V ekipi Domžal manjkajo Andraž Kirm, Nermin Hodžić, Petar Franjić, Matija Rom in Emir Azemović. Amedej Vetrih nima pravice nastopa.

Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Delegat

1:1 Huspek 54'
2:1 Jantscher 63'/11m
3:1 Schubert 74'

0:1 Ibraimi 15'

Piscalka90+1. minuta: Glavni sodnik je označil konec tekme. Avstrijci so v drugem polčasu pripravili preobrat in zanesljivo zmagali.

85. minuta: Šipek je priboril prosti strel 22 metrov od vrat Sturma. Z neposrednim strelom je poizkušal Šipek, ki je meril čez zid, a premalo močno za vratarja Schützenauerja.

79. minuta: Zaradi udarca v glavo Tubić ne more nadaljevati z igro. Domžalčani bodo zadnjih enajst minut odigrali z igralcem manj.

77. minuta: Guček je odbil v kot z desne strani. Po uigrani akciji domačih so se rumeni ubranili.

zoga3:1 Schubert; 73. minuta: Fadinger je prodrl po desni strani. Poslal je predložek pred vrata, kjer je osamljeni Schubert z 11 metrov z glavo neubranljivo zadel desni kot nemočnega tetičkoviča.

zoga2:1 Jantscher/11m; 63. minuta: V dvoboju Dobrovoljca in Grozureka je slednji padel v kazenskem prostoru in sodnik je hitro pokazal na najstrožjo kazen. S strelom v desni vratarjev kot je Sturm v vodstvo popeljal Jantscher.

menjava60. minuta: Trener Simon Rožman je zamenjal še preostalih deset nogometašev.

55. minuta: Nova priložnost za Sturm. Po desni strani je pobegnil Jantscher, ki je z desne strani meril za las mimo leve vratnice.

zoga1:1 Huspek; 54. minuta: Ibričić je slabo podal žogo proti svojemu kazenskemu prostoru. Prestregel jo je Huspek, ki je dobil še neposredni dvoboj z Milićem in izid izenačil.

47. minuta: Domžalčani so nemudoma nevarno zapretili. Ibraimi je z 20 metrov meril za las mimo leve vratnice.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Sturma.

menjava46. minuta: V ekipi Domžal je Lovra Bizjaka, ki je dobil udarec v koleno, zamenjal Nermin Haljeta. Dve zamenjavi tudi pri Sturmu.

Piscalka45. minuta: Glavni sodnik je brez dodatka označil konec prvega polčasa, ki so ga povsem zasluženo dobili Domžalčani. Varovanci Simona Rožmana so po uvodnem prilagajanju iz minute v minuto postajali nevarnejši. Dobro igro so kronali z golom Ibraimija, ki je izkoristil izjemno podajo Bizjaka.

44. minuta: Lackner je ob desni stranski črti zaposlil Jantscherja. Ta je podal na prvo vratnico, kjer je s peto poizkušal Pink, ki je meril mimo leve vratnice.

41. minuta: Bizjak je priboril prosti strel na levi strani polovice Sturma. Po podaji Ibraimija je bil v prepovedanem položaju Nicholson.

33. minuta: Nova priložnost za Sturm. Tokrat je do strela s 16 metrov prišel Jantscher. Z voleja je nevarno sprožil, z odlično obrambo pa je žogo z roko odbil vratar Milić.

31. minuta: Prva prava priložnost Avstrijcev na tekmi. Na desni strani je Lema s peto žogo spravil do Kocha. Slednji je s prve poslal predložek pred vrata, kjer je z glavo streljal Jantscher. Brez večjih težav je žogo zadržal vratar Milić.

26. minuta: Domžalčani so izpeljali novo lepo akcijo po levi strani. Bizjak je uspešno preigral svojega čuvaja in podaljšal do Melnjaka. Slednji se je odlično znebil zadnjega branilca in pred vratarjem Sturma podal v sredino. Tam so domači branilca v zadnjem trenutku odbili.

zoga0:1 Ibraimi; 15. minuta: Po napaki avstrijske obrambe je Bizjak uspešno prodrl v kazenski prostor. Z leve strani je podal pred vrata, kjer Ibraimiju iz neposredne bližine ni bilo težko žoge poslati v prazno mrežo.

14. minuta: Po izjemni diagonalni podaji Ibraimija je Bizjak prišel do žoge v kazenskem prostoru Sturma. Z odličnim preigravanjem je prišel do neoviranega strela in s 13 metrov dodobra stresel prečko.

9. minuta: Bizjak je priboril prosti strel 20 metrov od vrat Sturma. Nekoliko z leve strani je z neposrednim strelom poizkušal Ibričić, ki je meril pod prečko. Vratar Siebenhandl ni imel težav z obrambo.

6. minuta: Širok je odbil v kot z leve strani. Po podaji Schrammla so se Domžalčani ubranili.

4. minuta: Po podaji Široka je Gnezda Čerin poizkušal s predložkom pred vrata. Na mestu je bil vratar Siebenhandl.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.

Logo hitD ToursAS DomžaleMG instalaterstvoTG LOGO BREZ OZADJAMetal profilAvtomehanika KvederOrbim KamnikSalomonLavacoNemecIzolacije PevecVarovanje ValinaProairDare Kos s.p.SPC ŠkerjanecGM Jagodiclogoaslani bmc