27 Mario Burić menjava 45' 90 Zeni Husmani (K) menjava 45'

31 Luka Capan menjava 45' 66 Kristjan Matošević menjava 62'
20 Denis Kolinger menjava 45' 5 Luka Volarič menjava 45'
99 Ivan Krstanović menjava 63' 7 Marko Alvir menjava 45'
23' Arijan Ačkar menjava 81' 10 Agim Ibraimi menjava 45'
29 Petar Bračević menjava 85' 11 Jure Matjašič menjava 66'
35 Ivan Lagundžić menjava 85' 15 Domen Jugovar menjava 62'
32 Giujilano Pierobon menjava 81' 17 Senijad Ibričić menjava 45'
    24 Faruk Gačan menjava 45'
    26 Shamar Nicholson menjava 45'
    27 Gaber Dobrovoljc menjava 45'

V ekipi Domžal manjkajo poškodovani Alexandre Kombi, Dejan Milić, Alen Ožbolt, Matija Rom in Kristijan Šipek. Žan Žužek ima reprezentančne obveznosti v mladi slovenski reprezentanci.

Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Četrti sodnik in delegat

LOKOMOTIVA

82' Dejan Radonjić

30' Lovro Bizjak 65' Domen Jugovar
37' Nermin Hodižić

Piscalka 90' Konec tekme! Zaslužena zmaga domžalske zasedbe z 0:2!

88' Prosti strel za Ibričića na robu kazenskega prostora. Domžalska sedemnajstica je nevarno poizkusila, žoga pa je zletela le nekaj centimetrov mimo leve vratnice domačih.

85' Nova priložnost domžalske zasedbe. Po podaji Široka je do žoge na robu kazenskega prostora prišel Alvir, ki je močno poizkusil, a bil v svoji nameri malce premalo natančen.

rumeni karton mali 82' Rumeni karton za Radonjića, ki je ugovarjal odločitvi sodnika ob posredovanju domžalske zasedbe v kazenskem prostoru.

77' Po napaki Jugovarja so do žoge prišli nogometaši Lokomotive. Radonjić je našel Krstanovića, ki je z močnim strelom meril le malce mimo leve vratnice Domžal.

67' Nov strel domačih. Tokrat je poizkusil Capan, ki pa je na srečo meril premalo natančno. Ostaja pri domžalskem vodstvu z 0:2.

rumeni karton mali 65' Jugovar je s prekrškom zaustavil Capana, za posredovanje pa prejel rumeni karton.

64' Vratnica rešuje domače! V skoku je žogo odlično priboril Nicholson, do nje je nato prišel Volarič, čigar zadetek je prepričila vratnica.

61' Ibričić je s podajo lepo našel Nicholsona, ob strelu domžalskega napadalca pa je dobro posredoval domači vratar Hendija.

56' Volarič je prišel do odlične priložnosti po podaji Alvirja, a je preveč okreval s strelom, žogo pa je odbil domači branilec Capan.

55' Napaka Gačana, do žoge je prišel Babić, a je odlično posredoval domžalski vratar.

52' Močan strel domačega napadalca Radonjića, zanesljivo pa je žogo ujel Mulalić.

50' Prvi poizkus v drugem polčasu. Z roba kazenskega prostora je meril Alvir, a čez gol domačih.

Piscalka46' Začetek drugega dela. V domžalski zasedbi sedem menjav.

Piscalka45' Konec prvega polčasa. Zaenkrat odlična igra rumenih, ki zasluženo vodijo z 0:2.

43' Pritisk Domžalčanov še naprej ne pojenja. Tokrat je akcijo zrežiral Bizjak, ki se je dobro otresel Datkovića, nato pa je pred njim do žoge prišel Hendija.

42' Hiter protinapad Kirma, ki je odlično preigraval na robu kazenskega prostora. S podajo je nato našel Franjića, čigar strel pa so domači nogometaši odbili v kot.

40' Prvi strel domačih na tej tekmi. Z razdalje je meril Antunović, a mimo gola Mulalića.

zoga 37' Goooool! Širok je odlično našel Hodžića, ki je z močnim strelom v desni spodnji kot zatresel mrežo domačih.

zoga 30' Goooool! Po lepi podaji Balkovca je bil v kazenskem prostoru najbolj spreten Bizjak, ki je z desnico poslal žogo pod vratnico gola Lokomotive.

27' Zaenkrat še brez strela domačih proti vratom Domžal, ki jih danes brani Ajdin Mulalić.

22' Hiter prodor Bizjaka, po posredovanju domačega branilca je žoga prišla do Hodžića, a je domžalski vezist meril premalo močno, tako da je domači vratar zanesljivo ubranil njegov strel.

20' Kirm je na sredini igrišča prišel do žoge, s podajo našel Balkovca, ki pa je z levico meril malce mimo desne vratnice hrvaške zasedbe.

18' Nov strel proti vratom Lokomotive. Franjić je meril s precejšnje razdalje, a njegov strel ni predstavljal večje nevarnosti.

17' Rumeni so znova pletli mrežo okrog kazenskega prostora Lokomotive. Dobro sta na razdalji dvajsetih metrov kombinirala Vetrih in Hodžić, z izbijanjem proti sredini igrišča pa je nevarnost za vratarja Hendijo preprečil Barić.

13' Po desni strani je odlično prodrl Hodžić, ki je nato s podajo našel Vetriha. Domžalski vezist je nato žogo spustil Široku, čigar strel z levico je domači vratar s težavami odbil.

9' Z roba kazenskega prostora je poizkusil Hodžić, njegov strel pa žal ni našel poti proti domačemu golu. Zaenkrat imajo več od igre domžalski nogometaši.

7' Dobra zamisel Kirma, ki je z desne poslal globinsko podajo v kazenski prostor, kjer je bil od Franjića hitrejši vratar Hendija.

5' Prvi kot za Domžale. Balkovec je podal visoko žogo proti prvi vratnici, z dobrim posredovanjem pa se je izkazal domači nogometaš Datković.

4' Dobra globinska podaja Balkovca proti Franjiću, ki je poizkušal s podajo, žal pa v kazenskem prostoru ni bilo nikogar izmed domžalskih nogometašev.

Piscalka 1': Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Lokomotive.

TarkJomaLogo hitELProEsad Mulalić s.p.D ToursAS DomžaleMG instalaterstvoIB TechnoMetal profilAvtomehanika KvederOrbim KamnikSalomonLavacoNemecIzolacije PevecVarovanje ValinaProairDare Kos s.p.SPC ŠkerjanecGM Jagodic