FacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedinYoutubeInstagram
Spletni portal za funkcionalnost strani uporablja piškotke. Z nadaljevanjem obiska strani soglašaš z njihovo uporabo.

Podaljšanje pogodbe - Matija Širok vsaj še dve leti v rumenem dresu!

Da bo veselje po včerajšnji zmagi še večje, vam z navdušenjem sporočamo svežo kadrovsko novico. Matija Širok, ki je imel sklenjeno pogodbo do konca te sezone, bo v rumenem dresu nastopal vsaj še dve leti, saj smo z njim danes sklenili dogovor o podaljšanju sodelovanja.

Zelo sem vesel, da bom tudi v prihodnje nastopal v rumenem dresu, saj se tukaj izredno dobro počutim. Klub ima zdrave tekmovalne ambicije, je odlično organiziran, tako da me veseli, da smo našli skupen jezik. S soigralci smo kot ena velika družina, kar se kaže na igrišču in tudi ob njem. Odlične igre v tej sezoni niso naključje, ampak posledica trdega dela pod vodstvom Simona Rožmana, s katerim odlično sodelujem. Ponosen sem, da sem se v Domžalah uspel prebiti tudi do reprezentance, kar je eden izmed mojih individualnih ciljev za nadaljevanje kariere. Dosežki posameznika so vedno lažje uresničljivi skozi skupne cilje celotnega moštva, ki diha kot eno. Kot rečeno, za našo ekipo to vsekakor velja, zato je bila odločitev o sklenitvi nove pogodbe precej enostavna,“ je po podaljšanju pogodbe dejal odlični bočni branilec, ki je v tej sezoni vknjižil dvajset nastopov, dosegel dva zadetka in kar šestkrat soigralcem uspešno podal za zadetek.

Ob sklenitvi novega dogovora si je s 26-letnim nogometašem kot prvi v roke segel športni direktor Matej Oražem, ki je že pospešeno začel z oblikovanjem igralskega mozaika za prihodnjo sezono. Kot prvi je pogodbo podaljšal Senijad Ibričić, sedaj se mu je pridružil še Širok. “Matija že nekaj čaka niza izjemne predstave in je eden nosilcev našega moštva. Vsekakor je tudi med resnimi kandidati, da se ponovno prebije do reprezentance, zato je seveda logično, da smo si želeli podaljšanja njegove pogodbe. S svojo kakovostjo in odličnimi igrami je vzbudil precej zanimanja drugih klubov, a sva se kljub temu uspela dogovoriti za nadaljevanje sodelovanja. Vesel sem, da bomo še naprej soustvarjali našo zgodbo,“ poudarja glavni snovalec kadrovske politike v našem klubu, ki je nato še dodal: “Jasno je, da je Matija izredno ambiciozen in da so njegovi cilji v karieri še višji. Mi mu bomo na tej poti seveda pomagali, ga spodbujali, ob tem pa skrbeli, da bo še naprej hitro napredoval. Si pa do konca poletja vsekakor želimo ostati v isti zasedbi, saj si želimo biti karseda konkurenčni na mednarodnem prizorišču.“

Besedilo: Alen Obrez
Foto: Lado Vavpetič

esadmulalic logo  Tark  Joma  ELPro

 Logo hitD ToursAS DomžaleMG instalaterstvoTG LOGO BREZ OZADJAMetal profilAvtomehanika KvederOrbim KamnikSalomonLavacoNemecIzolacije PevecvalinanovProairDare Kos s.p.SPC ŠkerjanecGM Jagodiclogoaslani bmcound