Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Četrti sodnik in delegat

16' Ibričić
19' Bizjak
80' Volarič
ŠAMPION

59' Melanšek  79' J. Torra
   80' A. Torra

Piscalka90' Konec tekme. Zaslužena zmaga domžalskih nogometašev, ki so na svoji peti prijateljski tekmi dosegli šest zadetkov.

zoga 84' Nicholson je s podajo v petmetrskem prostoru našel Kirma, ki je brez večjih težav dosegel nov zadetek.

81' Lepo preigravanje Nicholsona, ki je prišel do strela na robu kazenskega prostora, a je zadetek na koncu preprečil vratar Vunderl.

80' Izvrstna podaja Kirma v kazenski prostor, kjer je našel Volariča. Domžalska petica je s strelom v daljši vratarjev kot dosegla peti zadetek na tekmi.

76' Še tretjič zapored je bil v akciji Nicholson. Tokrat je bil najvišji v kazenskem prostoru po podaji Kirma, a je domžalski napadalec meril čez gol.

74' Protinapad je izvedel Nicholson. Na robu kazenskega prostora je našel Vetriha, čigar strel ni našel poti v mrežo Šampiona.

72' Nova priložnost Domžal. Do žoge je prišel Nicholson, a je bil jamajški napadalec premalo natančen.

70' Z leve strani je odlično podajo v kazenski prostor poslal Gnezda Čerin. Tam je bil najvišji Kirm, ki pa je meril mimo desne vratnice gostov.

64' Odlična kombinacija Gnezde Čerina in Hodžića, ki sta povsem izigrala obrambo Šampiona. Na koncu žal nista našla Nicholsona, saj je do žoge pred njim prišel gostujoči branilec.

61' Nov protinapad domačih. V prostor je natančno podajo poslal Nicholson, kjer je do žoge prišel Rom. Mladi bočni branilec je nato skušal s predložkom najti Kirma, a je bil na mestu Vunderl.

59' Protinapad Domžal je s prekrškom prekinil Melanšek. Prosti strel je izvedel Kirm, a meril močno čez gol.

zoga 51' Nov zadetek v mreži Šampiona. V prostor je lepo vtekel Kirm, ki je z natančnim strelom zatresel gostujočo mrežo.

47' Prva priložnost domačih v drugem polčasu. S kota je podal Kirm, poizkusil pa Volarič, a se je z lepo obrambo izkazal gostujoči vratar Vunderl.

Piscalka 46' Začetek drugega dela.

Piscalka 45' Konec prvega polčasa. Domžalski nogometaši so bili precej boljši tekmec in zanesljivo vodijo s 3:0.

40' Do strela je na robu kazenskega prostora prišel Husmani, a je današnji domžalski kapetan meril čez gol.

37' Serijo priložnosti nadaljuje Ibraimi, ki je meril mimo leve vratnice gostov.

34' Po odličnem vtekanju v prostor se je v odlični situaciji znašel Bizjak. Domžalski napadalec je poizkusil s strelom v levi spodnji kot, z odlično obrambo pa se je znova izkazal gostujoči vratar.

33' Dvojna priložnost Domžalčanov. Najprej je poizkusil Alvir, nato še Ibričić, a se je obakrat izkazal gostujoči vratar Ravnak.

31' Z natančno podajo je v kazenskem prostoru Alvirja našel Širok, nov strel domžalskega moštva pa je šel le malce mimo desne vratnice Šampiona.

zoga 29' Gol za Domžale! S kota je podal Ibraimi, v kazenskem prostoru je bil najbolj spreten Klemenčič, ki je z močnim strelom po zgornjo vratnico dosegel tretji zadetek na tekmi.

28' Franjić je z močnim strelom z leve strani skušal presenetiti gostujočega vratarja Ravnaka, ki je žogo z zadnjimi močmi odbil v kot.

26' Prvo priložnost so imeli tudi nogometaši Šampiona. Po protinapadu je do strela prišel Torra, čigar strel je zaustavila vratnica.

24' Rumeni še naprej držijo vse niti igre v svojih nogah. Tokrat sta poizkušala Alvir in Širok, ki pa je meril premalo natančno.

zoga 19' Povišanje vodstva Domžale. Lepo akcijo sta izvedla Melnjak in Ibraimi, po podaji slednjega je drugi zadetek na tekmi dosegel Bizjak.

zoga 16' Gooool! Vodstvo za Domžale. Z mojstrskim preigravanjem se je branilcev Šampiona otresel Ibričić, ki je nato z levico zatresel gostujočo mrežo.

12' Z leve je odličen predložek v kazenski prostor poslal Melnjak. Tam je našel Ibraimija, ki je z desnico meril čez gol.

7' Znova je bilo nevarno pred golom gostov. Po podaji s kota sta lepo kombinirala Pranjić in Alvir, strel slednjega pa je zadel enega izmed branilcev Šampiona.

6' Prvi kot na tekmi. V igro je podal Ibričić, gostje žogo odbijajo v nov kot.

5' Domžalčani so si pripravili prvi strel v okvir vrat Šampiona. Na robu kazenskega prostora je prosti strel izvajal Ibraimi, a meril natančno v roke vratarju gostov.

Piscalka1' Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Šampiona.

Logo hitD ToursAS DomžaleMG instalaterstvoTG LOGO BREZ OZADJAMetal profilAvtomehanika KvederOrbim KamnikSalomonLavacoNemecIzolacije PevecVarovanje ValinaProairDare Kos s.p.SPC ŠkerjanecGM Jagodiclogoaslani bmc