani ubranili.

15. minuta: Sarajevo je prišlo do novega zaključka. Tokrat je s 17 metrov po tleh sprožil Šišić, z odlično obrambo pa se je izkazal vratar Sorčan.

zoga0:1 Milanović; 12. minuta: Sarajevo je krenilo v napad po desni strani. Strel Velkoskega je blokiral Sikošek. Žoga se je odbila do Milanovića, ki je z lepim diagonalnim strelom neubranljivo zadel zgornji levi kot nemočnega Sorčana.

10. minuta: Do prvega zaključka so prišli tudi Domžalčani. Z 20 metrov je streljal Vuk, vratar Kovačević je bil zanesljiv.

9. minuta: Sarajevo je krenilo v hiter protinapad, ki ga je zaključil Šišić. Znotraj kazenskega prostora je streljal previsoko.

7. minuta: Po napaki vratarja Sorčana je Rahmanović prišel do strela s 16 metrov. Streljal je v spodnji levi kot, kjer je Sikošek žogo odbil v kot. Po podaji Velkoskega so se rumeni ubranili.

Piscalka 1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Sarajeva.