FacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedinYoutubeInstagram
Spletni portal za funkcionalnost strani uporablja piškotke. Z nadaljevanjem obiska strani soglašaš z njihovo uporabo.

Dario Melnjak: "Želimo nadaljevati z našo vsebinsko usmeritvijo "

Z novo odlično predstavo so domžalski nogometaši v torek niz zmag povišali na pet tekem, kar je izenačena najdaljša serija v tej sezoni Prve lige Telekom Slovenije. Varovanci Simona Rožmana so proti Ankaranu dosegli štiri zadetke, kar dvakrat pa se je med strelce vpisal Dario Melnjak, ki je že v jesenskem delu dokazal, da se je več kot odlično znašel v rumenem dresu.

nkd 15 klemencic

Dolgo smo čakali na to prvo tekmo. Bili smo motivirani in željni začetka spomladanskega dela, saj smo začeli dokazati, da smo dobro delali skozi priprave. Tekmecu smo želeli vsiliti svojo igro, naš cilj je bilo narekovanje ritma. To nam je uspelo, zelo hitro smo tudi uspeli zadeti. S hitrim vodstvom smo si nekoliko olajšali naše delo, a do konca nismo popuščali in tako vseskozi izvajali pritisk proti zadnji liniji Ankarana. Veseli smo zmage, ki je povsem zaslužena,“ je uvodoma dejal bočni branilec.

25-letni hrvaški nogometaš se je našemu klubu pridružil zadnji dan poletnega prestopnega roka, v rumenem dresu pa je nato debitiral na pokalni tekmi z Muro. Odtlej je vknjižil še devet ligaških nastopov, zadnjega kot rečeno v torek, ko je kar dvakrat zatresel nasprotnikovo mrežo. Med strelce se je tako vpisal še na drugi tekmi zapored – decembra je namreč odločil tekmo z Olimpijo. “Prvič v profesionalni karieri sem dosegel dva zadetka na eni tekmi. Doseganje zadetkov ni primarna naloga branilcev, a nam način igre, ki ga gojimo v Domžalah, omogoča precej več priložnosti. Zelo sem vesel zase, a še bolj za celotno moštvo, da smo z zmago odprli spomladanski del. V torek sem bil dvakrat uspešen jaz, naslednjič bo morda kdo drug. Pomembno je, da nadaljujemo z izpolnjevanjem vsebinskih usmeritev našega strokovnega štaba, saj bodo tako prišle tudi zmage.“

nkd 3

Domžalska zasedba se bo znova predstavila že v soboto, ko jo čaka prvo domače srečanje v tem koledarskem letu. Ob 17. uri bodo rumeni gostili Gorico, s katero so se v tej sezoni pomerili dvakrat. “Novogoričani so zelo nevaren tekmec, tako da se bomo morali zelo potruditi, če se bomo želeli znova veseliti. Želja so seveda tri točke, kar je naša miselnost pred vsako tekmo. Dobro se bomo pripravili nanje in obračun pričakali zelo motivirani. V spomladanskem delu si želimo nadaljevati z našo vsebinsko usmeritvijo in napredovati v vsakem pogledu. Rezultatski cilj pa je seveda uvrstitev v Evropo,“ je dodal Melnjak, ki je nato nekaj besed namenil še domžalskim navijačem: “Lepo vabim vse pristaše našega kluba, da nas pridejo podpret na poti do našega cilja. Potrudili se bomo, da izpolnimo njihova pričakovanja in želje.“

Vstopnice za tekmo 22. kola Prve lige Telekom Slovenije so že naprodaj v NK Baru v Domžalah. Cena za odrasle znaša 5 EUR, za dijake, študente in upokojence 3 EUR, otroci do 14. leta pa imajo vstop prost.

Besedilo in foto: Alen Obrez 

esadmulalic logo  Tark  Joma  ELPro

 Logo hitD ToursAS DomžaleMG instalaterstvoTG LOGO BREZ OZADJAMetal profilAvtomehanika KvederOrbim KamnikSalomonLavacoNemecIzolacije PevecvalinanovProairDare Kos s.p.SPC ŠkerjanecGM Jagodiclogoaslani bmcound