V ekipi Domžal zaradi poškodbe manjka Dejan Milić, Petar Franjić je zbolel, Kristijan Šipek, Marko Alvir in Denis Tubić preventivno počivajo.

Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Četrti sodnik in delegat

Klemenčič 34'

0:1 Čuže 15'  Tolić 64'
  Biljan 79'

Piscalka90+1. minuta: Glavni sodnik je označil konec tekme.

89. minuta: Hebaj je priboril prosti strel na desni strani polovice Dinama. Po podaji Gnezde Čerina so se Zagrebčani ubranili.

83. minuta: Odlična akcija Domžalčanov po levi strani. Hebaj je podaljšal do Bizjaka, ki je odlično žogo zavrnil do Volariča. Primorec je z 12 metrov meril za las previsoko.

81. minuta: Po akciji Hodžića je do strela na vrhu kazenskega prostora prišel Bizjak. Vratar Živkovič ni imel težjega dela z obrambo.

78. minuta: Cisakovich je v hitrem protinapadu v ogenj poslal Špikića, ki je prišel do strela znotraj kazenskega prostora. Meril je za las mimo desne vratnice.

65. minuta: Izjemna diagonalna podaja Ibraimija na levo stran kazenskega prostora Dinama. S strelom s prve je poizkušal Kirm, ki je s petih metrov meril za las mimo leve vratnice.

59. minuta. Dobrovoljc je odbil v kot z leve strani. Po podaji Čekičija je žoga zletela z igrišča.

57. minuta: Ibrimi je priboril kot z desne strani. Po podaji Ibraimija je Melnjak streljal mimo desne vratnice.

51. minuta: Čekiči je prodrl po levi strani. Prišel je v kazenski prostor, kjer je z 12 metrov močno sprožil. Mulalić je z odlično obrambo žogo odbil v prečko. V nadaljevanju je do strela z voleja prišel Čuže, ki je meril mimo leve vratnice.

50. minuta: Kirm je na levi strani podaljšal do Melnjaka, ki je poslal predložek pred vrata. Tam je bil za las prenizek Ibraimi.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.

Piscalka45+1. minuta: Glavni sodnik je označil konec prvega polčasa.

39. minuta: Nicholson je priboril prosti strel 25 metrov od vrat Dinama. Z neposrednim strelom je poizkušal Ibričić, ki je zadel živi zid.

36. minuta: Ibričić je izvajal kot z leve strani. Po dvojni podaji s Kirmom je Ibričić poslal predložek na drugo vratnico. Žoga je zletela za las čez prečko.

35. minuta: Po napaki Domžalčanov pred svojim kazenskim prostorom je Čuže prišel do strela s 16 metrov. Meril je za las previsoko.

28. minuta: Ibraimi je priboril prosti strel slabih 30 metrov od vrat Dinama. Ibričić je poizkušal z neposrednim strelom proti vratom, a je meril previsoko.

zoga0:1 Čuže; 15. minuta: Špikić je pobegnil obrambi Domžal. Pravočasno je iz vrat stekel Mulalić, tako da je strel napadalca Dinama uspešno odbil. V nadaljevanju akcije je do žoge prišel Božič, ki je močno streljal proti vratom. Vratar Mulalić je z odlično obrambo žogo odbil pred vrata, kjer je bil najhitrejši Čuže, ki je zatresel prazno mrežo.

13. minuta: Vetrih je odbil v kot z desne strani. Po podaji Čekičija so se Domžalčani ubranili.

11. minuta: Melnjak je priboril prosti strel na levi strani polovice Dinama. Po podaji Ibričića so se Zagrebčani ubranili.

7. minuta: Ibraimi je uspešno preigraval na desni strani. Poslal je predložek v kazenski prostor, kjer je z glavo poizkušal Nicholson. Meril je za las mimo desne vratnice.

3. minuta: Po podaji Ibričića s prostega strela so Zagrebčani odbili v kot z leve strani. Po podaji Ibričića je bil pred vrati najvišji vratar Juric.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Dinama.

Logo hitD ToursAS DomžaleMG instalaterstvoTG LOGO BREZ OZADJAMetal profilAvtomehanika KvederOrbim KamnikSalomonLavacoNemecIzolacije PevecVarovanje ValinaProairDare Kos s.p.SPC ŠkerjanecGM Jagodiclogoaslani