U21: Gnezda Čerin in Rom ob zmagi igrala celotno srečanje

Mlada slovenska reprezentanca se je danes v Švici na prijateljski tekmi pomerila z gostiteljico in po preobratu slavila z 2:1. Naša člana Adam Gnezda Čerin in Matija Rom sta ob zmagi odigrala celotno srečanje.

nkd 9

V vodstvo so v 33. minuti prišli nogometaši Švice. Zadel je Jeremy Guillemenot in tako postavil rezultat prvega polčasa. V drugem delu so se naši reprezentanti prebudili in prek nekdanjega člana domžalskih  mlajših selekcij Jana Mlakarja po uspešno izvedeni enajstmetrovki prišli do izenačenja. Srečanje je z zadetkom v 82. minuti odločil Žan Celar.

Slovenijo v ponedeljek čaka še ena prijateljska tekma. Tokrat bo prizorišče Lendava, nasprotnik pa bo mlada reprezentanca Gruzije.