Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Delegat

Barišić 80'

0:1 Vetrih 30'  Morris 71'
0:2 Vetrih 53'
0:3 Vuk 90'

Piscalka90+1. minuta: Glavni sodnik je označil konec tekme in Domžalčani se iz Umaga vračajo z visoko zmago.

zoga0:3 Vuk; 90. minuta: Žinič se je izkazal z odličnim prodorom. Na kratko je podal do Vuka, ki je preigral dva branilca Dinama in z zvitim strelom premagal še nemočnega vratarja Jurica.

88. minuta: Lazarević je priboril kot z leve strani. Po podaji Pečnika so se Zagrebčani ubranili.

84. minuta: Žužek je na levi strani našel Lazarevića. Po uspešnem preigravanju je sledil predložek v kazenski prostor, kjer je z voleja straljal Urbančič. Meril je za las mimo leve vratnice.

82. minuta: Po diagonalni podaji Obšivača je Lazarević žogo namestil Vuku. Slednji je poizskušal s strelom v dolgi kot, a je bil na mestu vratar Juric.

76. minuta: Žinič je odbil v kot z leve strani. Po podaji v kazenski prostor je na prvi vratnici uspešno odbil Svetlin.

zoga0:2 Vetrih; 53. minuta: Vrhunska akcija Domžalčanov po desni strani. Podlogar je z nizkim predložkom lepo v kazenskem prostoru našel Mujana. Hrvat je s prve na kratko podal do Vetriha, ki je bil sam pred vrati. Z zvitim strelom je premagal vratarja Jurica in dosegel še svoj drugi gol na tekmi.

51. minuta: Vetrih je odbil v kot z desne strani. Po podaji Fintića so se rumeni ubranili.

47. minuta: Po globinski podaji Dobrovoljca je Nicholson žogo lepo sprejel s prsmi. Znotraj kazenskega prostoa je streljal z voleja, a se je z obrambo izkazal vratar Juric.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.

Piscalka45+1. minuta: Glavni sodnik je označil konec prvega polčasa, v katerem Domžalčani tekmecu niso pustili niti enega strela proti vratom novega vratarja Krševana Santinija. Na drugi strani so si pripravili nekaj priložnosti in eno od teh tudi izkoristili.

40. minuta: Ibričić je priboril kot z desne strani. Po podaji Mujana so se Zagrebčani ubranili.

zoga0:1 Vetrih; 30. minuta: Po lepi globinski podaji Vetriha je Podlogar prišel do strela. Branilci Dinama so odbili v kot. Po podaji Mujana je bil Nicholson najvišji v kazenskem prostoru. Žogo je z glavo poslal pred vrata, kjer je iz bližine učinkovito zaključil Vetrih.

26. minuta: Podlogar je priboril kot z desne strani. Po podaji Mujana so se Zagrebčani ubranili.

24. minuta: Po podaji Vetriha si je Gnezda Čerin lepo pripravil prostor za strel. S 23 metrov je meril za las mimo desne vratnice.

15. minuta: Rom je z desne strani poslal predložek pred vrata. Do strela z glavo je prišel Nicholson, a vratar Juric ni imel težjega dela z obrambo.

13. minuta: Ibričić je bil pri žogi na levi strani polovice Dinama. Poslal je predložek na bližnjo vratnico, kjer je Nicholson žogo odložil za Mujana. Ta je z 12 metrov streljal za las previsoko.

6. minuta: Ibričić je uspešno preigraval globoko na levi strani polovice Dinama. Z izjemno podajo je zaposlil Mujana, ki je poizkušal s predložkom pred vrata. Žogo je pod prečko preusmeril Carracedo, a se je z odlično obrambo izkazal vratar, ki je odbil v kot. Po podaji Sikoška so se Zagrebčani ubranili.

3. minuta: Nicholson je priboril kot z leve strani. Po podaji Mujana so Zagrebčani uspešno odbili.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Dinama.