V ekipi Domžal zaradi poškodb manjkajo Dario Kolobarić, Matevž Femec, Marsel Stare, Tamar Svetlin in Denis Tubić.

Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Delegat

6:1 Urbančič 79'
ALUMINIJ

4:1 Kovačec 45'  Bračko 46'
  Marinšek 60'

Piscalka90+3. minuta: POKALNI PRVAKI SLOVENIJEEEEEEE!!!!! Glavni sodnik Aleksandar Matković je označil konec tekme in Domžalčani so še drugič v zgodovini kluba mladinski pokalni prvaki Slovenije!

90+1. minuta: Četrti sodnik Tadej Mežnar je označil še najmanj dve minuti sodnikovega dodatka.

89. minuta: Gregorin je znova pobegnil po levi strani. Njegov strel znotraj kazenskega prostora je z odlično obrambo zaustavil vratar Banić.

menjava85. minuta: V ekipi Domžal je Klemna Mihelaka zamenjal Luka Stojković.

menjava81. minuta: V ekipi Domžal sta Domna Božiča in Jošta Urbančiča zamenjala Goran Karadžić in Tomaž Iskra.

menjava79. minuta: V ekipi Domžal je Andrijo Radovanovića zamenjal Din Gutić.

zoga6:1 Urbančič; 79. minuta: Gooooooooooooooooool! Gregorin je prodrl v kazenski prostor Aluminija. Ob preigravanju vratarja Banića je slednji storil prekršek in rumeni so prišli do enajstmetrovke. Z bele točke je v desni kot streljal Urbančič, a je vratar Banić žogo odbil predse. Prvi je bil pri njej Urbančič, ki jo je le še poslal v prazno mrežo.

zoga5:1 Gnezda Čerin; 77. minuta: Goooooooooooooooooooool! Domžalčani so izpeljali imenitno akcijo po levi strani. Žinič je uspešno preigraval v kazenskem prostoru. Podal je v sredino, kjer si je Gnezda Čerin pripravil prostor za strel in z 10 metrov brez težav dosegel svoj drugi gol na tekmi.

menjava75. minuta: V ekipi Aluminija je Fekonjo zamenjal Brzin.

72. minuta: Radovanović je ukradel žogo globoko na polovici Aluminija. Podal je v kazenski prostor, kjer je Gregorin lepo zavrnil do Gorenca Stankovića. Ta je močno streljal s 13 metrov, a je vratar Banić žogo odbil. Do nje je prišel Gnezda Čerin, ki je z vrha kazenskega prostora streljal z levico, vendar je bil znova zanesljiv Banić.

71. minuta: Urbančič je priboril prosti strel na desni strani polovice Aluminija. Z neposrednim strelom je poizkušal Gnezda Čerin, ki je meril previsoko.

menjava69. minuta: V ekipi Aluminija je Šteharnika zamenjal Sać.

menjava68. minuta: V ekipi Domžal je Anisa Jašaragića zamenjal Žan Zupančič.

rumeni karton mali60. minuta: Zaradi prekrška nad Anisom Jašaragićem je rumeni karton prejel Marinšek.

60. minuta: Aluminij je izpeljal hiter protinapad. Mesarič je v kazenskem prostoru našel Bračka, ki je neovirano streljal z 11 metrov. Z izjemno obrambo se je izkazal vratar Mihelak.

57. minuta: Bračko je prodrl po levi strani. Poslal je predložek na prvo vratnico, kjer je z glavo streljal Jauk. Meril je za las mimo desne vratnice.

52. minuta: Po lepi podaji za hrbet obrambe Aluminija je Jašaragić prišel sam pred vrata. Tokrat je poizkušal s preigravanjem, a mu je četrti gol na tekmi z odlično obrambo preprečil vratar Banić.

51. minuta: Po kratki podaji Urbančiča s prostega strela je Gnezda Čerin sprožil s 25 metrov. Meril je previsoko.

rumeni karton mali48. minuta: Zaradi prekrška na sredini igrišča je rumeni karton prejel Andrija Radovanović.

