Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Delegat

0:2 Nicholson 34'
0:3 Hodžić 45'
0:4 Dobrovoljc 47'
0:5 Vuk 90'

Piscalka90+2. minuta: Glavni sodnik Darijan Kovačič je označil konec tekme in Domžalčani so prvo tekmo v letu 2019 zaključili z visoko zmago.

zoga0:5 Vuk; 90. minuta: Sikošek in Vuk sta z dvojnima podajama povsem izigrala obrambo Brinja. Napadalec Domžal je z 10 metrov brez težav pospravil žogo v mrežo.

Enajstmetrovka Cimerman/Brinje; 84. minuta: Pečnik je storil prekršek za enajstmetrovko. S strelom v spodnji desni kot je poizkušal Cimerman, a se je z izjemno obrambo izkazal vratar Milić.

83. minuta: Pečnik je z desne strani poslal oster predložek pred vrata. Vratar Pavlovič ni najbolje posredoval, Vetrih pa je žogo poslal mimo leve vratnice.

82. minuta: Pečnik je priboril kot z desne strani. Po podaji Pečnika je do zaključnega strela prišel Vuk. Iz težkega položaja je z voleja meril mimo vrat.

79. minuta: Po lepi dvojni podaji Svetlina in Podlogarja je slednji s 13 metrov stresel zunanji del mreže.

77. minuta: Mujan je priboril prosti strel na levi strani kazenskega prostora. Po podaji Mujana so se domači ubranili.

74. minuta: Brinje so krenile v hiter protinapad. Po podaji Štancarja je Dindić prišel sam pred vratarja Milića. Igralec domačih je meril čez gol.

70. minuta: Pečnik je preizkusil svoj močan strel. S 25 metrov je meril za las previsoko.

68. minuta: Mujan je priboril kot z leve strani. Po podaji Pečnika je Vuk z glavo streljal mimo leve vratnice.

66. minuta: Vetrih je na desni strani našel Pečnika, ki je poslal natančen predložek pred vrata. Tam je Gnezda Čerin z glavo streljal previsoko.

63. minuta: Prvi strel domačih v okvir vrat. Poizkus Potočarja z 20 metrov je brez težav zaustavil vratar Milić.

59. minuta: Vetrih je priboril kot z leve strani. Po podaji Mujana so domači odbili.

zoga0:4 Dobrovoljc; 47. minuta: Mujan je izvajal kot z leve strani. Na prvi vratnici je našel Dobrovoljca, ki je s prefinjenim strelom z glavo žogo poslal v mrežo.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.

Piscalka45+1. minuta: Glavni sodnik Darijan Kovačič je označil konec prvega polčasa.

zoga0:3 Hodžić; 45. minuta: Odlična akcija rumenih na polovici Brinja. Lazarević je na kratko podal do Ibričića, ki je z imenitno podajo v kazenskem prostoru našel Hodžića. Ta je z 10 metrov z leve strani natančno meril v dolgi kot nemočnega Cvijića.

42. minuta: Belima je izvedel kot z desne strani. Pred vrati je bil najvišji vratar Cvijić.

37. minuta: Mulalić je izven kazenskega prostora storil prekršek nad Smajićem. Po podaji s prostega strela je pred vrati za las z glavo zamudil Strajnar.

zoga0:2 Nicholson; 34. minuta: Ibričić je bil pri žogi na desni strani polovice Brinja. Poslal je natančen preddložek v kazenski prostor, kjer je Nicholson prehitel vratarja Cvijića in žogo z glavo poslal v mrežo.

26. minuta: Kot z leve strani je izvajal Ibričić. Na prvi vratnici ni uspel do strela z glavo priti Nicholson.

16. minuta: Po podaji Hodžića je Urbančič streljal s 25 metrov. Žoga je zadela branilca Brinja in zletela za las čez gol. Po podaji Ibričića s kota so domači odbili do Lazarevića, ki je z 12 metrov meril za las previsoko.

10. minuta: Po prodoru Belime so domači žogo odbili do Ibričića. Ta je z lepo podajo na desni strani kazenskega prostora našel Nicholsona. Strel Jamajčana z desetih metrov je z odlično obrambo odbil vratar Cvijić.

9. minuta: Belima je bil dolgo časa pri žogi na desni strani polovice Brinja. Z roba kazenskega prostora je streljal mimo desnega zgornjega kota domačih vrat.

zoga0:1 Ibričić; 6. minuta: Hodžić je podal na desno stran, kjer je uspešno preigraval Belima. Poslal je nizek predložek pred vrata, kjer je vratar Cvijić žogo odbil do Ibričića. Kapetan Domžal je s sedmih metrov zadel zgornji levi kot domačih vrat.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Brinja.