NKD TV: Super Rudi prinesel zmago proti Triglavu

Nogometaši Domžal nadaljujejo serijo zmag, ki sedaj traja že tri tekme. V soboto so na domačem stadionu gostili kranjski Triglav in okoli 800 gledalcev je znova domov odhajalo zadovoljnih. Videli so vrhunsko tekmo, polno tempa, priložnosti in neverjeten gol za zmago. Zanj je poskrbel Rudi Požeg Vancaš, ki je v tretji minuti sodnikovega dodatka tekme iz voleja še drugič zatresel mrežo Kranjčanov in postavil končni izid 2:1.

Rudi Požeg Vancaš

Nesporni junak srečanja je namreč že v 68. minuti izničil prednost gostov, ki jim jo je v uvodu tekme z golom prinesel Enis Đurković. Z novimi tremi točkami so se varovanci Stevana Mojsilovića drugouvrščeni Olimpiji približali le na točko, za vodilnim Mariborom, ki v nedeljo gostuje v Športnem parku, pa zaostajajo 10 točk. Oglejte si video vrhunce tekme in prve besede domžalskega trenerja po njej.

Vrhunci tekme Domžale - Triglav Kranj 2:1