47. minuta: Urbančič je izvajal kot z desne strani. Podal je pred vrata, kjer je z glavo pod prečko meril Gregorin. Z odlično obrambo je Banić žogo izbil v kot. Po podaji Urbančiča so Kidričani na prvi vratnici odbili v nov kot. Po podaji Božiča so se igralci Aluminija ubranili.

rumeni karton mali46. minuta: Zaradi ugovarjanja je rumeni karton prejel Bračko.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Aluminija.

menjava46. minuta: V ekipi Aluminija med odmorom kar tri zamenjave. Namesto Kovačeca, Rogine in Pohlevna so v igro vstopili Mesarič, Ferčič in Jauk.

Piscalka45+1. minuta: Glavni sodnik Aleksandar Matković je označil konec prvega polčasa, v katerem so Domžalčani prišli do visokega in več kot zasluženega vodstva.

zoga4:1 Kovačec; 45. minuta: Tik pred koncem prvega polčasa so Kidričani izpeljali akcijo po desni strani. Po predložku je bil na drugi vratnici dovolj vztrajen Kovačec, ki je v drugem poizkusu uspel premagati vratarja Mihelaka.

zoga4:0 Jašaragić; 44. minuta: Gnezda Čerin je z vrhunsko podajo v ogenj poslal Jašaragića. Ta je znotraj kazenskega prostora uspešno preigraval in z neubranljivim strelom v levi kot dosegel hattrick!

rumeni karton mali37. minuta: Zaradi prekrška nad Marinškom je rumeni karton prejel Luka Guček.

zoga3:0 Jašaragić; 35. minuta: Gooooooooooooooooool! Domžalčani ekspresno do tretjega gola na tekmi. Po akciji Gnezde Čerina in Gučka je slednji v kazenskem prostoru lepo našel Jašaragića. Ta je z 11 metrov natančno meril v spodnji levi kot vrat Aluminija.

rumeni karton mali33. minuta: Zaradi pretiranega slavja po doseženem golu je rumeni karton prejel Jašaragić

zoga2:0 Jašaragić; 33. minuta: Gooooooooooooooooool! Gregorin je z odlično podajo za hrbtom obrambe Aluminija našel Jašaragića. Napadalec Domžal je z odličnim lob udarcem premagal vratarja Banića in podvojil vodstvo rumenih.

31. minuta: Urbančič je priboril kot z desne strani. Isti igralec je poslal predložek pred vrata, a so se Kidričani ubranili.

zoga1:0 Gnezda Čerin; 21. minuta: Gooooooooooooooooool! Domžalčani so kombinirali na levi strani. Jašaragić je na kratko podal do Žiniča, ki je z levico poslal predložek pred vrata. Tam je visoko skočil Gnezda Čerin, ki je z glavo neubranljivo zadel desni kot vrat Aluminija.

19. minuta: Jašaragić je na kratko podal do Gorenca Stankovića, ki je poslal predložek na desno stran kazenskega prostora. Tam je za las zamudil Urbančič.

17. minuta: Žinič je odlično prodrl po levem boku. Žogo je zavrnil v kazenski prostor, kjer je do strela z 10 metrov prišel Gnezda Čerin. Z odlično obrambo se je izkazal vratar Banić.

rumeni karton mali15. minuta: Zaradi visoko dvignjene noge je rumeni karton prejel Jošt Urbančič.

10. minuta: Gnezda Čerin je priboril prosti strel na polovici Aluminija. Isti igralec je poslal predložek pred vrata, kjer je Guček z glavo streljal v dolgi kot. Žoga je zletela za las mimo leve vratnice.

1. minuta: Domžalčani so zapretili že v 15. sekundi tekme. Z 20 metrov je z voleja nevarno sprožil Gnezda Čerin, ki je meril za las mimo desne vratnice.

Piscalka 1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.

Logo hitD ToursAS DomžaleMG instalaterstvoTG LOGO BREZ OZADJAMetal profilAvtomehanika KvederOrbim KamnikSalomonLavacoNemecIzolacije PevecVarovanje ValinaProairDare Kos s.p.SPC ŠkerjanecGM Jagodiclogoaslani