V ekipi Domžal zaradi poškodb manjkata Nermin Hodžić in Petar Franjić. Amedej Vetrih nima pravice nastopa.

Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Delegat

ZORYA

0:1 Karavaiev 45'
1:2 Shalfyeyev 74'
1:3 Lunov 90+1'

zoga1:3 Lunov; 90+1. minuta: Lunov je po desni strani prodrl vse do vrat Domžal. S petih metrov je natančno meril pod prečko in povišal vodstvo Ukrajincev na dva gola.

89. minuta: Faupala je prodrl po desni strani vse do vrat Domžal. Močno je streljal, a se je znova izkazal vratar Tetičkovič.

86. minuta: Z zvitim strelom v dolgi kot je poizkušal Lunov, ki je meril za las mimo vrat.

78. minuta: Lunov je žogo zavrnil do Kharatina, ki je z 20 metrov meril za las mimo desne vratnice.

76. minuta: Faupala je prodrl po levi strani. Poslal je predložek pred vrata, kjer je bil osamljeni Lunov. Močno je sprožil pod prečko, a se je znova z izjemno obrambo izkazal vratar Tetičkovič.

zoga1:2 Shalfyeyev; 74. minuta: Po predložku Kamenyuka na desno stran kazenskega prostora je bil v skoku od Vrandečiča višji Arveladze. Žoga je prišla do Shalfyeyeva, ki je s petih metrov zadel desni kot vrat Domžal.

69. minuta: Guček je odbil v kot z desne strani. Po podaji pred vrata je z glavo odbil Vrandečič.

zoga1:1 Haljeta; 66. minuta: Vrandečič je uspešno prodrl po levi strani. Po tleh je podal v kazenski prostor do Tubića, ki je streljal s prve. Žogi je na poti proti vratom smer spremenil Haljeta in izid izenačil.

65. minuta: El Bouazzati je prodrl po desni strani. Poslal je predložek pred vrata, kjer je bil povsem osamljen Lunov, ki je z 10 metrov močno streljal z glavo. Z vrhunsko obrambo je žogo odbil vratar Tetičkovič.

62. minuta: Po podaji Tubića je Petric nemudoma po vstopu prišel do strela znotraj kazenskega prostora. Z odlično obrambo se je izkazal vratar Da Silva, ki je žogo odbil z nogo.

59. minuta: Hebaj je priboril prosti strel 22 metrov od vrat Zorye. Z neposrednim strelom je poizkušal Žužek, ki je meril previsoko.

57. minuta: Khomchenovskyy je prodrl po levi strani. Poslal je predložek na prvo vratnico, kjer je streljal Kochergin. Zadel je zunanji del mreže.

55. minuta: Urbančič je z dobrih 20 metrov močno streljal. Žoga je oplazila Vernyduba in vratar Da Silva je z odlično obrambo žogo odbil v kot. Po podaji Šipka so se gostje ubranili.

55. minuta: Šipek je izvajal kot z leve strani. Pred vrati je s pestjo uspešno odbil Da Silva.

53. minuta: Vrandečič je potegnil po levi strani. Poslal je odličen predložek na drugo vratnico. Vratar Da Silva je na kratko odbil, v zadnjem trenutku pa je pred Haljeto žogo v kot odbil eden od branilcev Zorye. Po podaji Tubića je bilo znova vroče pred vrati Ukrajincev, a so se slednji na koncu ubranili.

52. minuta: Po podaji Tubića je Urbančič z 20 metrov meril previsoko.

51. minuta: Da Silva je poizkušal s strelom s 25 metrov. Meril je v spodnji desni kot, a se je z odlično obrambo izkazal vratar Tetičkovič.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Zorye. Oba trenerja sta med odmorom zamenjala vratarja. V ekipi Domžal pa je namesto Tonćija Mujana vstopil še Lovro Vrandečič.

Piscalka45+1. minuta: Glavni sodnik je označil konec prvega polčasa.

zoga0:1 Karavaiev; 45. minuta: Po dolgi podaji Ukrajincev se je sam pred vratarjem Mulalićem znašel Karavaiev. Z rutiniranim strelom v spodnji desni kot je popeljal Zoryo v vodstvo.

44. minuta: Da Silva je s 25 metrov poizkušal s strelom, a je meril previsoko.

38. minuta: Po globinski podaji Ukrajincev je bil Khomchenovskyy sam pred vratarjem Mulalićem, ki je stekel iz vrat. Ukrajinec je žogo poslal mimo domžalskega čuvaja mreže, a tudi mimo leve vratnice.

30. minuta: Po predložku Cheberka z leve strani je na drugi vratnici z voleja streljal Karavaiev. Meril je mimo leve vratnice.

26. minuta: Po poigravanju domače obrambe je do žoge prišel Karavaiev, ki je podal v sredino do osamljenega Gromova. Ta je streljal z 11 metrov, a se je z izjemno obrambo izkazal vratar Mulalić, ki je odbil v kot.

25. minuta: Guček je odbil v kot z desne strani. Po podaji Da Silve je žoga prišla do Khomchenovskyja, ki je z voleja streljal previsoko.

18. minuta: Haljeta je priboril prosti strel dobrih 25 metrov od vrat Zorye. Z neposrednim strelom je poizkušal Tubić, ki je meril previsoko.

17. minuta: Hebaj je prodiral po desni strani. Na vrhu kazenskega prostora je podal do Šipka, ki je žogo namestil Haljeti. Novinec v domžalskem dresu je streljal za las mimo desne vratnice.

14. minuta: Vratarju Makharadzeju je na levi strani žogo ukradel Haljeta. Podal je v sredino, kjer so Ukranjici odbili v kot. Po podaji Mujana je žoga zletela z igrišča.

13. minuta: Morris je odbil v kot z leve strani. Po podaji Kochergina je pred vrati z roko odbil Mulalič. Do strela je prišel Da Silva, na golovi črti pa je izbil Rom.

10. minuta: Morris je odbil v kot z desne strani. Po podaji Khomchenovskyja z leve je na drugi vratnici z voleja streljal mimo desne vratnice.

1. minuta: Žužek je odbil v kot z desne strani. Po podaji Da Silve je na prvi vratnici odbil Hebaj. Po predložku Khomchenovskyja je na drugi vratnici streljal Svatok. Z golove črte je odbil Morris.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.

Logo hitD ToursAS DomžaleMG instalaterstvoTG LOGO BREZ OZADJAMetal profilAvtomehanika KvederOrbim KamnikSalomonLavacoNemecIzolacije PevecVarovanje ValinaProairDare Kos s.p.SPC ŠkerjanecGM Jagodiclogoaslani