Žan Žužek je poškodovan. Tilen Klemenčič, Gaber Dobrovoljc, Gregor Sikošek, Amedej Vetrih, Adam Gnezda Čerin in Dejan Lazarević imajo reprezentančne obveznosti, Matej Podlogar je dobil prosto.

Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Delegat

3:2 Marinović 90'

2:1 Nicholson 53'
2:2 Nicholson 66'

Piscalka90+1. minuta: Glavni sodnik Nejc Kajtazović je označil konec tekme.

zoga3:2 Marinović; 90. minuta: V gnači na vrhu kazenskega prostora Domžal je do žoge prišel Marinović, ki je s 14 metrov neubranljivo zadel zgornji desni kot vratarja Mulalića.

90. minuta: Žinič je odbil v kot z leve strani. Po podaji Kopača je pred vrati odbil Nicholson. Hasanja je žogo namestil Osikelu, ki je streljal, a brez težav za Mulalića.

88. minuta: Čeh je z odlično globinsko podajo zaposlil Nicholsona, ki je po preigravanju streljal za las mimo leve vratnice.

87. minuta: Čeh je priboril kot z leve strani. Po podaji Hrovata so se domači ubranili. Akcijo je na desni strani nadaljeval Urbančič. Poslal je nizek predložek v sredino, kjer je Kolobarić s peto zaposlil Nicholsona. Strel Jamajčana z 10 metrov je zaustavil vratar Čadež.

83. minuta: Femec je odbil v kot z desne strani. Po podaji Kopača so se gostje ubranili.

81. minuta: Po natančni globinski podaji je Bojić v zadnjem trenutku izbil žogo pred Nicholsonom. Kot z leve strani je izvedel Urbančič, a je žoga prešla prečno črto.

79. minuta: Po odlični podaji Hrovata je Kolobarić prodrl v kazenski prostor Triglava. Njegov strel z desne strani je zaustavil vratar Čadež.

75. minuta: Po podaji Osikela je Križaj uspešno preigraval na vrhu kazenskega prostora Domžal. Nejgov diagonalni strel z desne strani je odlično odbil Mulalić, razčistil pa je Žinič.

70. minuta: Po podaji Urbančiča si je Čeh lepo pripravil prostor za strel z levega roba kazenskega prostora. Njegov poizkus po tleh je brez težav zaustavil vratar Čadež.

zoga2:2 Nicholson; 66. minuta: Žinič se je izkazal z odličnim prodorom po desni strani. V kazenskem prostoru je na kratko podal do Kolobarića, ki je z desne strani podal pred vrata. Tam osamljenemu Nicholsonu ni bilo težko žoge pospraviti v mrežo.

62. minuta: Čeh je z natančno podajo v kazenskem prostoru našel Kolobarića. Napadalec je močno streljal z 12 metrov, vratar Čadež pa je z odlično obrambo žogo z roko odbil v kot.Po podaji s kota je pred vrati prekršek storil Radovanović.

61. minuta: Femec je priboril kot z desne strani. Po podaji Urbančiča je žoga zletela z igrišča.

59. minuta: Kopač se je sam znašel pred vratarjem Mulalićem. Slednji je strel Kranjčano z odlično obrambo odbil v kot. Po podaji s kota je bil pred vrati najvišji Mulalić.

57. minuta: Domžalčani so prišli do prostega strela na levi strani. S 25 metrov je neposredno proti vratom streljal Urbančič, ki je stresel prečko.

zoga2:1 Nicholson; 53. minuta: Čeh je bil pri žogi na levi strani kazenskega prostora Triglava. Poslal je odličen predložek pred vrata, kjer je osamljeni Nicholson s strelom z glavo razpolovil zaostanek rumenih.

48. minuta: Udovič je priboril prosti strel slabih 30 metrov od vrat Domžal. Z neposrednim strelom je ponovno poizkušal Crnov, vratar Mulalić ni imel težav z obrambo.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.

Piscalka45+2. minuta: Glavni sodnik Nejc Kajtazović je označil konec prvega polčasa.

45+1. minuta: Morris je odbil v kot z leve strani. Po podaji Crnova so se gostje ubranili.

zoga2:0 Majcen/11m; 38. minuta: Triglav je prišel do prostega strela dobrih 25 metrov od vrat Domžal. Crnov je mojstrsko streljal v zgornji levi kot in stresel prečko. Oglasil pa se je sodnik Kajtazović, ki je pred vrati videl prekršek Morrisa nad Majcnom. Enajstmetrovko je s strelom v spodnji desni kot zanesljivo izvedel prav Majcen.

31. minuta: Nov protinapad Kranjčanov. Po desni strani je pobegnil Žurga, ki je žogo zavrnil do Crnova. Slednji je z 18 metrov meril previsoko.

zoga1:0 Tijanić; 30. minuta: Urh je z glavo nespretno vrnil na svojo polovico. Tam je bil Majcen, ki je sam krenil proti vratom Domžal. Na vrhu kazenskega prostora je podal na desno do Tijanića, ki mu ni bilo težko poslati žoge v prazno mrežo.

29. minuta: Hodžić je z natančnim predložkom pred vrati našel osamljenega Mujana. Strel Hrvata je z izjemnoi podajo Arko odbil v kot. Po podaji Ibričića so se domači ubranili.

28. minuta: Po podaji Svetlina je Pečnik streljal s 25 metrov. Na pravem mestu je bil Arko.

25. minuta: Svetlin je z odlično globinsko podajo v kazenskem prostoru našel Belimo. Krilni napadalec si je pripravil prostor za strel in z 12 metrov močno sprožil. Vratar Arko se je izkazal z odlično obrambo.

22. minuta: Domžalčani so znova kombinirali na vrhu kazenskega prostora Triglava. Nekoliko z desne strani je do strela prišel Vuk, ki zadel stičišče vratnice in prečke. Ostaja 0:0.

19. minuta: Po podaji Mujana je Vuk priboril kot z leve strani. Po podaji Ibričića so se domači ubranili.

17. minuta: Morris je storil prekršek globoko na levi strani polovice Domžal. Po podaji Tijanića so se gostje ubranili.

15. minuta: Domžalčani so s pritiskom na polovici Triglava prišli do žoge. Ibričić je na kratko podal do Mujana, ki je na vrhu kazenskega prostora našel Hodžića. Zvezni igralec je z 20 metrov meril previsoko.

12. minuta: SVetlin je prodiral na polovici Triglava. Domači so žogo izbili do Hodžića, ki je s 25 metrov streljal v desni kot. Vratar Arko se je izkazal z obrambo.

9. minuta: Po podaji Morrisa je Belima prišel do strela s 25 metrov. Na pravem mestu vratar Arko.

8. minuta: Drugi kot Domžal na tekmi. Po podaji Ibričića z leve je žoga zletela z igrišča.

5. minuta: Po strelu Vuka so domači žogo odbili v kot z dense strani. Po podaji Ibričića je na prvi vratnici odbil Majcen, v nadaljevanju pa je žogo ujel vratar Arko.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Triglava.

Logo hitD ToursAS DomžaleMG instalaterstvoTG LOGO BREZ OZADJAMetal profilAvtomehanika KvederOrbim KamnikSalomonLavacoNemecIzolacije PevecvalinanovProairDare Kos s.p.SPC ŠkerjanecGM Jagodiclogoaslani bmcound  chio logo jpg RGB