1 : 1

STURM

Konec

Prijateljska tekma

42' Marešič Več ... 57' Ibričić

STURM

90' Konec tekme.

88' Po podaji Ibričića je z glavo meril Hodžić, na mestu je bil domači vratar Siebenhandl.

86' Do strela z glavo je prišel Lazarević, a je bil domžalski krilni napadalec nenatančen.

78' Priložnost domačih, sprožil je Jantscher, a meril mimo gola.

75’ Po podaji Hodžića je predložek v kazenski prostor poslal Mujan, domači odbijajo v avt. Sledil je še en poizkus, a je bil Podlogar v prepovedanem položaju.

57’ Gooooool! Mojstrovina Senijada Ibričića, ki je poskrbel za izenačenje. Domžalski kapetan je odlično izvedel prosti strel, ki ga je s samostojnim prodorom tudi sam priboril.

55' Poizkusil je Kiteishvili, brez večjih težav lovi Santini.

51' Kot za Sturm.

46' V drugi del vstopamo brez spremembe v enajsterici.

45' Konec prvega polčasa.

42' Zadetek za domače, s prostega strela je bil uspešen Marešič.

34' Po dolgem času so do strela prišli domači nogometaši, a Santini ni imel resnejšega dela.

29' Pred graškimi vrati se je sam znašel Vetrih, čigar strel je Siebenhandl odbil v kot.

25’ Rom je poslal nevaren predložek v kazenski prostor, kjer je iskal Nicholsona, a je bil na mestu domači vratar.

15’ Nov strel proti vratom Sturma. Z razdalje je poizkusil Nicholson, ki je meril malce mimo gola.

12’ Kot za rumene. Po prodoru po desni ga je priboril Rom.

7' Priložnost tudi za domače, sprožil je Kiteishvili.

2' Prva priložnost na tekmi. Po poizkusu Nicholsona je do strela prišel še Podlogar, ki mu iz obrata ni uspelo zatresti domače mreže. Žogo je na črti ujel Siebenhandl.

1' Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Sturma.